Jal' od vina, jal' od droge ljute?
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2011. u 23:20 | opcije
isti slučaj, potpunoma
Autor: krelec | 03.06.2011. u 23:22 | opcije
Ljubavlju opijena, Svileni!
Autor: vegavega8 | 03.06.2011. u 23:22 | opcije
Krelec, jesi se oporavio od onih strahova popodne?
Autor: vegavega8 | 03.06.2011. u 23:22 | opcije
jels more čestitat
Autor: krelec | 03.06.2011. u 23:23 | opcije
ma, još sam ti ono moja ti
Autor: krelec | 03.06.2011. u 23:24 | opcije
Jel' što žešća ljubav to veći mamurluk?
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2011. u 23:25 | opcije
Svileni, svakak je bolje kad te opali ljubaf neg grablje. Ili kamen, ko Muju.
Autor: vegavega8 | 03.06.2011. u 23:26 | opcije
Najveći mamurluk od dudovače:))))
Autor: juicy-mama | 03.06.2011. u 23:27 | opcije
Kaj od dudovače postanemo kak Dudeki?
Autor: vegavega8 | 03.06.2011. u 23:29 | opcije
Ma, samo da me ne opali krastavac.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2011. u 23:31 | opcije
đusi, jal' od bijelih, jal' od plavijeh?
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2011. u 23:33 | opcije
Ne znam od kojih se radi, valjda mešano...to je tvoja specijalnost, ti si dud, uostalom...ja se razumijem u sokove:))))
Autor: juicy-mama | 03.06.2011. u 23:36 | opcije
A ja u klinove.
Autor: vegavega8 | 03.06.2011. u 23:37 | opcije
đusi, pa kakav sokovnik imaš?
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2011. u 23:37 | opcije
pa daj ga zaklini onda
Autor: krelec | 03.06.2011. u 23:38 | opcije
vega, a ko ti ga je sve utjerao?
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2011. u 23:38 | opcije
Ne bavim se ja klinčanjem, krelac. A koliko ih je bilo uopće nije bitno - bitno je da se klin klinom, jel'...
Autor: vegavega8 | 03.06.2011. u 23:40 | opcije
Al' uvijek neki klinac ostane.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2011. u 23:41 | opcije
A tog objesiš o klin do sljedeće potrebe.
Autor: vegavega8 | 03.06.2011. u 23:42 | opcije
a, kaj mu opće dođe to klinčanje
Autor: krelec | 03.06.2011. u 23:43 | opcije
To je preintimno pitanje, kakav sokovnik imam, hihi
Autor: juicy-mama | 03.06.2011. u 23:44 | opcije
Pa znaš ono, u klinču, u Klinča selu...
Autor: vegavega8 | 03.06.2011. u 23:45 | opcije
jebiga baš to neznam
Autor: krelec | 03.06.2011. u 23:46 | opcije
...a klinčić u vino. Kuhano.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2011. u 23:46 | opcije
E, pa bilo bi vrijeme da naučiš, krelac! Ali ja te večeras nemrem podučavati, preumorna sam. Moram gaće o klin i moj naklon i svima laku noć želim :-))
Autor: vegavega8 | 03.06.2011. u 23:47 | opcije
Adios amigos:)))
Autor: juicy-mama | 03.06.2011. u 23:49 | opcije
e to je taj klin, za gaće vješat, to da, je, aha
Autor: krelec | 03.06.2011. u 23:49 | opcije
