ko ja haha
Autor: trazimtejesitu | 15.06.2011. u 21:45 | opcije
ode mi sva krv iz glave, ne mogu tipkat, jebemt provokaciju
Autor: krelec | 15.06.2011. u 21:45 | opcije
I moja je bila takva. Sad je čupavija :-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 21:46 | opcije
Krelec, pa gdje je tu provokacija???
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 21:46 | opcije
ja ipak malo obrijem to
Autor: trazimtejesitu | 15.06.2011. u 21:46 | opcije
pa nije provokacija zame, nego zanj
Autor: krelec | 15.06.2011. u 21:47 | opcije
Briješ micu??? Ah, sirota... :-((
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 21:50 | opcije
Krelec, misliš da se to macan ugnijezdio?
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 21:50 | opcije
uteče on kurva, a i njoj će se pripišat kad tad
Autor: krelec | 15.06.2011. u 21:52 | opcije
NE, JA BRIJEM ČUĆICU
Autor: trazimtejesitu | 15.06.2011. u 21:52 | opcije
A je, mica(n) ima neki nuajn pogled... moglo bi bit i grebanja!
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 21:55 | opcije
nije li može biti čelava od godinica, i ja sam skoro posve
Autor: krelec | 15.06.2011. u 21:56 | opcije
tražimte, joj, samo mi je nemoj opisivati kao mai! Pa kaj vam je, ženska čeljadi, dajte malo tajnovitosti!
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 21:56 | opcije
Majketi, ako ja na ovom portalu saznam opis svih mogućih međunožja, mam se brišem! S mojom micom!
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 21:57 | opcije
Ja obični lik na ovu sliku padam ko muha na med. Jesam li normalan?
Autor: Darko51 | 15.06.2011. u 21:58 | opcije
A kajaznam, ja padam na mice, a muški se dižu za curice... Tebi se očito ova maca jako svidjela :-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 22:00 | opcije
Ak si živa i muška, Lira ovo je san snova.
Autor: Darko51 | 15.06.2011. u 22:03 | opcije
Htio ili ne, moram reći kako je ovo jedna od ljepših slika na blogu, rad profesionalca a i motiv nije za baciti;-)
Autor: akceleracija | 15.06.2011. u 22:05 | opcije
Zvijezdica, valjda istina. Cijelo popodne smo se gutili. Ispsovao je sve ali na kraju je prestao biti mucav. Peće me sajest. Sve je bila zafrkancija, jedino ja patim od nesanice.
Autor: Darko51 | 15.06.2011. u 22:06 | opcije
Uvijek se iznova iznenadim kako ste vi, muškarci, u biti nježni :-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 22:08 | opcije
pa hoćel više ta maca uteć
Autor: krelec | 15.06.2011. u 22:09 | opcije
ma nije bitna maca. samo vizija na to te usreći.
Autor: Darko51 | 15.06.2011. u 22:10 | opcije
A zašto bi, krelec? Baš im je lijepo :-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 22:10 | opcije
Zamislite samo taj golicavi dodir nježne dlake po trbuhu ;-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 22:11 | opcije
ma ko gleda macu, uh
Autor: krelec | 15.06.2011. u 22:11 | opcije
ja gledam u macu i uživam. Lotus vrati se. sve je ionako zajebancija.
Autor: Darko51 | 15.06.2011. u 22:14 | opcije
Mmmmm, nitko se ne zna maziti kao mace... i toliko uživati u tome.
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 22:16 | opcije
U krivu si, samo su loši likovi bili uz tebe.
Autor: Darko51 | 15.06.2011. u 22:17 | opcije
Hm, Darkec, čini mi se da ti tražiš neku poveznicu na koju nisam mislila... Ja zbilja stalno pričam o macama.
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 22:20 | opcije
Čovječe u pola 11 ne tražim ništa osim dobrih vibracija, Vega 25 s.g. daleko od mene.
Autor: Darko51 | 15.06.2011. u 22:28 | opcije
Evo, sad ćemo ti moja maca (prava-pravcata, perzijankica, bila je baš ovakva kad sam je usvojila) lijepo zapresti uglas. Dobro? Fino vibrira :-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2011. u 22:30 | opcije
Boljle ne može biti. Živi dugo i sretno.
Autor: Darko51 | 15.06.2011. u 22:36 | opcije
ovo triba isklofati pod hitno
Autor: Milostiva | 15.06.2011. u 22:44 | opcije
ja svoju zovem zvizda. kad se naljutim
a onih dana u mjesecu zvjezdičica
Autor: Milostiva | 15.06.2011. u 22:45 | opcije
