To je juefce.
Autor: dudhaimurvimorus | 09.06.2011. u 23:53 | opcije
hehe...tak je...ćušni ti njega mica!
Autor: ametist- | 09.06.2011. u 23:54 | opcije
heheheheeh...baš!
Autor: trazimtejesitu | 09.06.2011. u 23:54 | opcije
Kak na blogu, tak i svugdje, ne? :-))
Autor: vegavega8 | 09.06.2011. u 23:55 | opcije
Čavrljaju:)
Autor: marta-marta | 09.06.2011. u 23:57 | opcije
Rekla mu je jednom. Rekla mu je DVAPUT... E, pa treći put neće!
Autor: vegavega8 | 09.06.2011. u 23:58 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 10.06.2011. u 0:03 | opcije
"Trebaš imat djecu." "Moraš imat djecu." "Ma odjebi ti bez djece!"
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 0:04 | opcije
(A on to zapraf cijelo vrijeme i hoće. Jebat se bez djece.)
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 0:07 | opcije
Životinje ne treba ničemu učiti, imaju sve potrebno za preživljavanje :)
Autor: GeorgeClooney_pravi | 10.06.2011. u 0:09 | opcije
