šta nećeš? na posa

Autor: eskort-fatima   |   30.05.2011. u 7:07   |   opcije


Neću ustat', neću radit', neću kuvat', neću puvat', neću pljuvat', neću duvat', neću, neću i neću!

Autor: vegavega8   |   30.05.2011. u 7:08   |   opcije


ja sam već bila u prijateljskom posjetu drugoj stranici.
sad idem naći štogod čisto za obući. ako uspijem.
u protivnom, sušim gaće na biciklu, samo moram malo brže okretati pedale

Autor: eskort-fatima   |   30.05.2011. u 7:09   |   opcije


duvat se mora
ajd bog

Autor: eskort-fatima   |   30.05.2011. u 7:09   |   opcije


A je, i ja ipak moram, moram, moram, a neću, neću, neću i neću :-((

Autor: vegavega8   |   30.05.2011. u 7:10   |   opcije


Dodaj komentar