Hehehe...
Autor: marta-marta | 29.05.2011. u 9:45 | opcije
U stvari, fulala sam naslov: ufatio je on - ali nije mogao zadržati.
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 9:47 | opcije
Pa bi sad ukido.
Autor: marta-marta | 29.05.2011. u 9:48 | opcije
hahahahah bila je previše vlažna hahahhha
Autor: NATAy | 29.05.2011. u 9:49 | opcije
hahaha .. dobro jutro !!
Autor: ema-emily | 29.05.2011. u 9:50 | opcije
riba koja leti, il mi se samo tako čini, još trljam oči ..
Autor: ema-emily | 29.05.2011. u 9:52 | opcije
Je, em je mokra, em migolji... A on nespretan :-((
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 9:55 | opcije
Ali bitno je da su sve to drugi skrivili, kaj ne, marta? ;-))
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 9:55 | opcije
vega, vraže ;p
Autor: ema-emily | 29.05.2011. u 9:56 | opcije
Naravno.Vjerojatno ti, Baba i ja.
Autor: marta-marta | 29.05.2011. u 9:57 | opcije
Biće smo je mi podmazale.
Autor: marta-marta | 29.05.2011. u 9:57 | opcije
I bacile na tuđe gradele.
Autor: marta-marta | 29.05.2011. u 9:58 | opcije
A sve u dobroj namjeri: da bude spremna za roštilj.
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 9:59 | opcije
I zapaprile smo, ako se odluči za fiš-paprikaš.
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 9:59 | opcije
:) Jbt...baš smo dobre osobe.
Autor: marta-marta | 29.05.2011. u 10:02 | opcije
Cmok! Idem izvaditi krmelje pa polako van...
Autor: marta-marta | 29.05.2011. u 10:03 | opcije
Mi smo dobri stratezi: uvijek zamislimo sve moguće scenarije. I za svaki se temeljito pripremimo.
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:03 | opcije
Ajde! Pozdravi komade ;-))
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:05 | opcije
Mene komadi fataju.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:06 | opcije
ajde, a ko je ukro sliku sinoć
Autor: eskort-fatima | 29.05.2011. u 10:06 | opcije
nemoj šaponju vidim da razvlači slike, ribe i meijine blogove
Autor: eskort-fatima | 29.05.2011. u 10:07 | opcije
Za što, Svileni?
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:11 | opcije
Viš ti, fato, u virtuali sami lopovi... Još će i privatizaciju uvesti, cccc...
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:13 | opcije
vega, za kvaku. 22.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:14 | opcije
Jel im skidaš otiske?
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:18 | opcije
Jedino one od zubiju i proteza ostavljam.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:20 | opcije
Znači, zijevaju ko ribe na suhom?
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:24 | opcije
A što ih ne umočiš da im bude lakše?
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:25 | opcije
Zijevaju i glabaju.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:30 | opcije
A di da ih umočim?
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:30 | opcije
A ne znam, što imaš? Ili da ih bar malo lizneš, ha?
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:33 | opcije
Ma dobio sam neki prišt. I na jeziku.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:42 | opcije
Ovako nekako smo se sada borili u kuči sa zmijom, Epi ju donio:-)))
Autor: biserna | 29.05.2011. u 10:43 | opcije
Čitala sam da su prištavi najpotentniji, Svileni. Ali nisu prepotentni. Baš zbog prišteva.
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:47 | opcije
Bis, TO ne želim znati!!!
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:47 | opcije
Šutim:-)))))))))
Autor: biserna | 29.05.2011. u 10:48 | opcije
biska, mora da je bio neki udav il' nedaj blože piton?
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:49 | opcije
Bome, u prišteva je potencijal ogroman, sam ne znaš kad će da prsnu.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:50 | opcije
I viš ti kako ribolov ispade rizična rabota...
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:53 | opcije
:-)))))))Dud nije, ali pstttttttt:-)))))
Autor: biserna | 29.05.2011. u 10:54 | opcije
...a ko ne riskira taj ne profitira.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:55 | opcije
biska, pa dobro jer bar bio poskok?
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:55 | opcije
Na kraju će biti glista.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 10:56 | opcije
Gibam dok nisam dobila crve u guzici. Tzv. pundravce.
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 10:57 | opcije
nije Dud....riđavka........i opet je donio nešto........ajme meni, moram spašavat životinjice....
Autor: biserna | 29.05.2011. u 11:11 | opcije
Da nije crvenkrpica? To nemoj ubiti, prekrasna i neotrovna zmija
Autor: Cococh-Anel | 29.05.2011. u 11:12 | opcije
biska, što ti imaš po doma? Mungosa.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.05.2011. u 11:13 | opcije
Cocho, susjeda (85g) je rekla da je riđavka , ja nisam znalac zmija a ih se ne bojim.
Dud, taj mačak je ko divlja mačka, ko ris, veliki i čupav....obožavam ga i zbog karaktera,ko dođe na put njegovih kanđic , nema mu spasa a ja se ljutim!!!
Autor: biserna | 29.05.2011. u 11:18 | opcije
hahahahha hahha ahaj hihihohuhehehe uargha haha fiiiih prff aa joj... alaj se nasmijah. a šargos, ko klik klak klik klak klipiti klap klipitiklapiti.. hop
Autor: sassumi | 29.05.2011. u 12:22 | opcije
