SVE NA SVOJOJ GRBAČI iliti SVI NJENI NICKOVI

13.06.2011. u 22:44 | Editirano: 13.06.2011. u 22:54 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ovaj zadnji će definitivno pasti :-))
Autor: monkas | 13.06.2011. u 22:49 | opcije
Neće. Njemu je tak lijepo. To je Podguznik ;-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 22:50 | opcije
jel se ovi šlepaju ili napadaju
Autor: krelec | 13.06.2011. u 22:53 | opcije
Prelaze crtu.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 22:55 | opcije
da nije to kao kad je zeko majku tražio, a ono zima
Autor: krelec | 13.06.2011. u 22:57 | opcije
Možda, bit će da su mu otpale uši.
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 22:58 | opcije
ma nije on majku tražio da se grije, nego da jebe, đubre
Autor: krelec | 13.06.2011. u 22:59 | opcije
Nisu ovo jebači, da bar jesu, ne bi bila tak stisnuta... :-((
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:00 | opcije
ovaj zadnji je zlatkica :D
Autor: singlemoment | 13.06.2011. u 23:00 | opcije
Još jednom zeki spomeni majku i prijaviću te.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:01 | opcije
Eh, to ti je cijena predvodništva - svi vise na tebi, al te nitko ne jebe :-((
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:02 | opcije
hahahahaaa!
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:02 | opcije
Tako je, marta! Em ne voli životinje, em ne poštuje matere, a o zloupotrebi maloljetnog zeke da ni ne pričam!
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:02 | opcije
ne spominjem ja zeku, nego pijesma narodna
podsjetimo se
prco zeko vjevericu
u šumi na panju
osta mala vjeverica
u drugome stanju
ma đubre zeko, pa eto
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:05 | opcije
Nek uđe u zapisnik da je on spomenuo glodavca kitnjasrtog repa.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:06 | opcije
E da, a onda je po toj istinitoj priči snimljen film "Altered States" ;-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:06 | opcije
Zapisano i zapečačeno!
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:07 | opcije
Nego, krelec, kako ti i zvjezdičica? Bude bilo kaj? ;-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:08 | opcije
nema zapisnika, samo fonogram, poslije se prepisuje, zajeble ste se, vi obje
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:08 | opcije
Dadadada..reci.Bude bilo kaj?
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:09 | opcije
blagovezno odmahujem glavom, ne šljivi me uopćenito, valjda sam star, nemoćan ili.... pojma nemam
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:10 | opcije
marta, pa tebe uopće čovjek nemre prepoznat, tak si se promjenila u odnosu na sliku s profila
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:11 | opcije
Ne, ne, ne, ne! Boji se ona da ćemo te mi uzeti ako pokaže zanimanje. Do sad je uvijek tako bilo: prvo ponjuše nju, onda dojure k nama :-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:11 | opcije
A daaaaj...nećemo nikom reć:)
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:11 | opcije
To je stara fotka.Od prošle godine.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:13 | opcije
štaš, vrijeme čini svoje, ali bogami kod tebe na bolje
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:14 | opcije
ilbi da ti se još ulizivam
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:15 | opcije
Puno pušim.Konzervirana dimom.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:15 | opcije
opet ste bile u kurbaluku bez mene
Autor: Milostiva | 13.06.2011. u 23:16 | opcije
Krelec, ne vrdaj!
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:16 | opcije
Možeš zeru.Platiću ako treba.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:17 | opcije
Ooooo, Milostiva, moj naklon! Ma nismo, samo malo šetkaramo :-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:17 | opcije
A štaš...ja sam govorila da te čekamo...
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:17 | opcije
A znaš nju..
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:18 | opcije
Krelec nas je zaveo :-((
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:18 | opcije
marta mulja, ništa nije rekla, nije da tužakam ali što jes, jes
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:19 | opcije
Vidjela sam ja kad si joj ti namignuo!
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:20 | opcije
Mislila sam reć.To je ovdje koda jesam.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:21 | opcije
ajd, nema veze, već će se on pokajati
Autor: Milostiva | 13.06.2011. u 23:21 | opcije
hehe...
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:21 | opcije
idem se natapirati i saviti punđu.stalno mi par blogera gleda u međunožje
ne puštam dok ne počnu privrćati očima
u kojoj valuti vas je zaveo
Autor: Milostiva | 13.06.2011. u 23:22 | opcije
Eh, marta, marta, svašta ja mogu, ali misli čitati još ne... Nisam ja kao ovi gore, svi na jednome, svi ko jedan :-((
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:23 | opcije
samo se vi zajebajite, ko će sutra normu ispunjavat
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:23 | opcije
Švicarce nije imao :-((
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:23 | opcije
Kolika je norma?
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:25 | opcije
Mlad..perspektivan..
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:25 | opcije
imam zato kredu u švicarcima, onako za svaki slučaj, zlu netrebalo
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:26 | opcije
ne muljari vega.ima li bar uredne papire
Autor: Milostiva | 13.06.2011. u 23:26 | opcije
mlad i tražim dugotrajnu vezu, jebote pa ni banka mi više neda dugoročnu kredu
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:27 | opcije
mogla bih obično biciklo pretoriti u sobno. idem skinuti sjedalo i staviti svjetla
aleluja
Autor: Milostiva | 13.06.2011. u 23:27 | opcije
milostiva, neš vjerovat ali vozačka od više kategorija, a i još nekih papira ima
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:28 | opcije
Je, krelec, sad se više ne traži dugoročno, nego doživotno ;-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:28 | opcije
Puno kuka...Njušim paru.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:29 | opcije
tzv. višekategorijska vozačka
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:29 | opcije
đubar marta, provalila me
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:30 | opcije
Jooooj, sve mi je pokvario spomenuvši normu! Idem da zaboravim... Laka vam noć :-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2011. u 23:30 | opcije
:) Idem i ja.Cmok.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:32 | opcije
i ja ću lapit "usudbene povjestice", super prije ćorkavele, baš paše, ono fakat e, majke mi, mislim fakat jebote
Autor: krelec | 13.06.2011. u 23:33 | opcije
škrt.
noć
imaš li ijedan roleks
Ii bar bajpas
može i tlakomjer
triba mi hitno štogod s pumpicom
Autor: Milostiva | 13.06.2011. u 23:34 | opcije
Ne rugaj se precjedniku.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:35 | opcije
Imam ja izdajalicu.
Autor: marta-marta | 13.06.2011. u 23:36 | opcije
ako ti ne triba-spašavaj.slučajno sam iskuvala majice
i svoje i njegove
gaće mu nisu problem osim što su bile završile sa šarenim
Autor: Milostiva | 13.06.2011. u 23:41 | opcije
dobro, malo na guzici. al, bože moj, nose se tange, a ko će sve kupovati kad moš iskuvati
Autor: Milostiva | 13.06.2011. u 23:42 | opcije
meni je palo neki dan na pamet da je ovaj krelec zapravo piazz. to sam ga željela pitati..ali mi se onda ipak učinilo suludo.
Autor: zvjezdicica | 13.06.2011. u 23:50 | opcije
e jebi ga, nisi ti baš tako blentava, jel
Autor: Milostiva | 14.06.2011. u 0:01 | opcije
ma idem ja spavati
Autor: Milostiva | 14.06.2011. u 0:01 | opcije
Ova zivotinja je opossum sa mladuncima, tobolcar
Autor: juicy-mama | 14.06.2011. u 0:49 | opcije