he he kak je slatki
Autor: monkas | 04.06.2011. u 8:00 | opcije
Medeni je. Al guza mu je malo teška :-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 8:06 | opcije
ma nije mu teška-malo si je sjeo da si odmori :-))
Autor: monkas | 04.06.2011. u 8:17 | opcije
Možda nekome grije mjesto? :-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 8:18 | opcije
he he bit će da je to :-)) ili hoće da ima ravnu površinu za doručak na travi :-))
Autor: monkas | 04.06.2011. u 8:19 | opcije
Je, poslije doručka se treba malo i provaljati...
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 8:22 | opcije
