EVO, TAK TREBA

05.06.2011. u 0:02   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Baš tako je bilo.

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 0:04   |   opcije


Ja u sredini, okružena obožavanjem :-))

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 0:05   |   opcije


:))

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 0:07   |   opcije


A vid babu kako me ljubi! Eh, i ona se mene zaželjela...

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 0:09   |   opcije


Mislim da je i suzu pustila...

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 0:11   |   opcije


Radosnicu :-))))))

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 0:12   |   opcije


Ne zna ona nego radosnicu.

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 0:16   |   opcije


Tebi je dobro nos ispao na ovoj fotki.

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 0:18   |   opcije


Baš za pusicu u vrh... Koju ti šaljem i idem knjavati. Nasmijana :-))))))))

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 0:21   |   opcije


Dodaj komentar