SVE NA SVOJOJ GRBAČI iliti SVI NJENI NICKOVI

13.06.2011. u 22:44   |   Editirano: 13.06.2011. u 22:54   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ovaj zadnji će definitivno pasti :-))

Autor: monkas   |   13.06.2011. u 22:49   |   opcije


Neće. Njemu je tak lijepo. To je Podguznik ;-))

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 22:50   |   opcije


jel se ovi šlepaju ili napadaju

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 22:53   |   opcije


Prelaze crtu.

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 22:55   |   opcije


da nije to kao kad je zeko majku tražio, a ono zima

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 22:57   |   opcije


Možda, bit će da su mu otpale uši.

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 22:58   |   opcije


ma nije on majku tražio da se grije, nego da jebe, đubre

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 22:59   |   opcije


Nisu ovo jebači, da bar jesu, ne bi bila tak stisnuta... :-((

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:00   |   opcije


ovaj zadnji je zlatkica :D

Autor: singlemoment   |   13.06.2011. u 23:00   |   opcije


Još jednom zeki spomeni majku i prijaviću te.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:01   |   opcije


Eh, to ti je cijena predvodništva - svi vise na tebi, al te nitko ne jebe :-((

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:02   |   opcije


hahahahaaa!

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:02   |   opcije


Tako je, marta! Em ne voli životinje, em ne poštuje matere, a o zloupotrebi maloljetnog zeke da ni ne pričam!

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:02   |   opcije


ne spominjem ja zeku, nego pijesma narodna
podsjetimo se

prco zeko vjevericu
u šumi na panju
osta mala vjeverica
u drugome stanju

ma đubre zeko, pa eto

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:05   |   opcije


Nek uđe u zapisnik da je on spomenuo glodavca kitnjasrtog repa.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:06   |   opcije


E da, a onda je po toj istinitoj priči snimljen film "Altered States" ;-))

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:06   |   opcije


Zapisano i zapečačeno!

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:07   |   opcije


Nego, krelec, kako ti i zvjezdičica? Bude bilo kaj? ;-))

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:08   |   opcije


nema zapisnika, samo fonogram, poslije se prepisuje, zajeble ste se, vi obje

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:08   |   opcije


Dadadada..reci.Bude bilo kaj?

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:09   |   opcije


blagovezno odmahujem glavom, ne šljivi me uopćenito, valjda sam star, nemoćan ili.... pojma nemam

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:10   |   opcije


marta, pa tebe uopće čovjek nemre prepoznat, tak si se promjenila u odnosu na sliku s profila

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:11   |   opcije


Ne, ne, ne, ne! Boji se ona da ćemo te mi uzeti ako pokaže zanimanje. Do sad je uvijek tako bilo: prvo ponjuše nju, onda dojure k nama :-))

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:11   |   opcije


A daaaaj...nećemo nikom reć:)

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:11   |   opcije


To je stara fotka.Od prošle godine.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:13   |   opcije


štaš, vrijeme čini svoje, ali bogami kod tebe na bolje

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:14   |   opcije


ilbi da ti se još ulizivam

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:15   |   opcije


Puno pušim.Konzervirana dimom.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:15   |   opcije


opet ste bile u kurbaluku bez mene

Autor: Milostiva   |   13.06.2011. u 23:16   |   opcije


Krelec, ne vrdaj!

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:16   |   opcije


Možeš zeru.Platiću ako treba.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:17   |   opcije


Ooooo, Milostiva, moj naklon! Ma nismo, samo malo šetkaramo :-))

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:17   |   opcije


A štaš...ja sam govorila da te čekamo...

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:17   |   opcije


A znaš nju..

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:18   |   opcije


Krelec nas je zaveo :-((

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:18   |   opcije


marta mulja, ništa nije rekla, nije da tužakam ali što jes, jes

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:19   |   opcije


Vidjela sam ja kad si joj ti namignuo!

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:20   |   opcije


Mislila sam reć.To je ovdje koda jesam.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:21   |   opcije


ajd, nema veze, već će se on pokajati

Autor: Milostiva   |   13.06.2011. u 23:21   |   opcije


hehe...

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:21   |   opcije


idem se natapirati i saviti punđu.stalno mi par blogera gleda u međunožje
ne puštam dok ne počnu privrćati očima
u kojoj valuti vas je zaveo

Autor: Milostiva   |   13.06.2011. u 23:22   |   opcije


Eh, marta, marta, svašta ja mogu, ali misli čitati još ne... Nisam ja kao ovi gore, svi na jednome, svi ko jedan :-((

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:23   |   opcije


samo se vi zajebajite, ko će sutra normu ispunjavat

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:23   |   opcije


Švicarce nije imao :-((

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:23   |   opcije


Kolika je norma?

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:25   |   opcije


Mlad..perspektivan..

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:25   |   opcije


imam zato kredu u švicarcima, onako za svaki slučaj, zlu netrebalo

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:26   |   opcije


ne muljari vega.ima li bar uredne papire

Autor: Milostiva   |   13.06.2011. u 23:26   |   opcije


mlad i tražim dugotrajnu vezu, jebote pa ni banka mi više neda dugoročnu kredu

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:27   |   opcije


mogla bih obično biciklo pretoriti u sobno. idem skinuti sjedalo i staviti svjetla
aleluja

Autor: Milostiva   |   13.06.2011. u 23:27   |   opcije


milostiva, neš vjerovat ali vozačka od više kategorija, a i još nekih papira ima

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:28   |   opcije


Je, krelec, sad se više ne traži dugoročno, nego doživotno ;-))

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:28   |   opcije


Puno kuka...Njušim paru.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:29   |   opcije


tzv. višekategorijska vozačka

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:29   |   opcije


đubar marta, provalila me

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:30   |   opcije


Jooooj, sve mi je pokvario spomenuvši normu! Idem da zaboravim... Laka vam noć :-))

Autor: vegavega8   |   13.06.2011. u 23:30   |   opcije


:) Idem i ja.Cmok.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:32   |   opcije


i ja ću lapit "usudbene povjestice", super prije ćorkavele, baš paše, ono fakat e, majke mi, mislim fakat jebote

Autor: krelec   |   13.06.2011. u 23:33   |   opcije


škrt.
noć
imaš li ijedan roleks
Ii bar bajpas
može i tlakomjer
triba mi hitno štogod s pumpicom

Autor: Milostiva   |   13.06.2011. u 23:34   |   opcije


Ne rugaj se precjedniku.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:35   |   opcije


Imam ja izdajalicu.

Autor: marta-marta   |   13.06.2011. u 23:36   |   opcije


ako ti ne triba-spašavaj.slučajno sam iskuvala majice
i svoje i njegove
gaće mu nisu problem osim što su bile završile sa šarenim

Autor: Milostiva   |   13.06.2011. u 23:41   |   opcije


dobro, malo na guzici. al, bože moj, nose se tange, a ko će sve kupovati kad moš iskuvati

Autor: Milostiva   |   13.06.2011. u 23:42   |   opcije


meni je palo neki dan na pamet da je ovaj krelec zapravo piazz. to sam ga željela pitati..ali mi se onda ipak učinilo suludo.

Autor: zvjezdicica   |   13.06.2011. u 23:50   |   opcije


e jebi ga, nisi ti baš tako blentava, jel

Autor: Milostiva   |   14.06.2011. u 0:01   |   opcije


ma idem ja spavati

Autor: Milostiva   |   14.06.2011. u 0:01   |   opcije


Ova zivotinja je opossum sa mladuncima, tobolcar

Autor: juicy-mama   |   14.06.2011. u 0:49   |   opcije


Dodaj komentar