kuja se tjera
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 8:32 | opcije
il ima poticaja opakoga odostraga
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 8:32 | opcije
Ako nije kuja, onda je zapišao gdje nije trebao. Naravoučenije: ne pišaj u more.
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 8:41 | opcije
Doduše, moguća je i romantična varijanta: mala morska sirena se zaljubila. Samo je pas.
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 8:43 | opcije
ak ovo stigne sirenu ne be stigla zatulit kolko god mala bila
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 8:46 | opcije
Ma jock, morska sirena ima peraju. A ovaj je upecao na šarm bez pokrića.
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 8:51 | opcije
opće se ne vidi jel digla rep il je to nekvi prajdovski pes
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 9:08 | opcije
Mislim ja da se njoj digla peraja, a njemu stislo dupe ;-))
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 9:15 | opcije
pa ka severina gas gas
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 9:16 | opcije
sve ošlo u trokurac. više ne znaš tko koga ganja
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 9:17 | opcije
Zato sam ja za gay prava: nek se ljudi vole, i to javno. Pa da znam s kim mogu, a s kim nema šanse.
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 9:25 | opcije
I meni, ali se ufam u fotografsku intervenciju, mr.no.
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 9:33 | opcije
meni bi najgore od svega bilo da je netko pogodijo kontra demonsrtranta, mislin onoga imaginarnoga sa transparentom "DAJTE PIČKE AKO BOGA ZNATE" sa kamenom u glavu. Jebenti poginijo bi čovjek na pravdi boga ni kriv ni dušan
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 9:42 | opcije
Pa, ja se poistovjetim s gutačem, ne sa zalogajem. Ako baš moram. A ne moram, srećom!
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 9:43 | opcije
sačem ič zaštitit nick NI_KRIV_NI_DUŠAN na odgovornom mjestu.......avtor je nepočasni al brezplačni član iskricatočakkom
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 9:44 | opcije
a ima ljudi kojima je negdi zagubljeno osjetilo u rukama pa kad stisnu ..... e onda suze cure
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 9:45 | opcije
Paz samo, Pilipe, da ne izostaviš koje slovo pa da ne ispadne Ni_krv_ni_Dušan ;-))
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 9:47 | opcije
A ima i ljudi kojima ne radi osjet ukusa, pa im svejedno jel' voda il' rakija ;-))
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 9:48 | opcije
Da mi je biti morski pas.
Autor: dudhaimurvimorus | 14.06.2011. u 9:51 | opcije
točno se zna red a red je vako.....red rakije pa red vode. onda ide red rakije pa red vode , onda ide red rakije pa opet red vode. onda ide red rakije pa opet red vode a onda se ide redom jer tak je svejedno više
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 9:54 | opcije
ja sam za red
Autor: Philippe_de_Mala | 14.06.2011. u 9:55 | opcije
Za fiću nema utjehe u vodi.
Autor: dudhaimurvimorus | 14.06.2011. u 10:00 | opcije
Pilipe, vidim da bi ti sve redom i bez razlike.
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 10:04 | opcije
Ali fićo zna kam ide, Svileni.
Autor: vegavega8 | 14.06.2011. u 10:05 | opcije
STOP EPIZODAMA!!!
Autor: singlemoment | 14.06.2011. u 13:01 | opcije
