čovjek.... predivno...
Autor: Bageera | 02.06.2011. u 8:22 | opcije
Zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 02.06.2011. u 8:24 | opcije
rijetkost........ doduše, ovo je izgleda stara fotka.... dok su ljudi još koliko toliko bili ljudi.... danas ih treba svijećom tražiti...
no dobro.. nema veze... definitivno divno za vidjeti
Autor: Bageera | 02.06.2011. u 8:28 | opcije
Možda bi i današnji momci otvorili džep štencu kad bi na ramenu imali PRAVU pušku. Tko zna! Ne treba ih unaprijed potcjenjivati.
Autor: vegavega8 | 02.06.2011. u 8:31 | opcije
ma... nisu problem današnji dečki.. nego čovjek kao biće sa sve manje suosjećanja, sve manje empatije... bem ti jarca, slušam svoje u firmi, to sve cvili, kuka zbog svojih situacija a istovremeno pljuje i maše rukom na tuđe.... jadno
Autor: Bageera | 02.06.2011. u 8:36 | opcije
Da, takvi su naši ljudi... Ali pogledaj Japance - što god ih strefi, od atomske bombe do tsunamija, oni zasuču rukave i oporave se.
Autor: vegavega8 | 02.06.2011. u 8:39 | opcije
još uvijek sam siguran da je ogromna većina takva
Autor: krelec | 02.06.2011. u 8:49 | opcije
Nadam se, krelec. A još više se nadam da im neće trebati prava puška da to i pokažu.
Autor: vegavega8 | 02.06.2011. u 8:54 | opcije
valjda je seoba naroda dovršena i na ovim prostorima ?
Autor: krelec | 02.06.2011. u 8:57 | opcije
Ne znam... pa vidio si neki dan, još uvijek stalno netko nekome smeta.
Autor: vegavega8 | 02.06.2011. u 8:59 | opcije
ma došli bumo i mi sebi, samo malo financije kad se poprave. kad vidimo i druge oko sebe, crne, žute i još drugačije, i kad to postane normalno, treba se malo i oko naviknut. i predrasude brajo, one su smrt.
Autor: krelec | 02.06.2011. u 9:05 | opcije
eee krelec... ja sam po tom pitanju skeptik.. i pesimist... kad su ljudi u pitanju, nekako mi ni ružičaste naočale ne pomažu... istina, ima divnih duša.... no rijetke su
Autor: Bageera | 02.06.2011. u 9:06 | opcije
pesimist i skeptik se može biti oko trenutne situacje ili okolnosti, ali fatalizam je poguban. nešto smo skloni ubijati se razmišljajući oko letova na druge planete, globalnog zatopljenja, a papirić ispred sebe na cesti rijetko tko digne i baci u smeće. nekaj bi trebali i sami za sebe napravit, misli globalno dj...........
Autor: krelec | 02.06.2011. u 9:14 | opcije
Pa u tome i jest problem, mi stalno čekamo da netko drugi sredi naš nered. I to ne od jučer, nego tijekom cijele povijesti. Jer, mi smo mali, ne... A kaj su Japanci? Siromašni otočići usred ničega, da stvar bude gora, prvi susjedi su im Kinezi. I nakon što su ih Ameri zbombali, nakon što su propali do gotovo najsiromašnije ekonomije u svijetu, evo ti njih na vrhu, za ciglih 15-ak godina. I opet će. A mi? Sumnjam, uz ovakav mentalitet.
Autor: vegavega8 | 02.06.2011. u 9:21 | opcije
ma sve bu dobro, jbg proces je malo podugotrajan (meni nekad ponedjeljak daleko), ali ne treba se grčiti
probaj, nije loše protiv grča, javi ak djeluje
http://www.youtube.com/watch?v=rOWhOE7db0E&feature=related
Autor: krelec | 02.06.2011. u 9:30 | opcije
Viš, zanimljivo je to, više volim blues nego sevdah - valjda me tuđa tuga manje dira ;-))
Autor: vegavega8 | 02.06.2011. u 9:33 | opcije
nakak mi sevdah dođe ko blues naših prostora
Autor: krelec | 02.06.2011. u 9:38 | opcije
ode ja malo i šljakat, tek toliko da ne ostane sve na teoriji
Autor: krelec | 02.06.2011. u 9:41 | opcije
