he he kak je slatki

Autor: monkas   |   04.06.2011. u 8:00   |   opcije


Medeni je. Al guza mu je malo teška :-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 8:06   |   opcije


ma nije mu teška-malo si je sjeo da si odmori :-))

Autor: monkas   |   04.06.2011. u 8:17   |   opcije


Možda nekome grije mjesto? :-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 8:18   |   opcije


he he bit će da je to :-)) ili hoće da ima ravnu površinu za doručak na travi :-))

Autor: monkas   |   04.06.2011. u 8:19   |   opcije


Je, poslije doručka se treba malo i provaljati...

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 8:22   |   opcije


Dodaj komentar