VIŠ KAK SE NEKI LJUDI LIJEPO ZABAVLJAJU!


19.06.2011. u 20:28 | Editirano: 19.06.2011. u 20:46 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
:)
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 20:32 | opcije
Nagradno pitanje: koja je od ovih dole koji zavidno gledaju zabavu iskricara, _zena_?
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 20:34 | opcije
...ne samo zabavu iskricara, nego i LAZNO okupljanje, hihi
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 20:37 | opcije
Ne samo da se lazno okupljaju, nego i piju laznu cugu, bljak
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 20:38 | opcije
mr no, misliš na ovu blještavog osmijeha?
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 20:39 | opcije
Mr_no je zapravo htio pitati tko je ovaj sretan muškarac okružen ovim krasnim ženama ;-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 20:42 | opcije
Znamo tko nije taj sretan muskarac, taj sretan muskarac nije _zenica_:))))
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 20:43 | opcije
neki šeik.
dat ću ja tebi i marti paradu po repu
još da me iz crkvenog zbora izbace
samo čekam 1. travnja
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 20:46 | opcije
Bogami si bila.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 20:47 | opcije
Ah, maca se ne može nagledati... :-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 20:47 | opcije
Kaj to ovaj sivo bijeli hladi macu?
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 20:48 | opcije
ima nas još, dvi, tri smo bile ispod stoljnjaka kad je blic opalio, zato se on ovako blaženo smije
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 20:48 | opcije
Baš je dobra fotka.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 20:48 | opcije
žena bi stavila sliku, al iskrica ne dozvoljava toliki format
što ćeš, nije veličinama, tj s velikom lako
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 20:51 | opcije
A na Papi nisi bila.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 20:52 | opcije
zna ona da je branko vukšić izletio glavom kroz ekran pa neće
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 20:52 | opcije
bila sam na papa testu pa nisam prošla
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 20:54 | opcije
Bome ću od Clooneya tražit rentu za nick.Da nije bilo mog nicka...ne bi bilo ni seksa.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 20:54 | opcije
na tvoj obraz seksa uokolo, u tvojim gaćama.
dogodine se neću zajebati. idem kod dr. obučena točno ko jadranka.
sva u crnini
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 20:56 | opcije
Hehehe.Bila si i kvit.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 20:57 | opcije
pa čula sam da ima slobodnih momaka tamo, neoženjenih i bez "prošlosti"
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 20:58 | opcije
Tko zna kakvu kosu ima Jadranka, isto bijelu?
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 20:58 | opcije
Vidiš da zahvaljuje.Konzumirana sto posto.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 20:59 | opcije
obukla sam gaće SDB (dobila u stranci neke s greškom. cr(K)vene.
i to je značilo stidna do bola.
i onda ovaj pročita strogo povjerljiv dokument i nisam mogla ni blizu katedrale
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 21:00 | opcije
ima golublje sivu
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 21:00 | opcije
Jel to sex pao sinoc?
Bogme bi i ja zapalila svijecu na kamenitim vratima
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 21:00 | opcije
O djelatnostima ispod stola postoji video zapis, ali njega ćemo na YouTube.
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:01 | opcije
Petak, subota i nedjelja.Mašala.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 21:01 | opcije
Ekipa ispod stola još nije izašla iz ormara.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 21:02 | opcije
Ormar..stol pa fotka.polako.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 21:03 | opcije
Eh, ali kad ispodstolna ekipa uparadira...!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:05 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 21:07 | opcije
da bih riječ rekla i maca uživa:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:11 | opcije
Hej, bis! Je, ali maca je ipak malo tužna jer je morala ostati doma :-((
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:12 | opcije
Cekaj kad Kjele dodje, on bi to volio vidjeti, odmah mu rejting poskoci:))))
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 21:12 | opcije
zašto nitko ne voli macu?:(
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 21:12 | opcije
nisam ja, posudila sam bicikl jednoj s bloga
vratila ga bez sica
Autor: Milostiva | 19.06.2011. u 21:14 | opcije
ma kjeje ima da najaste ko digo, viš kak mu je bilo dobro s tri koke:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:14 | opcije
Bi-la.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 21:15 | opcije
vega drugi put i macu moraš povest:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:15 | opcije
kokot.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 21:15 | opcije
Tri koke iznad, a tek one ispod stola ;-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:16 | opcije
milostiva kaj ti još nisi naučila da se vozno sredstvo nitkom ne posuđuje:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:16 | opcije
e da na one tri zaboravih:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:16 | opcije
Je, maca se jako nafunjila što je nisam povela. Drugi put šaponja ostaje čuvati kuću, a maca u provod! Na bijele bubrege :-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:16 | opcije
ČETIRI, bis, ČETIRI!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:17 | opcije
Znas kak švore voze bicikl - bez sica
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 21:17 | opcije
eeeee pa to i ja volim:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:18 | opcije
Voziti bez sica?
