KUJČEVA SJEČA.....................
Autor: kjele | 06.06.2011. u 23:07 | opcije
Eto vidiš... Nikad ne znaš.
Autor: vegavega8 | 06.06.2011. u 23:08 | opcije
nekako mi ovaj mladoženja izgleda kao da je u trenirci :-)) mogao je upozorit i mladenku pa da se i ona casual obuče :-))
Autor: monkas | 06.06.2011. u 23:18 | opcije
Sigurno se nisu vjenčali u crkvi.
Autor: marta-marta | 06.06.2011. u 23:58 | opcije
tko zna gdje je buket završio,,,,
Autor: monkas | 07.06.2011. u 0:03 | opcije
