To je juefce.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.06.2011. u 23:53   |   opcije


hehe...tak je...ćušni ti njega mica!

Autor: ametist-   |   09.06.2011. u 23:54   |   opcije


heheheheeh...baš!

Autor: trazimtejesitu   |   09.06.2011. u 23:54   |   opcije


Kak na blogu, tak i svugdje, ne? :-))

Autor: vegavega8   |   09.06.2011. u 23:55   |   opcije


Čavrljaju:)

Autor: marta-marta   |   09.06.2011. u 23:57   |   opcije


Rekla mu je jednom. Rekla mu je DVAPUT... E, pa treći put neće!

Autor: vegavega8   |   09.06.2011. u 23:58   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   10.06.2011. u 0:03   |   opcije


"Trebaš imat djecu." "Moraš imat djecu." "Ma odjebi ti bez djece!"

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 0:04   |   opcije


(A on to zapraf cijelo vrijeme i hoće. Jebat se bez djece.)

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 0:07   |   opcije


Životinje ne treba ničemu učiti, imaju sve potrebno za preživljavanje :)

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   10.06.2011. u 0:09   |   opcije


Dodaj komentar