MOJE!

18.06.2011. u 8:01   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Jutro:)

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:02   |   opcije


Fakat!

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:04   |   opcije


Subotaaaa!

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:05   |   opcije


A mi ovak rano budne... Za popizdit!

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:08   |   opcije


Strava.Ja od pola 7.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:09   |   opcije


Drago mi je što si našla broš.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:10   |   opcije


Ja od 6. Ali sam se još malo izležavala, onda mi postalo vruće u krevetu. Doduše, sinoć sam rano uginula, baš me shrvao dan.

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:10   |   opcije


Kukavice:)

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:10   |   opcije


Joj, da! Taj mi je najdraži :-))

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:10   |   opcije


A pitala sam se zakaj mi se svi muški po cesti smješkaju - a ono, broš kliznuo u torbu, a dekolte "Izvol'te!" :-))

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:11   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:12   |   opcije


Još mi nijedna prijateljica nije umrla.Mora da je bed.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:12   |   opcije


Možda i neće. Možda se smrt ispuca u mojoj generaciji :-((

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:13   |   opcije


Eh..vrapca.A malo mi je frka i kaj sam ja sve morala prva.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:14   |   opcije


Hehehe...kako s vremenom biti prvi i nije baš neka furka.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:15   |   opcije


Ajd, ne budali! Po toj logici, ja sam trebala utrti put. Sve ove moje su uvijek bile zdravije od mene. Očito - samo naizgled.

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:16   |   opcije


Žuti žutuju..

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:17   |   opcije


A koji ono putuju?

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:18   |   opcije


Rumeni:)

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:19   |   opcije


A kaj rade plavi?

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:19   |   opcije


Nemam pojma.Poruka je vjerojatno da tlak treba držati pod kontrolom.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:21   |   opcije


Eh, kad smo već kod toga, da popijem svoju tableticu!

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:21   |   opcije


Na smrt se navikneš.Samo je ne treba izbjegavati.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:22   |   opcije


Ne mislim na vlastitu (nju bome treba zaobilaziti u širokom luku)

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:23   |   opcije


Pa ne znam baš... Zvuči mi to kao floskula.

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:23   |   opcije


Ozbiljno.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:24   |   opcije


Aha, tak je OK. Ma gle, sve osjećamo intenzivnije kad znamo da se približava kraj. Mislim da nam život ne bi bio toliko dragocjen kad bi bio beskonačan; a opet, ne bismo se mogli opustiti kad bismo znali točno koliko ga imamo.

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:25   |   opcije


Igrom slučaja sam postala (kao najmlađa) netko tko drži za ruku one koji "odlaze?".Nije strašno...a i prirodno je.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:26   |   opcije


Da, sve mi se čini da smo postali "kultura smrti" baš zbog tog zatvaranja očiju pred njom... Ne volimo je izbliza. Ali za Tošom će plakati još godinama! ;-))

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:28   |   opcije


Otvaranje bolnica nas je malo otuđilo od rađanja i umiranja.Zato je i postalo strašno i živjeti i umirati.Mislim da sve treba vratiti doma.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:28   |   opcije


Prvi je bio James Dean:)

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:29   |   opcije


Ma, ne bi ti to išlo... Obitelji su premale. Za to treba više ljudi, više podrške. Bilo bi drugačije kad bi bolnice bile humanije, kad bi obitelj mogla biti s rodiljama, s bolesnima, s umirućima, kad bi ih osobno, ali uz pomoć medicinara, mogli njegovati.

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:31   |   opcije


Ma da, ta histerija oko smrti slavnih je samo preseljenje osjećaja na nekoga koga je lako izgubiti. Sjeti se samo Lady Di - mislim, koga od nas treba boliti dupe za nju? Ali, eto...

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:32   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:34   |   opcije


Heh...ali onda odeš u Pariz i gledaš taj tunelčić.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:35   |   opcije


Ova moja prijateljica je napisala pjesmu o tome kako je kupaju majka i sestre. Mislim da je krasno što su imale to iskustvo - toliko je nježnosti u tome.

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:35   |   opcije


Zovem te na mob, ali me ne čuješ...

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:38   |   opcije


Da.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:38   |   opcije


Ups..ček..

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:38   |   opcije


Idemo ili ostajemo prcati zenu?

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:41   |   opcije


Osoba pod tim nickom je fakat bolesna.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:44   |   opcije


A nije pristojno prcat' bolesne.

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:45   |   opcije


odem off.Cmok!

Autor: marta-marta   |   18.06.2011. u 8:45   |   opcije


Sorkač, hranih nejačad. Ma, zabole me dupe za zenu.

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:49   |   opcije


Sorkač, hranih nejačad. Ma, zabole me dupe za zenu.

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 8:49   |   opcije


jutrooooo, nemogu odoljeti a da s ne nasmijem i to iz srca, mače malo slatko, jel za udomiti? :-))

Autor: biserna   |   18.06.2011. u 9:02   |   opcije


Nije, biserna - ovo je zbrinuto mače iz velike obitelji :-))

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 9:05   |   opcije


Misliš da se sama tako namjestila ?Tako mala a tako vražje slatka:-)))

Autor: biserna   |   18.06.2011. u 9:07   |   opcije


Ma to ti je mala mica-lakomica: brani svoj doručak, ali je zinula na tuđi ;-))

Autor: vegavega8   |   18.06.2011. u 9:11   |   opcije


Dodaj komentar