KUJČEVA SJEČA.....................

Autor: kjele   |   06.06.2011. u 23:07   |   opcije


Eto vidiš... Nikad ne znaš.

Autor: vegavega8   |   06.06.2011. u 23:08   |   opcije


nekako mi ovaj mladoženja izgleda kao da je u trenirci :-)) mogao je upozorit i mladenku pa da se i ona casual obuče :-))

Autor: monkas   |   06.06.2011. u 23:18   |   opcije


Sigurno se nisu vjenčali u crkvi.

Autor: marta-marta   |   06.06.2011. u 23:58   |   opcije


tko zna gdje je buket završio,,,,

Autor: monkas   |   07.06.2011. u 0:03   |   opcije


Dodaj komentar