bogami ni ja....svi me zovu kjele..............
Autor: kjele | 08.06.2011. u 22:33 | opcije
Ali te ne zovu "puca" ;-))
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 22:33 | opcije
vegi??
evo cmoxa!!!!!!!
velka močna i smočna!!!!
hihihihhihihihiihihih
:)))))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 08.06.2011. u 22:35 | opcije
kjejetu dam
KUJAC
hihihiiihihiihihi
:))))))))))))))))))))))))
Autor: narodni_heroj | 08.06.2011. u 22:35 | opcije
Samo? Šmmmrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrc!!!
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 22:35 | opcije
heroj.......dosta tog razbacivanja ..
Autor: mani-price | 08.06.2011. u 22:38 | opcije
Pust junačinu nek se iskaže!
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 22:40 | opcije
KJEJETU MOŠ SAMO...N AJODNI.....
Autor: kjele | 08.06.2011. u 22:40 | opcije
joj, kak je fora gledati babe kak se grabe za defektnog nam heroja...al mora on nadoknaditi 5 mjeseci propuštenoga, što je je!:P
Autor: ametist- | 08.06.2011. u 22:40 | opcije
Vega, mozes doci samnom, pozovi i ostale DVIJE:))))))
Autor: juicy-mama | 08.06.2011. u 22:41 | opcije
NAJODNI DAJ NABACI KOJU NA BJOG.........
Autor: kjele | 08.06.2011. u 22:43 | opcije
Opa, juicy, ti se hrustiš na grupnjak?! Šmrc. Već mi se manje plače :-))
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 22:43 | opcije
Da, grupnjak, vi radite, a ja gledam:)))) ups, blog gleda...u stvari tak je bilo i do sada
Autor: juicy-mama | 08.06.2011. u 22:45 | opcije
MAMICE PA ZAJ I TI????
Autor: kjele | 08.06.2011. u 22:45 | opcije
Blog sve vidi, blog sve gleda...
Autor: juicy-mama | 08.06.2011. u 22:46 | opcije
Kjele, kaj imas protiv grupnjaka, nek se oni muce, ja bogme necu
Autor: juicy-mama | 08.06.2011. u 22:47 | opcije
Pih, pa svi smo si svoji, ne? Uostalom, WE ARE THE BLOG!
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 22:47 | opcije
Juicy može štopati kolko kome treba.
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 22:47 | opcije
Ko, jel ja?
Jok, ja nist ne radim, ja se samo izlezavam
Autor: juicy-mama | 08.06.2011. u 22:49 | opcije
MAMICE JA SAM TI NAVEK UMOJAN PA I S JEDNOM IMAM PJOBJEMA.....A KAJ BI TEK S GJUPOM......
Autor: kjele | 08.06.2011. u 22:50 | opcije
Nemere, juicy, u grupnjaku svi imaju neki gušt i neku obavezu! Ajde, smisli što ćeš, samo što nije. Ja idem u krevet da budem orna kad bude! :-)))
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 22:52 | opcije
Gjupom?
Hihihi, ja najbolje radim u grupama, oni rade, a ja se odmaram
Autor: juicy-mama | 08.06.2011. u 22:53 | opcije
MENE PJESKOČITE I S GAJAVOM MI JE PJEVIŠE....HAHAHA...UMOJAN SAM..
Autor: kjele | 08.06.2011. u 22:53 | opcije
Ajd, dobro, kad ste tak kilavi... Budem ja potegnula za troje ;-))
Autor: vegavega8 | 08.06.2011. u 22:55 | opcije
MA NISAM KIJAV....NEG GODINE I NEUJEDAN ŽIVOT UČINIŠE SVOJE....
Autor: kjele | 08.06.2011. u 22:56 | opcije
