SIZIF

31.05.2011. u 6:52   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Dobar i posten ;)

Autor: kraj_krajeva   |   31.05.2011. u 6:53   |   opcije


Covjek sa velikim vizijama i iskustvom iz inozemstva koji zivi u rvatskoj ;)

Autor: kraj_krajeva   |   31.05.2011. u 6:57   |   opcije


Ali cvrčak se ipak bolje zabavlja :-((

Autor: vegavega8   |   31.05.2011. u 6:57   |   opcije


Cvrcima je puno lakse :P

Autor: kraj_krajeva   |   31.05.2011. u 7:09   |   opcije


Ovo je kao neka slika kad dodjes na psiho test za inteview za posao.

Autor: kraj_krajeva   |   31.05.2011. u 7:11   |   opcije


Meni je nekak poetična: mali mrav gura cijeli jedan mali svijet. Tko zna zašto...

Autor: vegavega8   |   31.05.2011. u 7:12   |   opcije


Nosi vodu u mravinjak svojoj 10 puta zednijoj kraljici. Vizionar

Autor: kraj_krajeva   |   31.05.2011. u 7:16   |   opcije


Uglavnom .. moc pozitivne afirmacije.

Autor: kraj_krajeva   |   31.05.2011. u 7:31   |   opcije


I džentlmen :-))

Autor: vegavega8   |   31.05.2011. u 7:31   |   opcije


Joj, a meni ne nosi, pa moram sama ići po svoju kapljicu... Šljaka čeka, pozdrav!

Autor: vegavega8   |   31.05.2011. u 7:32   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=9QS0q3mGPGg

Autor: kraj_krajeva   |   31.05.2011. u 7:32   |   opcije


E pa zato volim charlija! Upravo to..

Autor: kraj_krajeva   |   31.05.2011. u 7:38   |   opcije


pa kad vi spavate?

Autor: krelec   |   31.05.2011. u 8:18   |   opcije


Dodaj komentar