ovima treba i sluškinja...ja to nemrem sfinancirat
Autor: trazimtejesitu | 19.06.2011. u 9:13 | opcije
Je, pravi ljenjivci :-)))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:13 | opcije
ha,ha pa zar oni nisu u prašumama????
Autor: osung | 19.06.2011. u 9:15 | opcije
jojjjj pasao bi mi doručak u krevet, tek sam na kavi:))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 9:17 | opcije
ja ne doručkujem, meni samo čaj i kava...molim lepo
Autor: trazimtejesitu | 19.06.2011. u 9:18 | opcije
Prešli su u džunglu na asfaltu ;-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:19 | opcije
Eh, bis, treba naći ljenjivca koji nije lijen kao ti ;-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:19 | opcije
Viš kak trazimte brzo uči!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:19 | opcije
Jutro!
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:22 | opcije
je vega, na dobro se čovek lako privikne
Autor: trazimtejesitu | 19.06.2011. u 9:22 | opcije
Jutrek, marta! Jesi doručkovala?
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:23 | opcije
Je, trazimte, ja bih počela doručkovati da mi neki ljenjivac servira u krevet :-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:24 | opcije
Nej..tek kava.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:26 | opcije
I ja isto. A gladnjikava sam. Sam kaj mi se ne da...
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:26 | opcije
Gledam snimke jučerašnjeg pridea.Bome je Zagreb fin grad.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:27 | opcije
Ja nisam gledala. Imal' kog poznatog?
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:28 | opcije
prvo kava, vidiš da smo još krmeljavi
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:30 | opcije
Čačić i Pusićka.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:31 | opcije
I puno zgodnih muškaraca.Kažem ti ja da to ne treba podržavat.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:32 | opcije
Hehehe..neki klinac nosi tranasparent"Da sam bar peder..žene su komplicirane"
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:33 | opcije
hehehe, vega ljepo je biti ljen:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 9:34 | opcije
Hehehe...vidjela sam jednu iskričarku:)
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:37 | opcije
sjedim ovako, pijem kavu na terasi, i baš si nešto mislim, uh jebote al sam se dobro naspavo
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:38 | opcije
Sad sam i ja pogledala. Koju, marta?
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:38 | opcije
Krelec, dobar jutar, tko ti kuva kafu?
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:39 | opcije
Jednu..imaš pvt.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:39 | opcije
šparhet, a zove se candy
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:40 | opcije
Aha, vidjeh sad - davaj link ako imaš, meni promakla (gledala na Jutarnjem)! :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:40 | opcije
Opa, miki, Candy radi! ;-)))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:41 | opcije
je, je i to da samo znaš, sve na plin, struja jok, a uglancan, ko nov. ma moram opićit jednu fotkicu pa nek se vidi, urbi et orbi
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:43 | opcije
Tako je, ima se, čemu skrivati?
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:45 | opcije
Opa.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:46 | opcije
Njušim dobrog ženika.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:46 | opcije
ma imam ja još svašta nešto, al što mi je špaher, e judi moji
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:46 | opcije
imam mokre ruke, ja bi si ih obrisala u ova dva "ručnika":-))
Autor: biserna | 19.06.2011. u 9:47 | opcije
marto, više ženskića nego ženika, al daj šta daš
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:47 | opcije
hehehe, krelec i kodmene je rostfrajna ploča uglancana, jer ne kuham:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 9:47 | opcije
Biserna, dali bi se oni, ali za neki fini zalogaj :-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:50 | opcije
Vidim ja da krelec koristi moj blog za osobnu promidžbu :-((
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:50 | opcije
bis, nije ti umene taj rosfrajer, nešto crno ko e-mail
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:51 | opcije
Svaki put kad vidim ljenjivce pomislim kako je fora postojati samo onako...postojanja radi.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:51 | opcije
izvin vega, opali penale, ko za bilbordere
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:51 | opcije
a ja čekam sliku špareta:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 9:52 | opcije
Sad je gotovo.Bezeci su sigurno već pali.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:52 | opcije
Ma neću, na koncu će sirota Candy morati sve odraditi...
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:52 | opcije
a u slijedećoj epizodi počujte priču o rerni, a joj rerne
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:54 | opcije
Hehehe..
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:54 | opcije
Ma sve ću im dati samo da mi ruke budu suhe:-)
Autor: biserna | 19.06.2011. u 9:56 | opcije
A joj, rerna me uvijek podsjeća na maternicu!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:56 | opcije
hehehehehe, bit će da je ko iz apteke, pečeš li ti iš u njoj:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 9:56 | opcije
Eh, biserna, onda će ti stalno visiti oko vrata :-)))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:57 | opcije
Hahaha!Bolja asocijacija je krušna peć.Ima i dimnjak..
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:57 | opcije
Gunđ...moram u dućan.Kisikisi!
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 9:58 | opcije
Nego, primjećujete li da nam nema dežurne/og obožavatelj/ice/a? Bit će ga/ju satrli na Prideu!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 9:58 | opcije
pečem, pečem, bis, al ju prvo omotam folijom da slučajno nebi štogod štrcnulo po stijenkam nježnim, a brate i mrsko mi čistit
Autor: krelec | 19.06.2011. u 9:58 | opcije
Eto. Ovo me podsjeća na prezervativ.
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 10:00 | opcije
Frigaš rernu koju ništa ne zašprica!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 10:00 | opcije
rekoh, slijedeća epizoda, ah rerne jooj, odoh moram kupovat neke obveznice
Autor: krelec | 19.06.2011. u 10:02 | opcije
Marta, ti imaš asocijcije na krušnu peć! Nešto mi ne štima, Kao da je imam asocijacije na avion !
Autor: MedoDebeli | 19.06.2011. u 10:02 | opcije
hehehehe, ni to dobro, znači da su to komadićki u rolu:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 10:02 | opcije
Eh, a ja sad moram napuniti svoju rernu, inače ću bit mrzovoljna od nezadovoljenog apetita.
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 10:04 | opcije
Medo kad se beru marelice:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 10:05 | opcije
BiS, još par dana da dobiju na veličini....a onda plako zriju...dobijaju boju i "berače plodova". I to ne sve odjednom.... ma, znaš ti to!
Autor: MedoDebeli | 19.06.2011. u 10:10 | opcije
naravno da znam, samo gledam kako da se uglazbim u berače:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 10:11 | opcije
Uglazbi se na našu ravnicu..i onda asocijacije dolaze...dolaze....i traju!
Autor: MedoDebeli | 19.06.2011. u 10:14 | opcije
joj Medo meni je ravnica uvijek u srcu, a žalim za onim stablima posjećenih marelica, no moralo se važniji je biznis nego marelice:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 10:15 | opcije
