ko ja haha

Autor: trazimtejesitu   |   15.06.2011. u 21:45   |   opcije


ode mi sva krv iz glave, ne mogu tipkat, jebemt provokaciju

Autor: krelec   |   15.06.2011. u 21:45   |   opcije


I moja je bila takva. Sad je čupavija :-))

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 21:46   |   opcije


Krelec, pa gdje je tu provokacija???

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 21:46   |   opcije


ja ipak malo obrijem to

Autor: trazimtejesitu   |   15.06.2011. u 21:46   |   opcije


pa nije provokacija zame, nego zanj

Autor: krelec   |   15.06.2011. u 21:47   |   opcije


Briješ micu??? Ah, sirota... :-((

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 21:50   |   opcije


Krelec, misliš da se to macan ugnijezdio?

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 21:50   |   opcije


uteče on kurva, a i njoj će se pripišat kad tad

Autor: krelec   |   15.06.2011. u 21:52   |   opcije


NE, JA BRIJEM ČUĆICU

Autor: trazimtejesitu   |   15.06.2011. u 21:52   |   opcije


A je, mica(n) ima neki nuajn pogled... moglo bi bit i grebanja!

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 21:55   |   opcije


nije li može biti čelava od godinica, i ja sam skoro posve

Autor: krelec   |   15.06.2011. u 21:56   |   opcije


tražimte, joj, samo mi je nemoj opisivati kao mai! Pa kaj vam je, ženska čeljadi, dajte malo tajnovitosti!

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 21:56   |   opcije


Majketi, ako ja na ovom portalu saznam opis svih mogućih međunožja, mam se brišem! S mojom micom!

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 21:57   |   opcije


Ja obični lik na ovu sliku padam ko muha na med. Jesam li normalan?

Autor: Darko51   |   15.06.2011. u 21:58   |   opcije


A kajaznam, ja padam na mice, a muški se dižu za curice... Tebi se očito ova maca jako svidjela :-))

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 22:00   |   opcije


Ak si živa i muška, Lira ovo je san snova.

Autor: Darko51   |   15.06.2011. u 22:03   |   opcije


Htio ili ne, moram reći kako je ovo jedna od ljepših slika na blogu, rad profesionalca a i motiv nije za baciti;-)

Autor: akceleracija   |   15.06.2011. u 22:05   |   opcije


Zvijezdica, valjda istina. Cijelo popodne smo se gutili. Ispsovao je sve ali na kraju je prestao biti mucav. Peće me sajest. Sve je bila zafrkancija, jedino ja patim od nesanice.

Autor: Darko51   |   15.06.2011. u 22:06   |   opcije


Uvijek se iznova iznenadim kako ste vi, muškarci, u biti nježni :-))

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 22:08   |   opcije


pa hoćel više ta maca uteć

Autor: krelec   |   15.06.2011. u 22:09   |   opcije


ma nije bitna maca. samo vizija na to te usreći.

Autor: Darko51   |   15.06.2011. u 22:10   |   opcije


A zašto bi, krelec? Baš im je lijepo :-))

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 22:10   |   opcije


Zamislite samo taj golicavi dodir nježne dlake po trbuhu ;-))

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 22:11   |   opcije


ma ko gleda macu, uh

Autor: krelec   |   15.06.2011. u 22:11   |   opcije


ja gledam u macu i uživam. Lotus vrati se. sve je ionako zajebancija.

Autor: Darko51   |   15.06.2011. u 22:14   |   opcije


Mmmmm, nitko se ne zna maziti kao mace... i toliko uživati u tome.

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 22:16   |   opcije


U krivu si, samo su loši likovi bili uz tebe.

Autor: Darko51   |   15.06.2011. u 22:17   |   opcije


Hm, Darkec, čini mi se da ti tražiš neku poveznicu na koju nisam mislila... Ja zbilja stalno pričam o macama.

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 22:20   |   opcije


Čovječe u pola 11 ne tražim ništa osim dobrih vibracija, Vega 25 s.g. daleko od mene.

Autor: Darko51   |   15.06.2011. u 22:28   |   opcije


Evo, sad ćemo ti moja maca (prava-pravcata, perzijankica, bila je baš ovakva kad sam je usvojila) lijepo zapresti uglas. Dobro? Fino vibrira :-))

Autor: vegavega8   |   15.06.2011. u 22:30   |   opcije


Boljle ne može biti. Živi dugo i sretno.

Autor: Darko51   |   15.06.2011. u 22:36   |   opcije


ovo triba isklofati pod hitno

Autor: Milostiva   |   15.06.2011. u 22:44   |   opcije


ja svoju zovem zvizda. kad se naljutim
a onih dana u mjesecu zvjezdičica

Autor: Milostiva   |   15.06.2011. u 22:45   |   opcije


Dodaj komentar