ima se fala bogu novaca za ap....
Autor: krelec | 10.06.2011. u 23:38 | opcije
Pa ovo je maca iz dobre kuće :-))
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:39 | opcije
a i kožna garnitura, može se bomi lipo, ajd
Autor: krelec | 10.06.2011. u 23:39 | opcije
a nu terace, uh
Autor: krelec | 10.06.2011. u 23:39 | opcije
A nije kožna, da maca ne grebe, ali je fina :-))
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:40 | opcije
Ae, a nije na selu...
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:40 | opcije
biće onda da je vražja koža, štob ono rekli naši preci
Autor: krelec | 10.06.2011. u 23:42 | opcije
A što si zapeo za tu garnituru, a vidiš da mačkica na njoj pati!
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:44 | opcije
pa di je đusika da buketić ocijeni, men´ s´´ ćini da bi maga ogrijat mase
Autor: krelec | 10.06.2011. u 23:45 | opcije
Haha, vrazja koza, to vec davno nisam cula:))
Autor: juicy-mama | 10.06.2011. u 23:45 | opcije
Mi o vuku, djusika na vrata i na vrazju kozu:)))
Autor: juicy-mama | 10.06.2011. u 23:45 | opcije
Ja mislim da je maca vidjela nekog vraga u macanskoj koži.
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:46 | opcije
ma evo đusi, biće čekala u zasjedi
Autor: krelec | 10.06.2011. u 23:46 | opcije
Juicy je sva vražja, i po koži i ispod nje ;-))
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:46 | opcije
Koža je od neprcane deve.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.06.2011. u 23:46 | opcije
mora da je maca vidla mrskog (možda čak vanjskog) neprijatelja
Autor: krelec | 10.06.2011. u 23:48 | opcije
Malo sam odspavala, popodne (moze mi bit, za one koji sve komentiraju:))), vi se raspisali, citala sam vas, tko ce sve pohvatati...sve u svemu, dobri ste, cak i svadjalice se ne svadjaju
Autor: juicy-mama | 10.06.2011. u 23:48 | opcije
maca je vid'la Jerry-ja.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.06.2011. u 23:49 | opcije
Ah, vi muški, svi ste štono se kaže, skin deep :-((
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:49 | opcije
Juicy, i ja sam odrapila dobru partiju popodne, eto, može mi se! I još krkala belgijske praline :-))
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:50 | opcije
krelec, ili to, ili je vidjela macana za kojeg je mislila da je NJEN, ekskluzivno!
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:50 | opcije
vega, tesna koža.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.06.2011. u 23:51 | opcije
može i meni bit, al mi se ne spava, i gdi smo sad, ha, moliću lijepo
Autor: krelec | 10.06.2011. u 23:51 | opcije
Ja imam kozne dvosjede i trosjed, ali se ne hvalim, jer su ih macke i moja Tena tako izgrebli, do besvijesti, (Tena je skrivala kosti ispod sjedista, dugo nakon njene smrti sam pronalazila kosti, koje je posakrivala)ali im ja nisam branila, jer su mi vazniji od nekakvog dvosjeda...sada imam ofucani i tko ga sljivi
Autor: juicy-mama | 10.06.2011. u 23:52 | opcije
Svileni, al je napeta!
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:53 | opcije
Ko ti kriv, krelec!
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:54 | opcije
Vega, kad se vidimo, pruzit cu ti ruku...ja sam maznula, cekaj da vidim koliko Ferrero Rocher...6 komada
Autor: juicy-mama | 10.06.2011. u 23:54 | opcije
Je, juicy, i ja sam nalazila takve arheološke iskopine godinama poslije svojih pokojnih ljubimaca. Srećom, ipak ne u dnevnom boravku.
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:55 | opcije
nesanica, vego, nesanica, ako se već pita
Autor: krelec | 10.06.2011. u 23:55 | opcije
Nije napeta, prelevi se prek glave.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.06.2011. u 23:56 | opcije
Hm, krelec: da nije nečista savjest?
