POZDRAV!

12.06.2011. u 22:46   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ajd još sam i tebe dočekala mada si spora hahahahhahahahahahahahaha

Autor: trazimtejesitu   |   12.06.2011. u 22:47   |   opcije


Viš da sam ipak požurila :-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 22:47   |   opcije


jel to onaj sa tračnice?

Autor: staranaivan   |   12.06.2011. u 22:47   |   opcije


Aha.

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 22:48   |   opcije


Uznesenje:)

Autor: marta-marta   |   12.06.2011. u 22:48   |   opcije


Jel' s pameću?

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 22:48   |   opcije


Pozdravi je, pozdravi!

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 22:51   |   opcije


Idi što pre!

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 22:52   |   opcije


Um caruje. I putuje, ako ga je volja.

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 22:52   |   opcije


Bome mu ja čvrsto držim uzde. Nema kod mene labavo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 22:53   |   opcije


(ovo sam prepiso s korica knjige)

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 22:54   |   opcije


Jel se ti to igraš "leti, leti, leti", Svileni, ha?

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 22:56   |   opcije


Ma jok, pojurite konji moji bijeli! (opet s korica knjige) Ne da inteligencija umu da ne bude baš sve kako car hoće.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 22:58   |   opcije


Ali car je gol!

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 22:59   |   opcije


Idem knjavati, na mlazni pogon. Pozdrav!

Autor: vegavega8   |   12.06.2011. u 23:01   |   opcije


Onda umetni puža golaća. Samo s plahtom. Beduinskom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.06.2011. u 23:01   |   opcije


ovi mali peder dud opet prepisuje od mle hrnića.
ne želim ga ni za paža, kamoli za puža
idem viditi ima li kakav fajt
mogla bi ih zvati na večeru
(jebem mi sve ako ne smrdi po pastvri. nikad više čarlijem ću to prati. kako ne smrdi kupovna iz konzuma i u restoranu)

Autor: Milostiva   |   12.06.2011. u 23:05   |   opcije


adio spuž. i čekaj me na sunčanom dijelu vrta

Autor: Milostiva   |   12.06.2011. u 23:06   |   opcije


da mi je gore poći sa svojom kućicom

Autor: Milostiva   |   12.06.2011. u 23:06   |   opcije


Ovo je puž, transformer...

Autor: juicy-mama   |   12.06.2011. u 23:22   |   opcije


Dodaj komentar