ajd još sam i tebe dočekala mada si spora hahahahhahahahahahahahaha
Autor: trazimtejesitu | 12.06.2011. u 22:47 | opcije
Viš da sam ipak požurila :-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 22:47 | opcije
jel to onaj sa tračnice?
Autor: staranaivan | 12.06.2011. u 22:47 | opcije
Aha.
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 22:48 | opcije
Uznesenje:)
Autor: marta-marta | 12.06.2011. u 22:48 | opcije
Jel' s pameću?
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 22:48 | opcije
Pozdravi je, pozdravi!
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 22:51 | opcije
Idi što pre!
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 22:52 | opcije
Um caruje. I putuje, ako ga je volja.
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 22:52 | opcije
Bome mu ja čvrsto držim uzde. Nema kod mene labavo.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 22:53 | opcije
(ovo sam prepiso s korica knjige)
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 22:54 | opcije
Jel se ti to igraš "leti, leti, leti", Svileni, ha?
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 22:56 | opcije
Ma jok, pojurite konji moji bijeli! (opet s korica knjige) Ne da inteligencija umu da ne bude baš sve kako car hoće.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 22:58 | opcije
Ali car je gol!
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 22:59 | opcije
Idem knjavati, na mlazni pogon. Pozdrav!
Autor: vegavega8 | 12.06.2011. u 23:01 | opcije
Onda umetni puža golaća. Samo s plahtom. Beduinskom.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.06.2011. u 23:01 | opcije
ovi mali peder dud opet prepisuje od mle hrnića.
ne želim ga ni za paža, kamoli za puža
idem viditi ima li kakav fajt
mogla bi ih zvati na večeru
(jebem mi sve ako ne smrdi po pastvri. nikad više čarlijem ću to prati. kako ne smrdi kupovna iz konzuma i u restoranu)
Autor: Milostiva | 12.06.2011. u 23:05 | opcije
adio spuž. i čekaj me na sunčanom dijelu vrta
Autor: Milostiva | 12.06.2011. u 23:06 | opcije
da mi je gore poći sa svojom kućicom
Autor: Milostiva | 12.06.2011. u 23:06 | opcije
Ovo je puž, transformer...
Autor: juicy-mama | 12.06.2011. u 23:22 | opcije
