ja lijepih pasa /nego jes ubila hrenofku/

Autor: krelec   |   16.06.2011. u 23:23   |   opcije


jao što su preslatki :-))

Autor: monkas   |   16.06.2011. u 23:24   |   opcije


Hehe, tko zna koliko će ih još izaći iz tog šešira :-))

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 23:29   |   opcije


Ubih hrenofku namrtvo. Ali, dobio je malo i pas.

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 23:29   |   opcije


znaš kak se veli nekom skraćeno: jebo te šareni pas

Autor: krelec   |   16.06.2011. u 23:31   |   opcije


Ne znam, ali znam da to ovim mališanima (još) uopće ne pada na pamet.

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 23:36   |   opcije


kad si ljuta a hočeš to nekome reči kraće, samo reci (nešto kao one silne kratice engleskog) :jebo te šarko

Autor: krelec   |   16.06.2011. u 23:47   |   opcije


Ma daj, kaj je siroti šarko kriv! Kad nekome hoću reći nešto zločesto, dost je da mu velim "Nitko ti ne čita blog" ;-)) Idem knjavati, laka ti noć i pozdravi onog svog velikog pajdaša u kući kod kuće :-)))

Autor: vegavega8   |   16.06.2011. u 23:50   |   opcije


Dodaj komentar