Ovaj crni naliči na mene samo imam duži jezik
Autor: Darko51 | 17.06.2011. u 8:09 | opcije
maca zbunjeno gleda
ko da ga zavodi
Autor: YBCT10 | 17.06.2011. u 8:18 | opcije
ma crni samo misli kako će ju za vrat a da ne dobije kandžama po nosu
Autor: Darko51 | 17.06.2011. u 8:20 | opcije
dark opet fulaš , crni je veća maza od mačkice
pogledaj mu stav
Autor: YBCT10 | 17.06.2011. u 8:21 | opcije
Bojim se da maca nema za stanarinu :-((
Autor: vegavega8 | 17.06.2011. u 8:22 | opcije
dolazak čistokrvnogiskričara u novi dom-beyb nekaj moramo s ulaznim vratima napravit
Autor: roman10 | 17.06.2011. u 8:23 | opcije
sad sam pogledao malo bolje. Ima u tim plavim očima nešto opasno.
Autor: Darko51 | 17.06.2011. u 8:23 | opcije
kaže ona njemu ako te potegnem ljevicom sve ću ti zube izbiti
prođi me se idi tamo gdje si bio do sad,idi na iskricu
Autor: YBCT10 | 17.06.2011. u 8:35 | opcije
Kaže ona njemu "Ja sam dama, a ti skitnica!"
Autor: vegavega8 | 17.06.2011. u 8:39 | opcije
zavodljivog i pomalo tužnog pogleda ona će,
ja te čekam,čekam a ti skićeš sa iskričarkama, znaš da ću se i ja ulogirati tebi u inat
Autor: YBCT10 | 17.06.2011. u 8:44 | opcije
kakvo krasno jutro...
maca je zakon!!!
Autor: cyberlady | 17.06.2011. u 9:46 | opcije
maca je simbol odvažnosti, iako mala
Autor: dobravoda | 17.06.2011. u 10:16 | opcije
o da,,pisala sam jucer na tu temu...
koja parodija...:)))
Autor: cyberlady | 17.06.2011. u 11:31 | opcije
