našnjofala miša
Autor: roman10 | 16.06.2011. u 8:44 | opcije
Aha, romane, ti misliš da je maca zapraf u humanitarnoj akciji? :-))
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 8:46 | opcije
Al pogle kak je nogama elegantno eleminirala crnu konkurenciju!
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 8:47 | opcije
je vadi komade mišetine
Autor: roman10 | 16.06.2011. u 8:47 | opcije
jel bi men' neko reko kae na fotki?
Autor: Wava | 16.06.2011. u 8:47 | opcije
To je samo za inicirane, Wava ;-))
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 8:48 | opcije
a ja samo cijepljena.
čak ni tetanus nikad dobila.
ajd dobro
Autor: Wava | 16.06.2011. u 8:48 | opcije
No, ak si cijepljena, niš ti ne bu bilo ako promijeniš preglednik - u Mozilli se sve super vidi.
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 8:50 | opcije
na ovom radnom mjestu ni preglednik ne zaobilazi zabrane:)
Autor: Wava | 16.06.2011. u 8:51 | opcije
Ah, sirota! OK, zaslužila si opis: jednog momka zavode dvije mačke, a on odolijeva.
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 8:56 | opcije
i nije neš.
kad odolijeva.
fala.
sad bih išla i ženu komentirat, al mi ne da.
Autor: Wava | 16.06.2011. u 9:03 | opcije
Eh, šteta kaj nemreš vidjeti kak gad uživa u tome!
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 9:05 | opcije
nemoj brisat. bum si od doma pogledala.
možda od doma nisam ženi na ignoru pa i nju otkomentiram:)))))) (neuspjeli vic)
Autor: Wava | 16.06.2011. u 9:07 | opcije
Brišem samo glupave komentare, slike jock. A kaj bi ti dole štela komentirati? (Pazi samo da to ne ispadne komentar manje za mene, ja ti to brojim ko vjernici bobice na krunici!)
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 9:10 | opcije
ma kajjaznam.
od kad sam na ignoru, mislila sam po drmekovom receptu komentirat po svim ostalim blogovima:) al kak je to već isfurano, nećem.
Autor: Wava | 16.06.2011. u 9:13 | opcije
Previše se uživljavaš u Masterchefa :-)))
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 9:14 | opcije
vega bok, kod mene slika smrznuta, ni mački ni čoeka
Autor: krelec | 16.06.2011. u 9:15 | opcije
A kaj vam ja mogu, kod mene se mrda... Ček da nađem direktni link.
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 9:18 | opcije
http://www.pixdaus.com/?fun=sendtofriend&pic_id=1307715998DuMqexw.jpg&wid=2
60
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 9:19 | opcije
toliko grča za malo pure
Autor: krelec | 16.06.2011. u 9:22 | opcije
Fora je u fajtu, ne u nagradi :-))
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 9:23 | opcije
da, ali cilj fajta je doći do nagrade
Autor: krelec | 16.06.2011. u 9:25 | opcije
Ah, vi muški pojma nemate! Kaj vi mislite da se mačke zbilja čupaju zbog VAS?! Jock. Macama je gušt eleminirati konkurenciju :-))
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 9:29 | opcije
Ovo je super. Obožavam mica mace :)
Autor: eskort-fatima | 16.06.2011. u 9:33 | opcije
Meni se najviše sviđa multitasking: lizanje + rad nogu :-))))
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 9:35 | opcije
Prava grebatorica, haha. :)) Joj, baba će me ubit kad vidi kaj pišem s njenog nicka...dobro znamo da ona nije neka ljubiteljica životinja, hehe
Autor: eskort-fatima | 16.06.2011. u 9:38 | opcije
Ajd sad brzo usporedi mačke s nekim političarem i nema beda ;-))
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 9:41 | opcije
Haha, ne mogu imitirati babin um...zapravo, mislim da to rijetko tko može.
Autor: eskort-fatima | 16.06.2011. u 9:42 | opcije
