Jutro:)
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:02 | opcije
Fakat!
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:04 | opcije
Subotaaaa!
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:05 | opcije
A mi ovak rano budne... Za popizdit!
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:08 | opcije
Strava.Ja od pola 7.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:09 | opcije
Drago mi je što si našla broš.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:10 | opcije
Ja od 6. Ali sam se još malo izležavala, onda mi postalo vruće u krevetu. Doduše, sinoć sam rano uginula, baš me shrvao dan.
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:10 | opcije
Kukavice:)
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:10 | opcije
Joj, da! Taj mi je najdraži :-))
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:10 | opcije
A pitala sam se zakaj mi se svi muški po cesti smješkaju - a ono, broš kliznuo u torbu, a dekolte "Izvol'te!" :-))
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:11 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:12 | opcije
Još mi nijedna prijateljica nije umrla.Mora da je bed.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:12 | opcije
Možda i neće. Možda se smrt ispuca u mojoj generaciji :-((
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:13 | opcije
Eh..vrapca.A malo mi je frka i kaj sam ja sve morala prva.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:14 | opcije
Hehehe...kako s vremenom biti prvi i nije baš neka furka.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:15 | opcije
Ajd, ne budali! Po toj logici, ja sam trebala utrti put. Sve ove moje su uvijek bile zdravije od mene. Očito - samo naizgled.
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:16 | opcije
Žuti žutuju..
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:17 | opcije
A koji ono putuju?
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:18 | opcije
Rumeni:)
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:19 | opcije
A kaj rade plavi?
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:19 | opcije
Nemam pojma.Poruka je vjerojatno da tlak treba držati pod kontrolom.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:21 | opcije
Eh, kad smo već kod toga, da popijem svoju tableticu!
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:21 | opcije
Na smrt se navikneš.Samo je ne treba izbjegavati.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:22 | opcije
Ne mislim na vlastitu (nju bome treba zaobilaziti u širokom luku)
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:23 | opcije
Pa ne znam baš... Zvuči mi to kao floskula.
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:23 | opcije
Ozbiljno.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:24 | opcije
Aha, tak je OK. Ma gle, sve osjećamo intenzivnije kad znamo da se približava kraj. Mislim da nam život ne bi bio toliko dragocjen kad bi bio beskonačan; a opet, ne bismo se mogli opustiti kad bismo znali točno koliko ga imamo.
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:25 | opcije
Igrom slučaja sam postala (kao najmlađa) netko tko drži za ruku one koji "odlaze?".Nije strašno...a i prirodno je.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:26 | opcije
Da, sve mi se čini da smo postali "kultura smrti" baš zbog tog zatvaranja očiju pred njom... Ne volimo je izbliza. Ali za Tošom će plakati još godinama! ;-))
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:28 | opcije
Otvaranje bolnica nas je malo otuđilo od rađanja i umiranja.Zato je i postalo strašno i živjeti i umirati.Mislim da sve treba vratiti doma.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:28 | opcije
Prvi je bio James Dean:)
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:29 | opcije
Ma, ne bi ti to išlo... Obitelji su premale. Za to treba više ljudi, više podrške. Bilo bi drugačije kad bi bolnice bile humanije, kad bi obitelj mogla biti s rodiljama, s bolesnima, s umirućima, kad bi ih osobno, ali uz pomoć medicinara, mogli njegovati.
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:31 | opcije
Ma da, ta histerija oko smrti slavnih je samo preseljenje osjećaja na nekoga koga je lako izgubiti. Sjeti se samo Lady Di - mislim, koga od nas treba boliti dupe za nju? Ali, eto...
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:32 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:34 | opcije
Heh...ali onda odeš u Pariz i gledaš taj tunelčić.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:35 | opcije
Ova moja prijateljica je napisala pjesmu o tome kako je kupaju majka i sestre. Mislim da je krasno što su imale to iskustvo - toliko je nježnosti u tome.
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:35 | opcije
Zovem te na mob, ali me ne čuješ...
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:38 | opcije
Da.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:38 | opcije
Ups..ček..
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:38 | opcije
Idemo ili ostajemo prcati zenu?
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:41 | opcije
Osoba pod tim nickom je fakat bolesna.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:44 | opcije
A nije pristojno prcat' bolesne.
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:45 | opcije
odem off.Cmok!
Autor: marta-marta | 18.06.2011. u 8:45 | opcije
Sorkač, hranih nejačad. Ma, zabole me dupe za zenu.
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:49 | opcije
Sorkač, hranih nejačad. Ma, zabole me dupe za zenu.
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 8:49 | opcije
jutrooooo, nemogu odoljeti a da s ne nasmijem i to iz srca, mače malo slatko, jel za udomiti? :-))
Autor: biserna | 18.06.2011. u 9:02 | opcije
Nije, biserna - ovo je zbrinuto mače iz velike obitelji :-))
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 9:05 | opcije
Misliš da se sama tako namjestila ?Tako mala a tako vražje slatka:-)))
Autor: biserna | 18.06.2011. u 9:07 | opcije
Ma to ti je mala mica-lakomica: brani svoj doručak, ali je zinula na tuđi ;-))
Autor: vegavega8 | 18.06.2011. u 9:11 | opcije
