ovima treba i sluškinja...ja to nemrem sfinancirat

Autor: trazimtejesitu   |   19.06.2011. u 9:13   |   opcije


Je, pravi ljenjivci :-)))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:13   |   opcije


ha,ha pa zar oni nisu u prašumama????

Autor: osung   |   19.06.2011. u 9:15   |   opcije


jojjjj pasao bi mi doručak u krevet, tek sam na kavi:))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 9:17   |   opcije


ja ne doručkujem, meni samo čaj i kava...molim lepo

Autor: trazimtejesitu   |   19.06.2011. u 9:18   |   opcije


Prešli su u džunglu na asfaltu ;-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:19   |   opcije


Eh, bis, treba naći ljenjivca koji nije lijen kao ti ;-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:19   |   opcije


Viš kak trazimte brzo uči!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:19   |   opcije


Jutro!

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:22   |   opcije


je vega, na dobro se čovek lako privikne

Autor: trazimtejesitu   |   19.06.2011. u 9:22   |   opcije


Jutrek, marta! Jesi doručkovala?

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:23   |   opcije


Je, trazimte, ja bih počela doručkovati da mi neki ljenjivac servira u krevet :-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:24   |   opcije


Nej..tek kava.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:26   |   opcije


I ja isto. A gladnjikava sam. Sam kaj mi se ne da...

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:26   |   opcije


Gledam snimke jučerašnjeg pridea.Bome je Zagreb fin grad.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:27   |   opcije


Ja nisam gledala. Imal' kog poznatog?

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:28   |   opcije


prvo kava, vidiš da smo još krmeljavi

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:30   |   opcije


Čačić i Pusićka.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:31   |   opcije


I puno zgodnih muškaraca.Kažem ti ja da to ne treba podržavat.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:32   |   opcije


Hehehe..neki klinac nosi tranasparent"Da sam bar peder..žene su komplicirane"

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:33   |   opcije


hehehe, vega ljepo je biti ljen:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 9:34   |   opcije


Hehehe...vidjela sam jednu iskričarku:)

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:37   |   opcije


sjedim ovako, pijem kavu na terasi, i baš si nešto mislim, uh jebote al sam se dobro naspavo

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:38   |   opcije


Sad sam i ja pogledala. Koju, marta?

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:38   |   opcije


Krelec, dobar jutar, tko ti kuva kafu?

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:39   |   opcije


Jednu..imaš pvt.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:39   |   opcije


šparhet, a zove se candy

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:40   |   opcije


Aha, vidjeh sad - davaj link ako imaš, meni promakla (gledala na Jutarnjem)! :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:40   |   opcije


Opa, miki, Candy radi! ;-)))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:41   |   opcije


je, je i to da samo znaš, sve na plin, struja jok, a uglancan, ko nov. ma moram opićit jednu fotkicu pa nek se vidi, urbi et orbi

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:43   |   opcije


Tako je, ima se, čemu skrivati?

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:45   |   opcije


Opa.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:46   |   opcije


Njušim dobrog ženika.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:46   |   opcije


ma imam ja još svašta nešto, al što mi je špaher, e judi moji

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:46   |   opcije


imam mokre ruke, ja bi si ih obrisala u ova dva "ručnika":-))

Autor: biserna   |   19.06.2011. u 9:47   |   opcije


marto, više ženskića nego ženika, al daj šta daš

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:47   |   opcije


hehehe, krelec i kodmene je rostfrajna ploča uglancana, jer ne kuham:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 9:47   |   opcije


Biserna, dali bi se oni, ali za neki fini zalogaj :-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:50   |   opcije


Vidim ja da krelec koristi moj blog za osobnu promidžbu :-((

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:50   |   opcije


bis, nije ti umene taj rosfrajer, nešto crno ko e-mail

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:51   |   opcije


Svaki put kad vidim ljenjivce pomislim kako je fora postojati samo onako...postojanja radi.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:51   |   opcije


izvin vega, opali penale, ko za bilbordere

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:51   |   opcije


a ja čekam sliku špareta:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 9:52   |   opcije


Sad je gotovo.Bezeci su sigurno već pali.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:52   |   opcije


Ma neću, na koncu će sirota Candy morati sve odraditi...

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:52   |   opcije


a u slijedećoj epizodi počujte priču o rerni, a joj rerne

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:54   |   opcije


Hehehe..

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:54   |   opcije


Ma sve ću im dati samo da mi ruke budu suhe:-)

Autor: biserna   |   19.06.2011. u 9:56   |   opcije


A joj, rerna me uvijek podsjeća na maternicu!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:56   |   opcije


hehehehehe, bit će da je ko iz apteke, pečeš li ti iš u njoj:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 9:56   |   opcije


Eh, biserna, onda će ti stalno visiti oko vrata :-)))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:57   |   opcije


Hahaha!Bolja asocijacija je krušna peć.Ima i dimnjak..

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:57   |   opcije


Gunđ...moram u dućan.Kisikisi!

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 9:58   |   opcije


Nego, primjećujete li da nam nema dežurne/og obožavatelj/ice/a? Bit će ga/ju satrli na Prideu!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 9:58   |   opcije


pečem, pečem, bis, al ju prvo omotam folijom da slučajno nebi štogod štrcnulo po stijenkam nježnim, a brate i mrsko mi čistit

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 9:58   |   opcije


Eto. Ovo me podsjeća na prezervativ.

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 10:00   |   opcije


Frigaš rernu koju ništa ne zašprica!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 10:00   |   opcije


rekoh, slijedeća epizoda, ah rerne jooj, odoh moram kupovat neke obveznice

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 10:02   |   opcije


Marta, ti imaš asocijcije na krušnu peć! Nešto mi ne štima, Kao da je imam asocijacije na avion !

Autor: MedoDebeli   |   19.06.2011. u 10:02   |   opcije


hehehehe, ni to dobro, znači da su to komadićki u rolu:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 10:02   |   opcije


Eh, a ja sad moram napuniti svoju rernu, inače ću bit mrzovoljna od nezadovoljenog apetita.

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 10:04   |   opcije


Medo kad se beru marelice:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 10:05   |   opcije


BiS, još par dana da dobiju na veličini....a onda plako zriju...dobijaju boju i "berače plodova". I to ne sve odjednom.... ma, znaš ti to!

Autor: MedoDebeli   |   19.06.2011. u 10:10   |   opcije


naravno da znam, samo gledam kako da se uglazbim u berače:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 10:11   |   opcije


Uglazbi se na našu ravnicu..i onda asocijacije dolaze...dolaze....i traju!

Autor: MedoDebeli   |   19.06.2011. u 10:14   |   opcije


joj Medo meni je ravnica uvijek u srcu, a žalim za onim stablima posjećenih marelica, no moralo se važniji je biznis nego marelice:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 10:15   |   opcije


Dodaj komentar