Ova desna u crnim čarapama je apsolutno romantična.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.06.2011. u 12:26 | opcije
Je, ona sve polako i uz osmijeh, Svileni :-))
Autor: vegavega8 | 01.06.2011. u 12:35 | opcije
svaka ima svoj faktor, a neke i xx-faktor, kao moja na primjer. (nije samopromocija, više svjesnost da bi jako mogla izgorit na suncu)
Autor: gerardina | 01.06.2011. u 12:36 | opcije
vega, takva je da bi mogao i krastavac jesti iz njene.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.06.2011. u 12:40 | opcije
Ma šta krastavac, govno bih joj pojeo.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.06.2011. u 12:44 | opcije
Joj, sva je sreća što sam poručala PRIJE ovog zadnjeg komentara!
Autor: vegavega8 | 01.06.2011. u 12:54 | opcije
Gerardina, znaš kaj, sve ovisi o tome koliko često se nečemu izložimo - men se čini da bi ti malo češće trebala luftati guzicu ;-))
Autor: vegavega8 | 01.06.2011. u 12:55 | opcije
ajme, ao je do tebe doprijelo, onda si zbilja u pravu;)
za početak, uvati se za nos, vega;)
Autor: gerardina | 01.06.2011. u 13:00 | opcije
bolje po čemu ?
Autor: Zelenobradi_druid_02 | 01.06.2011. u 13:00 | opcije
Al' meni to dođe ko desert.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.06.2011. u 13:01 | opcije
Gerardina, nisam mislila na miris, nego na sjaj ;-))
Autor: vegavega8 | 01.06.2011. u 13:02 | opcije
Zelenobradi, slobodno odredi vlastite kriterije.
Autor: vegavega8 | 01.06.2011. u 13:03 | opcije
U slast, Svileni :-))
Autor: vegavega8 | 01.06.2011. u 13:03 | opcije
To bi za mene bila večera za 5.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.06.2011. u 13:04 | opcije
a-ha, sjaj (poliš) ćemo dotjerati jezikom..:P
Autor: gerardina | 01.06.2011. u 13:06 | opcije
Ajd dobro, Svileni, neću ni pitati za niže ocjene...
Autor: vegavega8 | 01.06.2011. u 13:07 | opcije
Samo nježno, gerardina, jerbo bi i od toga mogla pocrvenit!
Autor: vegavega8 | 01.06.2011. u 13:07 | opcije
hvala što brineš, ponizno priznajem da sam ponekad pravo besramna;)
Autor: gerardina | 01.06.2011. u 13:14 | opcije
Neka, neka, zdravo je to. Bolje luftat rit nego biti guzica, zar ne? Idem malo odmorit poslije ručka, laka vam noć :-))
Autor: vegavega8 | 01.06.2011. u 13:23 | opcije
nemam dovoljno podataka da bih mogao odrediti kriterije
Autor: Zelenobradi_druid_02 | 01.06.2011. u 13:25 | opcije
bolje verbalno, pa makar i pogrdama, bolje neverbalno, pa makar i beljenjem...fizički se bas ne isplati, ako nije slabiji od tebe. a ako je, slobodno i to. samo udri;)
Autor: gerardina | 01.06.2011. u 13:31 | opcije
po guzici,mislim;)
Autor: gerardina | 01.06.2011. u 13:37 | opcije
