Baš tako je bilo.
Autor: marta-marta | 05.06.2011. u 0:04 | opcije
Ja u sredini, okružena obožavanjem :-))
Autor: vegavega8 | 05.06.2011. u 0:05 | opcije
:))
Autor: marta-marta | 05.06.2011. u 0:07 | opcije
A vid babu kako me ljubi! Eh, i ona se mene zaželjela...
Autor: vegavega8 | 05.06.2011. u 0:09 | opcije
Mislim da je i suzu pustila...
Autor: marta-marta | 05.06.2011. u 0:11 | opcije
Radosnicu :-))))))
Autor: vegavega8 | 05.06.2011. u 0:12 | opcije
Ne zna ona nego radosnicu.
Autor: marta-marta | 05.06.2011. u 0:16 | opcije
Tebi je dobro nos ispao na ovoj fotki.
Autor: vegavega8 | 05.06.2011. u 0:18 | opcije
Baš za pusicu u vrh... Koju ti šaljem i idem knjavati. Nasmijana :-))))))))
Autor: vegavega8 | 05.06.2011. u 0:21 | opcije
