Dobar i posten ;)
Autor: kraj_krajeva | 31.05.2011. u 6:53 | opcije
Covjek sa velikim vizijama i iskustvom iz inozemstva koji zivi u rvatskoj ;)
Autor: kraj_krajeva | 31.05.2011. u 6:57 | opcije
Ali cvrčak se ipak bolje zabavlja :-((
Autor: vegavega8 | 31.05.2011. u 6:57 | opcije
Cvrcima je puno lakse :P
Autor: kraj_krajeva | 31.05.2011. u 7:09 | opcije
Ovo je kao neka slika kad dodjes na psiho test za inteview za posao.
Autor: kraj_krajeva | 31.05.2011. u 7:11 | opcije
Meni je nekak poetična: mali mrav gura cijeli jedan mali svijet. Tko zna zašto...
Autor: vegavega8 | 31.05.2011. u 7:12 | opcije
Nosi vodu u mravinjak svojoj 10 puta zednijoj kraljici. Vizionar
Autor: kraj_krajeva | 31.05.2011. u 7:16 | opcije
Uglavnom .. moc pozitivne afirmacije.
Autor: kraj_krajeva | 31.05.2011. u 7:31 | opcije
I džentlmen :-))
Autor: vegavega8 | 31.05.2011. u 7:31 | opcije
Joj, a meni ne nosi, pa moram sama ići po svoju kapljicu... Šljaka čeka, pozdrav!
Autor: vegavega8 | 31.05.2011. u 7:32 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=9QS0q3mGPGg
Autor: kraj_krajeva | 31.05.2011. u 7:32 | opcije
E pa zato volim charlija! Upravo to..
Autor: kraj_krajeva | 31.05.2011. u 7:38 | opcije
pa kad vi spavate?
Autor: krelec | 31.05.2011. u 8:18 | opcije
