LJETNA AVANTURA

14.06.2011. u 8:24   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kuja se tjera

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 8:32   |   opcije


il ima poticaja opakoga odostraga

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 8:32   |   opcije


Ako nije kuja, onda je zapišao gdje nije trebao. Naravoučenije: ne pišaj u more.

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 8:41   |   opcije


Doduše, moguća je i romantična varijanta: mala morska sirena se zaljubila. Samo je pas.

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 8:43   |   opcije


ak ovo stigne sirenu ne be stigla zatulit kolko god mala bila

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 8:46   |   opcije


Ma jock, morska sirena ima peraju. A ovaj je upecao na šarm bez pokrića.

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 8:51   |   opcije


opće se ne vidi jel digla rep il je to nekvi prajdovski pes

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 9:08   |   opcije


Mislim ja da se njoj digla peraja, a njemu stislo dupe ;-))

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 9:15   |   opcije


pa ka severina gas gas

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 9:16   |   opcije


sve ošlo u trokurac. više ne znaš tko koga ganja

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 9:17   |   opcije


Zato sam ja za gay prava: nek se ljudi vole, i to javno. Pa da znam s kim mogu, a s kim nema šanse.

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 9:25   |   opcije


I meni, ali se ufam u fotografsku intervenciju, mr.no.

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 9:33   |   opcije


meni bi najgore od svega bilo da je netko pogodijo kontra demonsrtranta, mislin onoga imaginarnoga sa transparentom "DAJTE PIČKE AKO BOGA ZNATE" sa kamenom u glavu. Jebenti poginijo bi čovjek na pravdi boga ni kriv ni dušan

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 9:42   |   opcije


Pa, ja se poistovjetim s gutačem, ne sa zalogajem. Ako baš moram. A ne moram, srećom!

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 9:43   |   opcije


sačem ič zaštitit nick NI_KRIV_NI_DUŠAN na odgovornom mjestu.......avtor je nepočasni al brezplačni član iskricatočakkom

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 9:44   |   opcije


a ima ljudi kojima je negdi zagubljeno osjetilo u rukama pa kad stisnu ..... e onda suze cure

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 9:45   |   opcije


Paz samo, Pilipe, da ne izostaviš koje slovo pa da ne ispadne Ni_krv_ni_Dušan ;-))

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 9:47   |   opcije


A ima i ljudi kojima ne radi osjet ukusa, pa im svejedno jel' voda il' rakija ;-))

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 9:48   |   opcije


Da mi je biti morski pas.

Autor: dudhaimurvimorus   |   14.06.2011. u 9:51   |   opcije


točno se zna red a red je vako.....red rakije pa red vode. onda ide red rakije pa red vode , onda ide red rakije pa opet red vode. onda ide red rakije pa opet red vode a onda se ide redom jer tak je svejedno više

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 9:54   |   opcije


ja sam za red

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.06.2011. u 9:55   |   opcije


Za fiću nema utjehe u vodi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   14.06.2011. u 10:00   |   opcije


Pilipe, vidim da bi ti sve redom i bez razlike.

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 10:04   |   opcije


Ali fićo zna kam ide, Svileni.

Autor: vegavega8   |   14.06.2011. u 10:05   |   opcije


STOP EPIZODAMA!!!

Autor: singlemoment   |   14.06.2011. u 13:01   |   opcije


Dodaj komentar