Gdje su nasli tako malog medvjedica:)))
Autor: juicy-mama | 08.06.2011. u 7:19 | opcije
Medo je vjerojatno napravljen po mjeri, juicy. Joooooj, kako sam zavidnaaaaaaaaaaaaaa!
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 7:22 | opcije
Ma daj, svi su ovdje tebi zavidni, ti dobijes sve sto zelis :))))
Autor: juicy-mama | 08.06.2011. u 7:24 | opcije
Ali nemam ovakvog medeka! :-(( I moram na posao, šmjc!
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 7:44 | opcije
Naravno da si zavidna.
I ti bi digla sve četri noge da imaš četri noge.
:-P
Autor: Zelenobradi_druid_02 | 08.06.2011. u 8:06 | opcije
