A možda je i liz?
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 23:16 | opcije
vidi, sve je na svom mjestu.
Autor: staranaivan | 29.05.2011. u 23:17 | opcije
ja mislim da je _zena_
Autor: krelec | 29.05.2011. u 23:18 | opcije
Mora se sam(a) uvjeriti, inače je nesigurn(a) ;-))
Autor: vegavega8 | 29.05.2011. u 23:20 | opcije
