Gdje su nasli tako malog medvjedica:)))

Autor: juicy-mama   |   08.06.2011. u 7:19   |   opcije


Medo je vjerojatno napravljen po mjeri, juicy. Joooooj, kako sam zavidnaaaaaaaaaaaaaa!

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 7:22   |   opcije


Ma daj, svi su ovdje tebi zavidni, ti dobijes sve sto zelis :))))

Autor: juicy-mama   |   08.06.2011. u 7:24   |   opcije


Ali nemam ovakvog medeka! :-(( I moram na posao, šmjc!

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 7:44   |   opcije


Naravno da si zavidna.
I ti bi digla sve četri noge da imaš četri noge.
:-P

Autor: Zelenobradi_druid_02   |   08.06.2011. u 8:06   |   opcije


Dodaj komentar