Jal' od vina, jal' od droge ljute?

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2011. u 23:20   |   opcije


isti slučaj, potpunoma

Autor: krelec   |   03.06.2011. u 23:22   |   opcije


Ljubavlju opijena, Svileni!

Autor: vegavega8   |   03.06.2011. u 23:22   |   opcije


Krelec, jesi se oporavio od onih strahova popodne?

Autor: vegavega8   |   03.06.2011. u 23:22   |   opcije


jels more čestitat

Autor: krelec   |   03.06.2011. u 23:23   |   opcije


ma, još sam ti ono moja ti

Autor: krelec   |   03.06.2011. u 23:24   |   opcije


Jel' što žešća ljubav to veći mamurluk?

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2011. u 23:25   |   opcije


Svileni, svakak je bolje kad te opali ljubaf neg grablje. Ili kamen, ko Muju.

Autor: vegavega8   |   03.06.2011. u 23:26   |   opcije


Najveći mamurluk od dudovače:))))

Autor: juicy-mama   |   03.06.2011. u 23:27   |   opcije


Kaj od dudovače postanemo kak Dudeki?

Autor: vegavega8   |   03.06.2011. u 23:29   |   opcije


Ma, samo da me ne opali krastavac.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2011. u 23:31   |   opcije


đusi, jal' od bijelih, jal' od plavijeh?

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2011. u 23:33   |   opcije


Ne znam od kojih se radi, valjda mešano...to je tvoja specijalnost, ti si dud, uostalom...ja se razumijem u sokove:))))

Autor: juicy-mama   |   03.06.2011. u 23:36   |   opcije


A ja u klinove.

Autor: vegavega8   |   03.06.2011. u 23:37   |   opcije


đusi, pa kakav sokovnik imaš?

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2011. u 23:37   |   opcije


pa daj ga zaklini onda

Autor: krelec   |   03.06.2011. u 23:38   |   opcije


vega, a ko ti ga je sve utjerao?

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2011. u 23:38   |   opcije


Ne bavim se ja klinčanjem, krelac. A koliko ih je bilo uopće nije bitno - bitno je da se klin klinom, jel'...

Autor: vegavega8   |   03.06.2011. u 23:40   |   opcije


Al' uvijek neki klinac ostane.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2011. u 23:41   |   opcije


A tog objesiš o klin do sljedeće potrebe.

Autor: vegavega8   |   03.06.2011. u 23:42   |   opcije


a, kaj mu opće dođe to klinčanje

Autor: krelec   |   03.06.2011. u 23:43   |   opcije


To je preintimno pitanje, kakav sokovnik imam, hihi

Autor: juicy-mama   |   03.06.2011. u 23:44   |   opcije


Pa znaš ono, u klinču, u Klinča selu...

Autor: vegavega8   |   03.06.2011. u 23:45   |   opcije


jebiga baš to neznam

Autor: krelec   |   03.06.2011. u 23:46   |   opcije


...a klinčić u vino. Kuhano.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2011. u 23:46   |   opcije


E, pa bilo bi vrijeme da naučiš, krelac! Ali ja te večeras nemrem podučavati, preumorna sam. Moram gaće o klin i moj naklon i svima laku noć želim :-))

Autor: vegavega8   |   03.06.2011. u 23:47   |   opcije


Adios amigos:)))

Autor: juicy-mama   |   03.06.2011. u 23:49   |   opcije


e to je taj klin, za gaće vješat, to da, je, aha

Autor: krelec   |   03.06.2011. u 23:49   |   opcije


Dodaj komentar