bogami ni ja....svi me zovu kjele..............

Autor: kjele   |   08.06.2011. u 22:33   |   opcije


Ali te ne zovu "puca" ;-))

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 22:33   |   opcije


vegi??
evo cmoxa!!!!!!!
velka močna i smočna!!!!
hihihihhihihihiihihih
:)))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   08.06.2011. u 22:35   |   opcije


kjejetu dam
KUJAC
hihihiiihihiihihi
:))))))))))))))))))))))))

Autor: narodni_heroj   |   08.06.2011. u 22:35   |   opcije


Samo? Šmmmrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrc!!!

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 22:35   |   opcije


heroj.......dosta tog razbacivanja ..

Autor: mani-price   |   08.06.2011. u 22:38   |   opcije


Pust junačinu nek se iskaže!

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 22:40   |   opcije


KJEJETU MOŠ SAMO...N AJODNI.....

Autor: kjele   |   08.06.2011. u 22:40   |   opcije


joj, kak je fora gledati babe kak se grabe za defektnog nam heroja...al mora on nadoknaditi 5 mjeseci propuštenoga, što je je!:P

Autor: ametist-   |   08.06.2011. u 22:40   |   opcije


Vega, mozes doci samnom, pozovi i ostale DVIJE:))))))

Autor: juicy-mama   |   08.06.2011. u 22:41   |   opcije


NAJODNI DAJ NABACI KOJU NA BJOG.........

Autor: kjele   |   08.06.2011. u 22:43   |   opcije


Opa, juicy, ti se hrustiš na grupnjak?! Šmrc. Već mi se manje plače :-))

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 22:43   |   opcije


Da, grupnjak, vi radite, a ja gledam:)))) ups, blog gleda...u stvari tak je bilo i do sada

Autor: juicy-mama   |   08.06.2011. u 22:45   |   opcije


MAMICE PA ZAJ I TI????

Autor: kjele   |   08.06.2011. u 22:45   |   opcije


Blog sve vidi, blog sve gleda...

Autor: juicy-mama   |   08.06.2011. u 22:46   |   opcije


Kjele, kaj imas protiv grupnjaka, nek se oni muce, ja bogme necu

Autor: juicy-mama   |   08.06.2011. u 22:47   |   opcije


Pih, pa svi smo si svoji, ne? Uostalom, WE ARE THE BLOG!

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 22:47   |   opcije


Juicy može štopati kolko kome treba.

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 22:47   |   opcije


Ko, jel ja?
Jok, ja nist ne radim, ja se samo izlezavam

Autor: juicy-mama   |   08.06.2011. u 22:49   |   opcije


MAMICE JA SAM TI NAVEK UMOJAN PA I S JEDNOM IMAM PJOBJEMA.....A KAJ BI TEK S GJUPOM......

Autor: kjele   |   08.06.2011. u 22:50   |   opcije


Nemere, juicy, u grupnjaku svi imaju neki gušt i neku obavezu! Ajde, smisli što ćeš, samo što nije. Ja idem u krevet da budem orna kad bude! :-)))

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 22:52   |   opcije


Gjupom?
Hihihi, ja najbolje radim u grupama, oni rade, a ja se odmaram

Autor: juicy-mama   |   08.06.2011. u 22:53   |   opcije


MENE PJESKOČITE I S GAJAVOM MI JE PJEVIŠE....HAHAHA...UMOJAN SAM..

Autor: kjele   |   08.06.2011. u 22:53   |   opcije


Ajd, dobro, kad ste tak kilavi... Budem ja potegnula za troje ;-))

Autor: vegavega8   |   08.06.2011. u 22:55   |   opcije


MA NISAM KIJAV....NEG GODINE I NEUJEDAN ŽIVOT UČINIŠE SVOJE....

Autor: kjele   |   08.06.2011. u 22:56   |   opcije


Dodaj komentar