šta nećeš? na posa
Autor: eskort-fatima | 30.05.2011. u 7:07 | opcije
Neću ustat', neću radit', neću kuvat', neću puvat', neću pljuvat', neću duvat', neću, neću i neću!
Autor: vegavega8 | 30.05.2011. u 7:08 | opcije
ja sam već bila u prijateljskom posjetu drugoj stranici.
sad idem naći štogod čisto za obući. ako uspijem.
u protivnom, sušim gaće na biciklu, samo moram malo brže okretati pedale
Autor: eskort-fatima | 30.05.2011. u 7:09 | opcije
duvat se mora
ajd bog
Autor: eskort-fatima | 30.05.2011. u 7:09 | opcije
A je, i ja ipak moram, moram, moram, a neću, neću, neću i neću :-((
Autor: vegavega8 | 30.05.2011. u 7:10 | opcije
