Hehe..maca šibicarka.

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 9:09   |   opcije


Mica je majstorica!

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 9:11   |   opcije


Iskustvo..

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 9:11   |   opcije


Pozornost.

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 9:13   |   opcije


Potrebno je sve navedeno:iskustvo, pozornost, intuicija.

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 9:15   |   opcije


I mrva sreće:)

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 9:15   |   opcije


I pravi ulog!

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 9:15   |   opcije


Nda.I opet dobiješ mačka u vreći.jebatga...mislim da treba isključit mozak.

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 9:22   |   opcije


Ja mislim da je ova dobila dijamant ;-))

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 9:23   |   opcije


Meni liči na kokicu:)

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 9:25   |   opcije


Biće je i tu dio rješenja.Ono što je nekom slana kokica...drugom je dijamant;)

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 9:26   |   opcije


Glavno da je jackpot onoj koja se potrudila :-))

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 9:27   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   05.06.2011. u 9:28   |   opcije


I da ne bude kivna što su neke druge mace dobile veći jackpot ;-))

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 9:36   |   opcije


Sory, nije tema al moram ispričat, svrbi jezik;-)
Ujutro u 5,30 sam imala posjetu , teta lisica je došla vidjet ko domuje u apartmanu.Kad je vidjela koke, koke digle uzbunu i svi mi trčimo van a Epi najbrže, a lisica ...(.joj što bila lijepa ) preko ceste u šikaru, baš mi žao , udomila bi ju , pozvala na ručak kak se šika:-))))))))))))
Kasnije je Epi išo na krov zezat koke kao opet je lisiva a ja pukla od smijeha .

Autor: biserna   |   05.06.2011. u 9:46   |   opcije


nije LISIVA nego je lisica........bem ti brzina:-)

Autor: biserna   |   05.06.2011. u 9:50   |   opcije


Ma to ti je bio lisac, biserna ;-))

Autor: vegavega8   |   05.06.2011. u 9:53   |   opcije


A zašto onda bježi od mene ????
E to mi nije jasno:-))))
Sa moje strane bila je ljubav na prvi pogled smrccc

Autor: biserna   |   05.06.2011. u 9:55   |   opcije


biska, moju malu pojela lisica, ostala joj samo glava i guzica.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.06.2011. u 11:22   |   opcije


Dodaj komentar