ja lijepih pasa /nego jes ubila hrenofku/
Autor: krelec | 16.06.2011. u 23:23 | opcije
jao što su preslatki :-))
Autor: monkas | 16.06.2011. u 23:24 | opcije
Hehe, tko zna koliko će ih još izaći iz tog šešira :-))
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 23:29 | opcije
Ubih hrenofku namrtvo. Ali, dobio je malo i pas.
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 23:29 | opcije
znaš kak se veli nekom skraćeno: jebo te šareni pas
Autor: krelec | 16.06.2011. u 23:31 | opcije
Ne znam, ali znam da to ovim mališanima (još) uopće ne pada na pamet.
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 23:36 | opcije
kad si ljuta a hočeš to nekome reči kraće, samo reci (nešto kao one silne kratice engleskog) :jebo te šarko
Autor: krelec | 16.06.2011. u 23:47 | opcije
Ma daj, kaj je siroti šarko kriv! Kad nekome hoću reći nešto zločesto, dost je da mu velim "Nitko ti ne čita blog" ;-)) Idem knjavati, laka ti noć i pozdravi onog svog velikog pajdaša u kući kod kuće :-)))
Autor: vegavega8 | 16.06.2011. u 23:50 | opcije
