ima se fala bogu novaca za ap....

Autor: krelec   |   10.06.2011. u 23:38   |   opcije


Pa ovo je maca iz dobre kuće :-))

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:39   |   opcije


a i kožna garnitura, može se bomi lipo, ajd

Autor: krelec   |   10.06.2011. u 23:39   |   opcije


a nu terace, uh

Autor: krelec   |   10.06.2011. u 23:39   |   opcije


A nije kožna, da maca ne grebe, ali je fina :-))

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:40   |   opcije


Ae, a nije na selu...

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:40   |   opcije


biće onda da je vražja koža, štob ono rekli naši preci

Autor: krelec   |   10.06.2011. u 23:42   |   opcije


A što si zapeo za tu garnituru, a vidiš da mačkica na njoj pati!

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:44   |   opcije


pa di je đusika da buketić ocijeni, men´ s´´ ćini da bi maga ogrijat mase

Autor: krelec   |   10.06.2011. u 23:45   |   opcije


Haha, vrazja koza, to vec davno nisam cula:))

Autor: juicy-mama   |   10.06.2011. u 23:45   |   opcije


Mi o vuku, djusika na vrata i na vrazju kozu:)))

Autor: juicy-mama   |   10.06.2011. u 23:45   |   opcije


Ja mislim da je maca vidjela nekog vraga u macanskoj koži.

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:46   |   opcije


ma evo đusi, biće čekala u zasjedi

Autor: krelec   |   10.06.2011. u 23:46   |   opcije


Juicy je sva vražja, i po koži i ispod nje ;-))

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:46   |   opcije


Koža je od neprcane deve.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.06.2011. u 23:46   |   opcije


mora da je maca vidla mrskog (možda čak vanjskog) neprijatelja

Autor: krelec   |   10.06.2011. u 23:48   |   opcije


Malo sam odspavala, popodne (moze mi bit, za one koji sve komentiraju:))), vi se raspisali, citala sam vas, tko ce sve pohvatati...sve u svemu, dobri ste, cak i svadjalice se ne svadjaju

Autor: juicy-mama   |   10.06.2011. u 23:48   |   opcije


maca je vid'la Jerry-ja.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.06.2011. u 23:49   |   opcije


Ah, vi muški, svi ste štono se kaže, skin deep :-((

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:49   |   opcije


Juicy, i ja sam odrapila dobru partiju popodne, eto, može mi se! I još krkala belgijske praline :-))

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:50   |   opcije


krelec, ili to, ili je vidjela macana za kojeg je mislila da je NJEN, ekskluzivno!

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:50   |   opcije


vega, tesna koža.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.06.2011. u 23:51   |   opcije


može i meni bit, al mi se ne spava, i gdi smo sad, ha, moliću lijepo

Autor: krelec   |   10.06.2011. u 23:51   |   opcije


Ja imam kozne dvosjede i trosjed, ali se ne hvalim, jer su ih macke i moja Tena tako izgrebli, do besvijesti, (Tena je skrivala kosti ispod sjedista, dugo nakon njene smrti sam pronalazila kosti, koje je posakrivala)ali im ja nisam branila, jer su mi vazniji od nekakvog dvosjeda...sada imam ofucani i tko ga sljivi

Autor: juicy-mama   |   10.06.2011. u 23:52   |   opcije


Svileni, al je napeta!

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:53   |   opcije


Ko ti kriv, krelec!

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:54   |   opcije


Vega, kad se vidimo, pruzit cu ti ruku...ja sam maznula, cekaj da vidim koliko Ferrero Rocher...6 komada

Autor: juicy-mama   |   10.06.2011. u 23:54   |   opcije


Je, juicy, i ja sam nalazila takve arheološke iskopine godinama poslije svojih pokojnih ljubimaca. Srećom, ipak ne u dnevnom boravku.

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:55   |   opcije


nesanica, vego, nesanica, ako se već pita

Autor: krelec   |   10.06.2011. u 23:55   |   opcije


Nije napeta, prelevi se prek glave.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.06.2011. u 23:56   |   opcije


Hm, krelec: da nije nečista savjest?

