STANARSKO PRAVO

17.06.2011. u 7:12   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ovaj crni naliči na mene samo imam duži jezik

Autor: Darko51   |   17.06.2011. u 8:09   |   opcije


maca zbunjeno gleda
ko da ga zavodi

Autor: YBCT10   |   17.06.2011. u 8:18   |   opcije


ma crni samo misli kako će ju za vrat a da ne dobije kandžama po nosu

Autor: Darko51   |   17.06.2011. u 8:20   |   opcije


dark opet fulaš , crni je veća maza od mačkice
pogledaj mu stav

Autor: YBCT10   |   17.06.2011. u 8:21   |   opcije


Bojim se da maca nema za stanarinu :-((

Autor: vegavega8   |   17.06.2011. u 8:22   |   opcije


dolazak čistokrvnogiskričara u novi dom-beyb nekaj moramo s ulaznim vratima napravit

Autor: roman10   |   17.06.2011. u 8:23   |   opcije


sad sam pogledao malo bolje. Ima u tim plavim očima nešto opasno.

Autor: Darko51   |   17.06.2011. u 8:23   |   opcije


kaže ona njemu ako te potegnem ljevicom sve ću ti zube izbiti
prođi me se idi tamo gdje si bio do sad,idi na iskricu

Autor: YBCT10   |   17.06.2011. u 8:35   |   opcije


Kaže ona njemu "Ja sam dama, a ti skitnica!"

Autor: vegavega8   |   17.06.2011. u 8:39   |   opcije


zavodljivog i pomalo tužnog pogleda ona će,
ja te čekam,čekam a ti skićeš sa iskričarkama, znaš da ću se i ja ulogirati tebi u inat

Autor: YBCT10   |   17.06.2011. u 8:44   |   opcije


kakvo krasno jutro...
maca je zakon!!!

Autor: cyberlady   |   17.06.2011. u 9:46   |   opcije


maca je simbol odvažnosti, iako mala

Autor: dobravoda   |   17.06.2011. u 10:16   |   opcije


o da,,pisala sam jucer na tu temu...
koja parodija...:)))

Autor: cyberlady   |   17.06.2011. u 11:31   |   opcije


Dodaj komentar