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:57 | opcije
Krel, ja nikada ne spavam, ali sam riknula definitivno, vec dugo nisam, nisam se mogla razbuditi, jedino mi je pomisao na blog pomogla da se razbudim, tj. mislila sam, tko zna sta pisu...i eto...imala sam pravo:))))
Autor: juicy-mama | 10.06.2011. u 23:58 | opcije
Ako je tesna bar nije besna, a ako nije napeta bar nije sapeta. Eto, Svileni!
Autor: vegavega8 | 10.06.2011. u 23:58 | opcije
Ima glave, nema glave.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.06.2011. u 23:59 | opcije
Ajde vise s tom glavom i jos svilenom, hoces-neces zamisljam svinjarije, sto nije zdravo u mojim godinama:))))
Autor: juicy-mama | 11.06.2011. u 0:00 | opcije
Ma glavu svašta nosi, ali mozga nema uvijek!
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:01 | opcije
vega, savjesti se i nema, a kamoli nečiste, sve oprano
Autor: krelec | 11.06.2011. u 0:01 | opcije
Ojlarija svinjarija.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.06.2011. u 0:01 | opcije
Svinjska glava je premasa, juicy, ali janjeća je fina :-)) A i od škarpine.
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:02 | opcije
Ne znam ja o cemu vi to govorite, u moje vrijeme toga nije bilo:))))
Autor: juicy-mama | 11.06.2011. u 0:02 | opcije
Ah, krelec, pa nisam znala da si takav čistunac!
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:02 | opcije
vega, ma važno da bubrezi rade. I oni beli.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.06.2011. u 0:03 | opcije
Ja bih grickala, juicy :-))
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:03 | opcije
Dud, mislis beli bubrezi na zaru, onak tanko narezani, hihi
Autor: juicy-mama | 11.06.2011. u 0:03 | opcije
odoh u bespuća povijesne nezbiljnosti, ma seruckam idem na ćorku, lagana, ugodna, neprevrćuća noć tkogod pročito
Autor: krelec | 11.06.2011. u 0:04 | opcije
Ufffff, već sam jezik isplazila, juicy (na ovom blogu ne smiješ spominjati da voliš lizati, jel'...) ;-))
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:05 | opcije
Sretan ti put, krelec, mi ćemo još malo povijesnim bespućima neozbiljnosti :-))
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:05 | opcije
Krel, jesil iso s kerom van?
Autor: juicy-mama | 11.06.2011. u 0:06 | opcije
Vega, tebi i meni ne ginu brizle na zaru, to nam je sudjeno, a bogme mozda i Orijent sljasticarna
Autor: juicy-mama | 11.06.2011. u 0:07 | opcije
Dogovoreno! Ima da ližemo naveliko i na malo :-))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:08 | opcije
SUTJA SASTANAK?
Autor: kjele | 11.06.2011. u 0:10 | opcije
Ne znam, kjele, nisam ih dobila. Čujemo se još!
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:11 | opcije
Decki se pobrali, dud se prestrasio, dud, ne budem ti bele bubrege rezala na listice, pa na rostilj, č r
Autor: juicy-mama | 11.06.2011. u 0:12 | opcije
Svileni miješa pekmez za zlaticu-bezveznicu ;-))
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:13 | opcije
Krelec riba savjest prije spavanja.
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:13 | opcije
A kjele vida jane junačke.
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:13 | opcije
NO PJOBJEMO KJELE IH SUTJA NAZOVE.......................
Autor: kjele | 11.06.2011. u 0:13 | opcije
Može! Idem se sad spremiti za krpice. Bez zelja. Viš, to dugo nisam jela!
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:16 | opcije
Evo me!Cula poruku..zasad sam za.
Autor: marta-marta | 11.06.2011. u 0:17 | opcije
Opa, dobra ti večer! Super, dogoreno!
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:18 | opcije
Idem I ja u krpe.Nemrem s moba..frustrira.Cmok!
Autor: marta-marta | 11.06.2011. u 0:19 | opcije
(Jesemti, stvarno me muči glad... DogoVOreno!)
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:19 | opcije
Noćka!
Autor: vegavega8 | 11.06.2011. u 0:19 | opcije
