JA MISLIM DA JE BOLJE UŽIVATI U SVOJIM PREDNOSTIMA NEGO SE ZAMARATI NESPOSOBNOSTIMA

07.06.2011. u 10:22 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
..fakat! potpisujem to vega...:)
Autor: ewita | 07.06.2011. u 11:11 | opcije
Svako prema svojim sposobnostima, a svakome prema svojim potrebama.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.06.2011. u 11:14 | opcije
Svako prema svojim sposobnostima, a svakome prema njegovim potrebama.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.06.2011. u 11:14 | opcije