Laku noć :-)
Autor: juicy-mama | 15.06.2011. u 7:07 | opcije
Eh, juicy, tebi onda bez kofeina :-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 7:11 | opcije
D jutrooooo, vičem da probudim dublje one stanice koje još spavaju;-)
Hvala za kavu ali idem susjedi, zvala me prije ko ti probudila:-)))
Autor: biserna | 15.06.2011. u 7:55 | opcije
očito se ni moje stanice nisu sve probudile , izbaci ONE..:-))
Autor: biserna | 15.06.2011. u 7:59 | opcije
Bok, bis! Stanice će se ustaliti kad se kofeiniziraju :-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 8:08 | opcije
http://tiny.cc/sd6dx
Autor: singlemoment | 15.06.2011. u 10:57 | opcije
