ŠKRTICA

16.06.2011. u 8:40   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

našnjofala miša

Autor: roman10   |   16.06.2011. u 8:44   |   opcije


Aha, romane, ti misliš da je maca zapraf u humanitarnoj akciji? :-))

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 8:46   |   opcije


Al pogle kak je nogama elegantno eleminirala crnu konkurenciju!

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 8:47   |   opcije


je vadi komade mišetine

Autor: roman10   |   16.06.2011. u 8:47   |   opcije


jel bi men' neko reko kae na fotki?

Autor: Wava   |   16.06.2011. u 8:47   |   opcije


To je samo za inicirane, Wava ;-))

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 8:48   |   opcije


a ja samo cijepljena.
čak ni tetanus nikad dobila.
ajd dobro

Autor: Wava   |   16.06.2011. u 8:48   |   opcije


No, ak si cijepljena, niš ti ne bu bilo ako promijeniš preglednik - u Mozilli se sve super vidi.

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 8:50   |   opcije


na ovom radnom mjestu ni preglednik ne zaobilazi zabrane:)

Autor: Wava   |   16.06.2011. u 8:51   |   opcije


Ah, sirota! OK, zaslužila si opis: jednog momka zavode dvije mačke, a on odolijeva.

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 8:56   |   opcije


i nije neš.
kad odolijeva.
fala.
sad bih išla i ženu komentirat, al mi ne da.

Autor: Wava   |   16.06.2011. u 9:03   |   opcije


Eh, šteta kaj nemreš vidjeti kak gad uživa u tome!

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 9:05   |   opcije


nemoj brisat. bum si od doma pogledala.
možda od doma nisam ženi na ignoru pa i nju otkomentiram:)))))) (neuspjeli vic)

Autor: Wava   |   16.06.2011. u 9:07   |   opcije


Brišem samo glupave komentare, slike jock. A kaj bi ti dole štela komentirati? (Pazi samo da to ne ispadne komentar manje za mene, ja ti to brojim ko vjernici bobice na krunici!)

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 9:10   |   opcije


ma kajjaznam.
od kad sam na ignoru, mislila sam po drmekovom receptu komentirat po svim ostalim blogovima:) al kak je to već isfurano, nećem.

Autor: Wava   |   16.06.2011. u 9:13   |   opcije


Previše se uživljavaš u Masterchefa :-)))

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 9:14   |   opcije


vega bok, kod mene slika smrznuta, ni mački ni čoeka

Autor: krelec   |   16.06.2011. u 9:15   |   opcije


A kaj vam ja mogu, kod mene se mrda... Ček da nađem direktni link.

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 9:18   |   opcije


http://www.pixdaus.com/?fun=sendtofriend&pic_id=1307715998DuMqexw.jpg&wid=2
60

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 9:19   |   opcije


toliko grča za malo pure

Autor: krelec   |   16.06.2011. u 9:22   |   opcije


Fora je u fajtu, ne u nagradi :-))

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 9:23   |   opcije


da, ali cilj fajta je doći do nagrade

Autor: krelec   |   16.06.2011. u 9:25   |   opcije


Ah, vi muški pojma nemate! Kaj vi mislite da se mačke zbilja čupaju zbog VAS?! Jock. Macama je gušt eleminirati konkurenciju :-))

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 9:29   |   opcije


Ovo je super. Obožavam mica mace :)

Autor: eskort-fatima   |   16.06.2011. u 9:33   |   opcije


Meni se najviše sviđa multitasking: lizanje + rad nogu :-))))

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 9:35   |   opcije


Prava grebatorica, haha. :)) Joj, baba će me ubit kad vidi kaj pišem s njenog nicka...dobro znamo da ona nije neka ljubiteljica životinja, hehe

Autor: eskort-fatima   |   16.06.2011. u 9:38   |   opcije


Ajd sad brzo usporedi mačke s nekim političarem i nema beda ;-))

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 9:41   |   opcije


Haha, ne mogu imitirati babin um...zapravo, mislim da to rijetko tko može.

Autor: eskort-fatima   |   16.06.2011. u 9:42   |   opcije


Dodaj komentar