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:57   |   opcije


Krel, ja nikada ne spavam, ali sam riknula definitivno, vec dugo nisam, nisam se mogla razbuditi, jedino mi je pomisao na blog pomogla da se razbudim, tj. mislila sam, tko zna sta pisu...i eto...imala sam pravo:))))

Autor: juicy-mama   |   10.06.2011. u 23:58   |   opcije


Ako je tesna bar nije besna, a ako nije napeta bar nije sapeta. Eto, Svileni!

Autor: vegavega8   |   10.06.2011. u 23:58   |   opcije


Ima glave, nema glave.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.06.2011. u 23:59   |   opcije


Ajde vise s tom glavom i jos svilenom, hoces-neces zamisljam svinjarije, sto nije zdravo u mojim godinama:))))

Autor: juicy-mama   |   11.06.2011. u 0:00   |   opcije


Ma glavu svašta nosi, ali mozga nema uvijek!

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:01   |   opcije


vega, savjesti se i nema, a kamoli nečiste, sve oprano

Autor: krelec   |   11.06.2011. u 0:01   |   opcije


Ojlarija svinjarija.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.06.2011. u 0:01   |   opcije


Svinjska glava je premasa, juicy, ali janjeća je fina :-)) A i od škarpine.

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:02   |   opcije


Ne znam ja o cemu vi to govorite, u moje vrijeme toga nije bilo:))))

Autor: juicy-mama   |   11.06.2011. u 0:02   |   opcije


Ah, krelec, pa nisam znala da si takav čistunac!

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:02   |   opcije


vega, ma važno da bubrezi rade. I oni beli.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.06.2011. u 0:03   |   opcije


Ja bih grickala, juicy :-))

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:03   |   opcije


Dud, mislis beli bubrezi na zaru, onak tanko narezani, hihi

Autor: juicy-mama   |   11.06.2011. u 0:03   |   opcije


odoh u bespuća povijesne nezbiljnosti, ma seruckam idem na ćorku, lagana, ugodna, neprevrćuća noć tkogod pročito

Autor: krelec   |   11.06.2011. u 0:04   |   opcije


Ufffff, već sam jezik isplazila, juicy (na ovom blogu ne smiješ spominjati da voliš lizati, jel'...) ;-))

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:05   |   opcije


Sretan ti put, krelec, mi ćemo još malo povijesnim bespućima neozbiljnosti :-))

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:05   |   opcije


Krel, jesil iso s kerom van?

Autor: juicy-mama   |   11.06.2011. u 0:06   |   opcije


Vega, tebi i meni ne ginu brizle na zaru, to nam je sudjeno, a bogme mozda i Orijent sljasticarna

Autor: juicy-mama   |   11.06.2011. u 0:07   |   opcije


Dogovoreno! Ima da ližemo naveliko i na malo :-))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:08   |   opcije


SUTJA SASTANAK?

Autor: kjele   |   11.06.2011. u 0:10   |   opcije


Ne znam, kjele, nisam ih dobila. Čujemo se još!

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:11   |   opcije


Decki se pobrali, dud se prestrasio, dud, ne budem ti bele bubrege rezala na listice, pa na rostilj, č r

Autor: juicy-mama   |   11.06.2011. u 0:12   |   opcije


Svileni miješa pekmez za zlaticu-bezveznicu ;-))

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:13   |   opcije


Krelec riba savjest prije spavanja.

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:13   |   opcije


A kjele vida jane junačke.

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:13   |   opcije


NO PJOBJEMO KJELE IH SUTJA NAZOVE.......................

Autor: kjele   |   11.06.2011. u 0:13   |   opcije


Može! Idem se sad spremiti za krpice. Bez zelja. Viš, to dugo nisam jela!

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:16   |   opcije


Evo me!Cula poruku..zasad sam za.

Autor: marta-marta   |   11.06.2011. u 0:17   |   opcije


Opa, dobra ti večer! Super, dogoreno!

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:18   |   opcije


Idem I ja u krpe.Nemrem s moba..frustrira.Cmok!

Autor: marta-marta   |   11.06.2011. u 0:19   |   opcije


(Jesemti, stvarno me muči glad... DogoVOreno!)

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:19   |   opcije


Noćka!

Autor: vegavega8   |   11.06.2011. u 0:19   |   opcije


Dodaj komentar