OK, FER JE FER: I MI VOLIMO KAMENJE

12.06.2011. u 9:12 | Editirano: 12.06.2011. u 9:38 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
kam ste to vas dvoje šetali?
Autor: bracoiseka | 12.06.2011. u 9:41 | opcije
Bili smo u Samoboru.
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:45 | opcije
a vidi naše lijepe vegice:)
Autor: trazimtejesitu | 12.06.2011. u 9:45 | opcije
Ma, bili smo mi i u brdima, ali nemamo digitalne fotke s takvih izleta.
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:46 | opcije
isti alen islamović, samo malo drukčija boja.
ovaj, šaponja
Autor: Milostiva | 12.06.2011. u 9:46 | opcije
a ja vidim da mi je poznat prizor, e bem se blentavu, kak ne prepoznah sami centar:)))
Autor: bracoiseka | 12.06.2011. u 9:46 | opcije
Šaponja je ljepši, trazimtejesitu - viš ga kak pozira, ha? :-)))
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:46 | opcije
šaponja je lijep, max mu je malo sličan
Autor: trazimtejesitu | 12.06.2011. u 9:47 | opcije
i on je lijep, naravno da je....
Autor: trazimtejesitu | 12.06.2011. u 9:47 | opcije
bit će da mu je pogled odlutao za kakvom kokom, ne gleda u fotkač:)))
Autor: bracoiseka | 12.06.2011. u 9:48 | opcije
kako pas more biti liš, bog te u šumu okrenio.
neka, neka, slikat ću se i ja s drmom
Autor: Milostiva | 12.06.2011. u 9:48 | opcije
Je, to su oni terijerski noseki :-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:48 | opcije
hahahaha e da mi je i tu sliku vidjet, odmah mogu mrijet:))))
Autor: bracoiseka | 12.06.2011. u 9:49 | opcije
Ajd, Milostiva, oladi, znam da ti je drago kad ti Šaponja dođe mahnut repom ;-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:49 | opcije
prekrasni su i pametniji od nekih ljudi:)))
Autor: trazimtejesitu | 12.06.2011. u 9:49 | opcije
Milostiva, s drmčetom se trebaš slikati na plaži. Nudističkoj.
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:50 | opcije
ma vrlo.
srića pa je podmitljiv i proždrljiv
ja ne bih da mi neko kaže lipa si ko ćuko.obično mi kažu - imaš oči ko krava, a laješ ko kuja
Autor: Milostiva | 12.06.2011. u 9:51 | opcije
pa će ispasti afera uvenuli morski krastavci
Autor: Milostiva | 12.06.2011. u 9:52 | opcije
Istina je, podmitljiv je, ali samo za dobar provod. Što će reći, tebe voli jer si nam dobro društvo :-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:52 | opcije
nije to ništa milostivica, da samo znaš koliko sam puta od iskričara dovila taj kompliment "kuja"
Autor: trazimtejesitu | 12.06.2011. u 9:53 | opcije
I vega, kakve su baklave u Samoboru?
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 9:53 | opcije
Eh, za danas predlažem tematski Weblog (cijela naslovnica): "Slike s plaže" ;-)))
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:53 | opcije
Za baklave ne znam, Svileni, ali ćevapi su dobri.
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:54 | opcije
E da, podsjeti ti mene na mog prijatelja Kikitosa koji je često znao reći:-Ma pojela je ona više kuraca neg ja ćevapa.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 9:56 | opcije
O ukusima nema smisla raspravljati, Svileni.
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:57 | opcije
vega, ma Kikitos nije nikad raspravljao o ukusima nego o kilometraži.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 9:59 | opcije
Takvima obično kažem "Ne osvrći se, sine!"
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 9:59 | opcije
Pa je, valja uživati na putu.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 10:00 | opcije
....al' i u baklavi.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 10:04 | opcije
A tko je vječno u kutu nije nikome na putu.
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 10:05 | opcije
Ako je najbolja u tom dijelu svijeta; ako ne, mogu proć i kremšnite :-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 10:05 | opcije
kremšnite su provikane. A mnogi samo slijede navikovne obrasce. U Samoboru su najbolje baklave, al' nisu provikane.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 10:17 | opcije
Šaponja mahmah , i pozdravi gazdaricu:-))))))
Autor: biserna | 12.06.2011. u 10:22 | opcije
a vidi koji pozer, uopće nas ne gleda čitam ga ...., ja sam lijep i sviđam vam se:-))))
Autor: biserna | 12.06.2011. u 10:23 | opcije
Baš ste slatki:)
Autor: marta-marta | 12.06.2011. u 13:43 | opcije
al' što se ovaj šaponja uklopio uz ovaj kameni zid....
tebi vega ništa, ti si dosta samosvijesna žena :))
Autor: Petra-a-stijena | 12.06.2011. u 16:59 | opcije