(ČAK I MALECKE) ZVIJEZDE SE TREBAJU SMIJEŠITI

04.06.2011. u 19:22 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Marta me nazvala.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:23 | opcije
Imala je dosta kuna.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:23 | opcije
A ja sam nazvala babu. Da marta više ne troši. A i zato jer i ja imam još dosta kuna.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:23 | opcije
Baba će nazvati nas ako uspije doći na kavu. Jer i ona ima dosta kuna.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:24 | opcije
Martina pjesma je osrednja, ali od srca. Zato je dobra.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:24 | opcije
A i sve je u njoj fakat istina: baba je takva.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:25 | opcije
Baš bih voljela da i baba dođe večeras. Budem vam onda stavila sliku kak se nas tri smijemo.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:26 | opcije
Etogac, tak da se zna da mi možemo i nazivati i pričati.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:26 | opcije
I pisati. I smijati se.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:27 | opcije
Sad se idem istuširati.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:27 | opcije
Onda možda još nekog nazovem. Imam pretplatu, šteta ne ispucati džaba minute!
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:27 | opcije
Ako želite da nazovem vas, ostavite broj.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:28 | opcije
dojedem i ja.....
Autor: trazimtejesitu | 04.06.2011. u 19:44 | opcije
hahahha
Autor: trazimtejesitu | 04.06.2011. u 19:44 | opcije
samo se vi zajebavajte telefonima, s čime će se kava platit
Autor: krelec | 04.06.2011. u 19:55 | opcije
Sad će marta opet zvrcnuti, čim nađe mjesto za parkiranje.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:57 | opcije
Trazimte... jesi u Zagrebu? Šalji broj na pvt da ti velim gdje smo.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:58 | opcije
Krelec, nema frke za kavu, čak i kad usfali, kuća časti.
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 19:58 | opcije
recite konobaru da ću ja platiti, bez brige je
Autor: krelec | 04.06.2011. u 19:59 | opcije
Može, krelec, šalji i ti broj da ti velim kam da dođeš. I ah, da - ponesi osobnu!
Autor: vegavega8 | 04.06.2011. u 20:00 | opcije
Bogatasice jedne,posaljite malo kunica u Ameriku sirotoj djusiki...s druge strane, drago mi je da imate love, jer prosjecni Hrvat na Iskrici bas i nema...pa nek se zderu:)))))
Autor: juicy-mama | 04.06.2011. u 21:19 | opcije
E da, bez slika ovdje nema sranja, dakle, slike molim...
Autor: juicy-mama | 04.06.2011. u 21:21 | opcije