KOJE SU BOLJE?

01.06.2011. u 12:24   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ova desna u crnim čarapama je apsolutno romantična.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.06.2011. u 12:26   |   opcije


Je, ona sve polako i uz osmijeh, Svileni :-))

Autor: vegavega8   |   01.06.2011. u 12:35   |   opcije


svaka ima svoj faktor, a neke i xx-faktor, kao moja na primjer. (nije samopromocija, više svjesnost da bi jako mogla izgorit na suncu)

Autor: gerardina   |   01.06.2011. u 12:36   |   opcije


vega, takva je da bi mogao i krastavac jesti iz njene.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.06.2011. u 12:40   |   opcije


Ma šta krastavac, govno bih joj pojeo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.06.2011. u 12:44   |   opcije


Joj, sva je sreća što sam poručala PRIJE ovog zadnjeg komentara!

Autor: vegavega8   |   01.06.2011. u 12:54   |   opcije


Gerardina, znaš kaj, sve ovisi o tome koliko često se nečemu izložimo - men se čini da bi ti malo češće trebala luftati guzicu ;-))

Autor: vegavega8   |   01.06.2011. u 12:55   |   opcije


ajme, ao je do tebe doprijelo, onda si zbilja u pravu;)
za početak, uvati se za nos, vega;)

Autor: gerardina   |   01.06.2011. u 13:00   |   opcije


bolje po čemu ?

Autor: Zelenobradi_druid_02   |   01.06.2011. u 13:00   |   opcije


Al' meni to dođe ko desert.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.06.2011. u 13:01   |   opcije


Gerardina, nisam mislila na miris, nego na sjaj ;-))

Autor: vegavega8   |   01.06.2011. u 13:02   |   opcije


Zelenobradi, slobodno odredi vlastite kriterije.

Autor: vegavega8   |   01.06.2011. u 13:03   |   opcije


U slast, Svileni :-))

Autor: vegavega8   |   01.06.2011. u 13:03   |   opcije


To bi za mene bila večera za 5.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.06.2011. u 13:04   |   opcije


a-ha, sjaj (poliš) ćemo dotjerati jezikom..:P

Autor: gerardina   |   01.06.2011. u 13:06   |   opcije


Ajd dobro, Svileni, neću ni pitati za niže ocjene...

Autor: vegavega8   |   01.06.2011. u 13:07   |   opcije


Samo nježno, gerardina, jerbo bi i od toga mogla pocrvenit!

Autor: vegavega8   |   01.06.2011. u 13:07   |   opcije


hvala što brineš, ponizno priznajem da sam ponekad pravo besramna;)

Autor: gerardina   |   01.06.2011. u 13:14   |   opcije


Neka, neka, zdravo je to. Bolje luftat rit nego biti guzica, zar ne? Idem malo odmorit poslije ručka, laka vam noć :-))

Autor: vegavega8   |   01.06.2011. u 13:23   |   opcije


nemam dovoljno podataka da bih mogao odrediti kriterije

Autor: Zelenobradi_druid_02   |   01.06.2011. u 13:25   |   opcije


bolje verbalno, pa makar i pogrdama, bolje neverbalno, pa makar i beljenjem...fizički se bas ne isplati, ako nije slabiji od tebe. a ako je, slobodno i to. samo udri;)

Autor: gerardina   |   01.06.2011. u 13:31   |   opcije


po guzici,mislim;)

Autor: gerardina   |   01.06.2011. u 13:37   |   opcije


Dodaj komentar