dobitak je dobitak.
igrala i ja na plus card konzum i dobila dite na čuvanje
sad idem spavati, možda ga ujutro triba šetati, nemam pojma
ako ima 8 godina, triba bi znati za wc-e

Autor: eskort-fatima   |   29.05.2011. u 0:05   |   opcije


A to su takve igre, s djecom na kraju?! Ufff, sva sreća da ne igram... i da sam u klimakteriju.

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 0:07   |   opcije


Slušaj, maloga čim otvori oči pošalji u dvorište. Ziher je ziher.

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 0:07   |   opcije


vene trava zelena.
noć.
ne otvaraj vreću, to je za sv. nikolu. malo uranio

Autor: eskort-fatima   |   29.05.2011. u 0:10   |   opcije


a issssat....koja budala je babi ostavila dijete?! :)))

Autor: mevezemasajuneu   |   29.05.2011. u 0:11   |   opcije


Neću ga vaditi, samo ću ga malo podragati :-))

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 0:12   |   opcije


mrš.
imala sam svojedobno i tamagoči
nego, transvestiti kradu slike dolje niže.
idem vidjeti

Autor: eskort-fatima   |   29.05.2011. u 0:13   |   opcije


Hej, meve, otkud ti? Viš, mogao bi i ti malo kod fatime na dernek, ti i deran biste se sigurno dobro slagali ;-))

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 0:13   |   opcije


On piša u krevet.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 0:16   |   opcije


Koji?

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 0:18   |   opcije


Meve.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 0:20   |   opcije


Onda njega stavit na spavanje u kadu!

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 0:20   |   opcije


U kadi se kiseli kupus.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 0:28   |   opcije


ja bih da kod nas ima taj brand odjeće čija je shopping vrećica...Abercrombie & Fitch

Autor: ametist-   |   29.05.2011. u 0:29   |   opcije


I DTR ima dobre muške gaće.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 0:32   |   opcije


taj brand ima i žensku odjeću.

Autor: ametist-   |   29.05.2011. u 0:34   |   opcije


DTR ima i ženske gaće.I galeb.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 0:37   |   opcije


hahaha...daj si neuka marta uguglaj taj brand...ima lijepih haljinica, možda si neku nađeš!:D

a sirota ako kupuješ od DTR-a! ccc

Autor: ametist-   |   29.05.2011. u 0:39   |   opcije


A štaš..

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 0:40   |   opcije


Dodaj komentar