Marta me nazvala.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:23   |   opcije


Imala je dosta kuna.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:23   |   opcije


A ja sam nazvala babu. Da marta više ne troši. A i zato jer i ja imam još dosta kuna.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:23   |   opcije


Baba će nazvati nas ako uspije doći na kavu. Jer i ona ima dosta kuna.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:24   |   opcije


Martina pjesma je osrednja, ali od srca. Zato je dobra.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:24   |   opcije


A i sve je u njoj fakat istina: baba je takva.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:25   |   opcije


Baš bih voljela da i baba dođe večeras. Budem vam onda stavila sliku kak se nas tri smijemo.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:26   |   opcije


Etogac, tak da se zna da mi možemo i nazivati i pričati.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:26   |   opcije


I pisati. I smijati se.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:27   |   opcije


Sad se idem istuširati.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:27   |   opcije


Onda možda još nekog nazovem. Imam pretplatu, šteta ne ispucati džaba minute!

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:27   |   opcije


Ako želite da nazovem vas, ostavite broj.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:28   |   opcije


dojedem i ja.....

Autor: trazimtejesitu   |   04.06.2011. u 19:44   |   opcije


hahahha

Autor: trazimtejesitu   |   04.06.2011. u 19:44   |   opcije


samo se vi zajebavajte telefonima, s čime će se kava platit

Autor: krelec   |   04.06.2011. u 19:55   |   opcije


Sad će marta opet zvrcnuti, čim nađe mjesto za parkiranje.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:57   |   opcije


Trazimte... jesi u Zagrebu? Šalji broj na pvt da ti velim gdje smo.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:58   |   opcije


Krelec, nema frke za kavu, čak i kad usfali, kuća časti.

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 19:58   |   opcije


recite konobaru da ću ja platiti, bez brige je

Autor: krelec   |   04.06.2011. u 19:59   |   opcije


Može, krelec, šalji i ti broj da ti velim kam da dođeš. I ah, da - ponesi osobnu!

Autor: vegavega8   |   04.06.2011. u 20:00   |   opcije


Bogatasice jedne,posaljite malo kunica u Ameriku sirotoj djusiki...s druge strane, drago mi je da imate love, jer prosjecni Hrvat na Iskrici bas i nema...pa nek se zderu:)))))

Autor: juicy-mama   |   04.06.2011. u 21:19   |   opcije


E da, bez slika ovdje nema sranja, dakle, slike molim...

Autor: juicy-mama   |   04.06.2011. u 21:21   |   opcije


Dodaj komentar