Autorica drugog teksta ima nick "drmax". Između ostalih.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 8:35 | opcije
ma to su krivi američki filmovi sve. Možeš vidjet ubojstvo ali sisu ne ;)
Autor: singlemoment | 13.06.2011. u 8:38 | opcije
Singliću, žene se ne pale na sise. Ali se pale na suze. Tuđe.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 8:39 | opcije
Ma kakve suze...
Autor: singlemoment | 13.06.2011. u 8:42 | opcije
Ponekad je teško shvatiti što je TO u ljudskom umu.
Autor: biserna | 13.06.2011. u 8:51 | opcije
Skučenost, biserna. Moš misliti uma koji ideje krade od 13-godišnjaka, koje bi trebao odgajati.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 8:54 | opcije
Ima nasilja i na iskrici: pasivno nasilje 'udari slikom i (vulgarnom) rječju'...
Autor: dobravoda | 13.06.2011. u 8:56 | opcije
Dobravodo, propagatori nasilja na Iskrici istovremeno pišu ovakve letke protiv elektroničkog nasilja.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 8:57 | opcije
Valjda se ovdje uživljavaju da ga shvate, što li...?
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 8:57 | opcije
Odavno te trebalo potjerati sa ovog prostora. Gujo.
Autor: sisa5 | 13.06.2011. u 9:08 | opcije
Evo, jedna "curica" opet škraba po zidu gore... A što je grupa "Mrzim Vegu" poduzimala do sada:
- fotošopirala moje slike (kao djeca iz OŠ)
- citirala moje tekstove u omalovažavajućim kontekstima (kao djeca iz OŠ)
- pozivala na bojkot mojih postova (kao djeca iz OŠ)
- prijetila mi na blogu i pvt-u, npr. otkazom na poslu (kao djeca iz OŠ)
- slala anonimna pisma mojim poslodavcima (ne znam jesu li se djeca iz OŠ dosjetila sličnog, valjda su malog tužakali razredniku)
- prijetila fizičkim napadom (kao djeca iz OŠ)
- prijetila fizičkim napadom mojim prijateljima (vidi danas) - (kao djeca iz OŠ)
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:10 | opcije
Jel guja otrovna ili nije? Čuvaj se žuči zbog kamena. ...i tebi.
Autor: Darko51 | 13.06.2011. u 9:11 | opcije
Sisa5 je još prije više od godine dana objavio/la moje osobne podatke na blogu.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:12 | opcije
Nakon čega me nazvao anonimni ženski glas na fiksni telefon.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:12 | opcije
Maltretiranje u osnovnoj školi nitko nije primijetio dok učenici nisu odlučili osnovati Facebook grupu kojom iskazuju svoju krajnju netrpeljivost prema kolegi. Zgrožena nad cijelim slučajem je Mila Jelavić, pravobraniteljica za djecu. 'To što smo vidjeli je prestrašno. Kako je moguće da se to dogodi, a da nitko od osoblja to nije primijetio, nitko od nastavnika? Kako je moguće da nitko ništa nije čuo? Što rade nastavnici?
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:22 | opcije
I meni drmax prijeti osnivanjem Facebook grupe. A drmaxov profil ima pedagoginja u osnovnoj školi u gradu u kojem se dogodio opisani skandal.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:23 | opcije
Sad će ladona upitati otkud to znam. Saznah isto onako kako je Sisa5 saznala moje podatke. A pedagoginja potvrdila na blogu.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:27 | opcije
Je li gospođa pedagoginja sebe prijavila nadležnim institucijama? Bar zdravstvenima?
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:37 | opcije
Ili smatra da ne treba, budući da zakon trenutno štiti samo maloljetnike.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:39 | opcije
Djeca koja nisu uključena u ovakve spačke samo žele ići u školu, naučiti nešto, dobiti dobre ocjene, zaljubiti se, poigrati se poslije nastave... Kao i blogeri. Većina bi nešto lijepo ovdje. Idu im na živce ovakve ružne stvari. Ne bi se šteli miješati. I zaista, što bi se time dobilo? Išta? Ništa? Ne znam. Ali vjerojatno ne bi bilo lijepo.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:45 | opcije
Onaj gore pita jel' treba uzeti francuski ključ u ruke... Ma, ne treba! Kakva korist od razbijenih glava? Ali, kakva korist i od šupljih glava? Kako marginalizirati nasilje ako sustav "nadležnih" ne funkcionira?
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:48 | opcije
Eto, toliko od mene uz jutarnju kavu. Umjesto slike neke slatke životinjice.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 9:53 | opcije
Meni je stvarno teško čitati take stvari, vjerujem da nisam jedina......što reči?
Koji komentar napisati Vega?
Da imam moć i snagu napisali bi lijek ljudima (odraslima ) ..LJUBAV... možda nekima FRAZA a meni nije-- sve je ovo pretužno.
Autor: biserna | 13.06.2011. u 10:00 | opcije
Nije li vam dosta ovih epizoda?
Autor: singlemoment | 13.06.2011. u 11:39 | opcije
To se čini ozbiljan problem
i mislim da takvog pedagoga trebaju kontrolirati
oni koju su ga/je postavili na to mjesto
ili ministarstvo prosvjete
Autor: tajana46 | 13.06.2011. u 13:06 | opcije
hmm, nije zdenka iz zdenaca nek iz bjelovara..zanimljivo...
a zakaj ona tebe mrzi????
Autor: andromeda00 | 13.06.2011. u 16:07 | opcije

