OK, FER JE FER: I MI VOLIMO KAMENJE

12.06.2011. u 9:12   |   Editirano: 12.06.2011. u 9:38   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kam ste to vas dvoje šetali?

Autor: bracoiseka   |   12.06.2011. u 9:41   |   opcije


Bili smo u Samoboru.

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:45   |   opcije


a vidi naše lijepe vegice:)

Autor: trazimtejesitu   |   12.06.2011. u 9:45   |   opcije


Ma, bili smo mi i u brdima, ali nemamo digitalne fotke s takvih izleta.

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:46   |   opcije


isti alen islamović, samo malo drukčija boja.
ovaj, šaponja

Autor: Milostiva   |   12.06.2011. u 9:46   |   opcije


a ja vidim da mi je poznat prizor, e bem se blentavu, kak ne prepoznah sami centar:)))

Autor: bracoiseka   |   12.06.2011. u 9:46   |   opcije


Šaponja je ljepši, trazimtejesitu - viš ga kak pozira, ha? :-)))

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:46   |   opcije


šaponja je lijep, max mu je malo sličan

Autor: trazimtejesitu   |   12.06.2011. u 9:47   |   opcije


i on je lijep, naravno da je....

Autor: trazimtejesitu   |   12.06.2011. u 9:47   |   opcije


bit će da mu je pogled odlutao za kakvom kokom, ne gleda u fotkač:)))

Autor: bracoiseka   |   12.06.2011. u 9:48   |   opcije


kako pas more biti liš, bog te u šumu okrenio.
neka, neka, slikat ću se i ja s drmom

Autor: Milostiva   |   12.06.2011. u 9:48   |   opcije


Je, to su oni terijerski noseki :-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:48   |   opcije


hahahaha e da mi je i tu sliku vidjet, odmah mogu mrijet:))))

Autor: bracoiseka   |   12.06.2011. u 9:49   |   opcije


Ajd, Milostiva, oladi, znam da ti je drago kad ti Šaponja dođe mahnut repom ;-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:49   |   opcije


prekrasni su i pametniji od nekih ljudi:)))

Autor: trazimtejesitu   |   12.06.2011. u 9:49   |   opcije


Milostiva, s drmčetom se trebaš slikati na plaži. Nudističkoj.

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:50   |   opcije


ma vrlo.
srića pa je podmitljiv i proždrljiv
ja ne bih da mi neko kaže lipa si ko ćuko.obično mi kažu - imaš oči ko krava, a laješ ko kuja

Autor: Milostiva   |   12.06.2011. u 9:51   |   opcije


pa će ispasti afera uvenuli morski krastavci

Autor: Milostiva   |   12.06.2011. u 9:52   |   opcije


Istina je, podmitljiv je, ali samo za dobar provod. Što će reći, tebe voli jer si nam dobro društvo :-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:52   |   opcije


nije to ništa milostivica, da samo znaš koliko sam puta od iskričara dovila taj kompliment "kuja"

Autor: trazimtejesitu   |   12.06.2011. u 9:53   |   opcije


I vega, kakve su baklave u Samoboru?

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 9:53   |   opcije


Eh, za danas predlažem tematski Weblog (cijela naslovnica): "Slike s plaže" ;-)))

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:53   |   opcije


Za baklave ne znam, Svileni, ali ćevapi su dobri.

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:54   |   opcije


E da, podsjeti ti mene na mog prijatelja Kikitosa koji je često znao reći:-Ma pojela je ona više kuraca neg ja ćevapa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 9:56   |   opcije


O ukusima nema smisla raspravljati, Svileni.

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:57   |   opcije


vega, ma Kikitos nije nikad raspravljao o ukusima nego o kilometraži.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 9:59   |   opcije


Takvima obično kažem "Ne osvrći se, sine!"

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 9:59   |   opcije


Pa je, valja uživati na putu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 10:00   |   opcije


....al' i u baklavi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 10:04   |   opcije


A tko je vječno u kutu nije nikome na putu.

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 10:05   |   opcije


Ako je najbolja u tom dijelu svijeta; ako ne, mogu proć i kremšnite :-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 10:05   |   opcije


kremšnite su provikane. A mnogi samo slijede navikovne obrasce. U Samoboru su najbolje baklave, al' nisu provikane.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 10:17   |   opcije


Šaponja mahmah , i pozdravi gazdaricu:-))))))

Autor: biserna   |   12.06.2011. u 10:22   |   opcije


a vidi koji pozer, uopće nas ne gleda čitam ga ...., ja sam lijep i sviđam vam se:-))))

Autor: biserna   |   12.06.2011. u 10:23   |   opcije


Baš ste slatki:)

Autor: marta-marta   |   12.06.2011. u 13:43   |   opcije


al' što se ovaj šaponja uklopio uz ovaj kameni zid....
tebi vega ništa, ti si dosta samosvijesna žena :))

Autor: Petra-a-stijena   |   12.06.2011. u 16:59   |   opcije


Dodaj komentar