ETO, TAKAV...

02.06.2011. u 8:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

čovjek.... predivno...

Autor: Bageera   |   02.06.2011. u 8:22   |   opcije


Zar ne? :-))

Autor: vegavega8   |   02.06.2011. u 8:24   |   opcije


rijetkost........ doduše, ovo je izgleda stara fotka.... dok su ljudi još koliko toliko bili ljudi.... danas ih treba svijećom tražiti...
no dobro.. nema veze... definitivno divno za vidjeti

Autor: Bageera   |   02.06.2011. u 8:28   |   opcije


Možda bi i današnji momci otvorili džep štencu kad bi na ramenu imali PRAVU pušku. Tko zna! Ne treba ih unaprijed potcjenjivati.

Autor: vegavega8   |   02.06.2011. u 8:31   |   opcije


ma... nisu problem današnji dečki.. nego čovjek kao biće sa sve manje suosjećanja, sve manje empatije... bem ti jarca, slušam svoje u firmi, to sve cvili, kuka zbog svojih situacija a istovremeno pljuje i maše rukom na tuđe.... jadno

Autor: Bageera   |   02.06.2011. u 8:36   |   opcije


Da, takvi su naši ljudi... Ali pogledaj Japance - što god ih strefi, od atomske bombe do tsunamija, oni zasuču rukave i oporave se.

Autor: vegavega8   |   02.06.2011. u 8:39   |   opcije


još uvijek sam siguran da je ogromna većina takva

Autor: krelec   |   02.06.2011. u 8:49   |   opcije


Nadam se, krelec. A još više se nadam da im neće trebati prava puška da to i pokažu.

Autor: vegavega8   |   02.06.2011. u 8:54   |   opcije


valjda je seoba naroda dovršena i na ovim prostorima ?

Autor: krelec   |   02.06.2011. u 8:57   |   opcije


Ne znam... pa vidio si neki dan, još uvijek stalno netko nekome smeta.

Autor: vegavega8   |   02.06.2011. u 8:59   |   opcije


ma došli bumo i mi sebi, samo malo financije kad se poprave. kad vidimo i druge oko sebe, crne, žute i još drugačije, i kad to postane normalno, treba se malo i oko naviknut. i predrasude brajo, one su smrt.

Autor: krelec   |   02.06.2011. u 9:05   |   opcije


eee krelec... ja sam po tom pitanju skeptik.. i pesimist... kad su ljudi u pitanju, nekako mi ni ružičaste naočale ne pomažu... istina, ima divnih duša.... no rijetke su

Autor: Bageera   |   02.06.2011. u 9:06   |   opcije


pesimist i skeptik se može biti oko trenutne situacje ili okolnosti, ali fatalizam je poguban. nešto smo skloni ubijati se razmišljajući oko letova na druge planete, globalnog zatopljenja, a papirić ispred sebe na cesti rijetko tko digne i baci u smeće. nekaj bi trebali i sami za sebe napravit, misli globalno dj...........

Autor: krelec   |   02.06.2011. u 9:14   |   opcije


Pa u tome i jest problem, mi stalno čekamo da netko drugi sredi naš nered. I to ne od jučer, nego tijekom cijele povijesti. Jer, mi smo mali, ne... A kaj su Japanci? Siromašni otočići usred ničega, da stvar bude gora, prvi susjedi su im Kinezi. I nakon što su ih Ameri zbombali, nakon što su propali do gotovo najsiromašnije ekonomije u svijetu, evo ti njih na vrhu, za ciglih 15-ak godina. I opet će. A mi? Sumnjam, uz ovakav mentalitet.

Autor: vegavega8   |   02.06.2011. u 9:21   |   opcije


ma sve bu dobro, jbg proces je malo podugotrajan (meni nekad ponedjeljak daleko), ali ne treba se grčiti
probaj, nije loše protiv grča, javi ak djeluje

http://www.youtube.com/watch?v=rOWhOE7db0E&feature=related

Autor: krelec   |   02.06.2011. u 9:30   |   opcije


Viš, zanimljivo je to, više volim blues nego sevdah - valjda me tuđa tuga manje dira ;-))

Autor: vegavega8   |   02.06.2011. u 9:33   |   opcije


nakak mi sevdah dođe ko blues naših prostora

Autor: krelec   |   02.06.2011. u 9:38   |   opcije


ode ja malo i šljakat, tek toliko da ne ostane sve na teoriji

Autor: krelec   |   02.06.2011. u 9:41   |   opcije


Dodaj komentar