Hehehe...

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 9:45   |   opcije


U stvari, fulala sam naslov: ufatio je on - ali nije mogao zadržati.

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 9:47   |   opcije


Pa bi sad ukido.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 9:48   |   opcije


hahahahah bila je previše vlažna hahahhha

Autor: NATAy   |   29.05.2011. u 9:49   |   opcije


hahaha .. dobro jutro !!

Autor: ema-emily   |   29.05.2011. u 9:50   |   opcije


riba koja leti, il mi se samo tako čini, još trljam oči ..

Autor: ema-emily   |   29.05.2011. u 9:52   |   opcije


Je, em je mokra, em migolji... A on nespretan :-((

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 9:55   |   opcije


Ali bitno je da su sve to drugi skrivili, kaj ne, marta? ;-))

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 9:55   |   opcije


vega, vraže ;p

Autor: ema-emily   |   29.05.2011. u 9:56   |   opcije


Naravno.Vjerojatno ti, Baba i ja.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 9:57   |   opcije


Biće smo je mi podmazale.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 9:57   |   opcije


I bacile na tuđe gradele.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 9:58   |   opcije


A sve u dobroj namjeri: da bude spremna za roštilj.

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 9:59   |   opcije


I zapaprile smo, ako se odluči za fiš-paprikaš.

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 9:59   |   opcije


:) Jbt...baš smo dobre osobe.

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 10:02   |   opcije


Cmok! Idem izvaditi krmelje pa polako van...

Autor: marta-marta   |   29.05.2011. u 10:03   |   opcije


Mi smo dobri stratezi: uvijek zamislimo sve moguće scenarije. I za svaki se temeljito pripremimo.

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:03   |   opcije


Ajde! Pozdravi komade ;-))

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:05   |   opcije


Mene komadi fataju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:06   |   opcije


ajde, a ko je ukro sliku sinoć

Autor: eskort-fatima   |   29.05.2011. u 10:06   |   opcije


nemoj šaponju vidim da razvlači slike, ribe i meijine blogove

Autor: eskort-fatima   |   29.05.2011. u 10:07   |   opcije


Za što, Svileni?

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:11   |   opcije


Viš ti, fato, u virtuali sami lopovi... Još će i privatizaciju uvesti, cccc...

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:13   |   opcije


vega, za kvaku. 22.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:14   |   opcije


Jel im skidaš otiske?

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:18   |   opcije


Jedino one od zubiju i proteza ostavljam.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:20   |   opcije


Znači, zijevaju ko ribe na suhom?

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:24   |   opcije


A što ih ne umočiš da im bude lakše?

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:25   |   opcije


Zijevaju i glabaju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:30   |   opcije


A di da ih umočim?

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:30   |   opcije


A ne znam, što imaš? Ili da ih bar malo lizneš, ha?

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:33   |   opcije


Ma dobio sam neki prišt. I na jeziku.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:42   |   opcije


Ovako nekako smo se sada borili u kuči sa zmijom, Epi ju donio:-)))

Autor: biserna   |   29.05.2011. u 10:43   |   opcije


Čitala sam da su prištavi najpotentniji, Svileni. Ali nisu prepotentni. Baš zbog prišteva.

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:47   |   opcije


Bis, TO ne želim znati!!!

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:47   |   opcije


Šutim:-)))))))))

Autor: biserna   |   29.05.2011. u 10:48   |   opcije


biska, mora da je bio neki udav il' nedaj blože piton?

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:49   |   opcije


Bome, u prišteva je potencijal ogroman, sam ne znaš kad će da prsnu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:50   |   opcije


I viš ti kako ribolov ispade rizična rabota...

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:53   |   opcije


:-)))))))Dud nije, ali pstttttttt:-)))))

Autor: biserna   |   29.05.2011. u 10:54   |   opcije


...a ko ne riskira taj ne profitira.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:55   |   opcije


biska, pa dobro jer bar bio poskok?

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:55   |   opcije


Na kraju će biti glista.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 10:56   |   opcije


Gibam dok nisam dobila crve u guzici. Tzv. pundravce.

Autor: vegavega8   |   29.05.2011. u 10:57   |   opcije


nije Dud....riđavka........i opet je donio nešto........ajme meni, moram spašavat životinjice....

Autor: biserna   |   29.05.2011. u 11:11   |   opcije


Da nije crvenkrpica? To nemoj ubiti, prekrasna i neotrovna zmija

Autor: Cococh-Anel   |   29.05.2011. u 11:12   |   opcije


biska, što ti imaš po doma? Mungosa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.05.2011. u 11:13   |   opcije


Cocho, susjeda (85g) je rekla da je riđavka , ja nisam znalac zmija a ih se ne bojim.

Dud, taj mačak je ko divlja mačka, ko ris, veliki i čupav....obožavam ga i zbog karaktera,ko dođe na put njegovih kanđic , nema mu spasa a ja se ljutim!!!

Autor: biserna   |   29.05.2011. u 11:18   |   opcije


hahahahha hahha ahaj hihihohuhehehe uargha haha fiiiih prff aa joj... alaj se nasmijah. a šargos, ko klik klak klik klak klipiti klap klipitiklapiti.. hop

Autor: sassumi   |   29.05.2011. u 12:22   |   opcije


Dodaj komentar