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 21:19 | opcije
hehe..bludnice.
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 21:19 | opcije
Majko mila a jeste opićene svaka vam čast samo tako baš
uživam čitajuči**
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 21:26 | opcije
Voajer! ;-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:28 | opcije
bobo, mi eto malo ko što kažu moje lale:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:28 | opcije
marta bijele bubrege:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:29 | opcije
Ne vrdaj, bis, neki dan si se hvalila na blogu kak voziš bicikl!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:33 | opcije
Nisam Voajer nego sam nešto pisao pa se nisam štel mešati kad vama lijepo ide
super ste curke**
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 21:33 | opcije
Kae, bobosz, i ti bi se malo baškario kao naš Caj? ;-))))))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:35 | opcije
vega, misliš da moja ova velika guzica stane na biciklo bez sica:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:35 | opcije
Naravno. Što veća rit, to bolja statika ;-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:36 | opcije
Bolje imat guzicu, nego nemat, tako kaze nasa stara narodna poslovica:))))
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 21:36 | opcije
kaj ti se ne činim dovoljno statičnom i dinamičnom:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:39 | opcije
Malo sam ljubomoran na njega sam blaženi među ženama*
A bočje velika rit nego ko dva plivadona::))
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 21:40 | opcije
e Bobo tjeba zasjužit biti Caj:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:42 | opcije
Kod nas je sve veliko i izdašno, i duša i tijelo :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:42 | opcije
Tak treba ima da ima a ne da mi treba povečalo**
Budem se potrudil biti car::))
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 21:44 | opcije
kakvo povećalo, niti naočale ne trebaju:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:45 | opcije
Hehe, samo pazi da te ne čuje Caj ;-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:47 | opcije
istina vega, jer on čuva svoje koke:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:47 | opcije
što je zgodan ovaj jepotan među ženama....................
Autor: kjele | 19.06.2011. u 21:49 | opcije
Aaaa, evo Caja, čuvaj se uzujpatoje!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:50 | opcije
Neču ja njemu uzeti njegove koke možda samo posuditi::))
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 21:51 | opcije
A jel'? Oš i jaja posuditi?
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:52 | opcije
eeee caje, da zgoooooodan
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 21:53 | opcije
NEMOŽE NIKO DA DIJA MOJE KOKE,,,SAMO AK MU ONE DOPUSTE,,,,POGOTOVO NE OVE SA SJIKE....MOJAM BJZO MAMI POKAZATI DA I MENE NEKO VOJI...............
Autor: kjele | 19.06.2011. u 21:54 | opcije
vega jaja imam netrebam posuđivati imam ja svoj alat::))
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 21:55 | opcije
AJI TU NEMA JOŠ PAJ KOKA KOJE SU BIJE NAZOČNE......NEMA KAJ SVE VAS KJELE JUBI...........P.S. GAJAVUŠU NAJVIŠE...........
Autor: kjele | 19.06.2011. u 21:56 | opcije
AJI NEMAŠ MJCINU.................
Autor: kjele | 19.06.2011. u 21:57 | opcije
Je, Caje, aji one koje najviše vojiš skjivaš ispod stoja, sjam te bijo!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:58 | opcije
Je, bobosz, mjcinu od 6 centimetaja, a svaki je mijimetaj kojistan ;-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 21:58 | opcije
NIJE ISTINA....MAJTA I GAJAVA I ONE DVE SE NE VOJE SJIKATI,,,,,AJI JA I NJIH VOJIM............
Autor: kjele | 19.06.2011. u 21:59 | opcije
VEGA ....ZABOJAVIJA SI NAPISATI DA JE MJCINA OD 6 CM U EJEKTIVNOM STAMJU..................
Autor: kjele | 19.06.2011. u 22:00 | opcije
Neka Gajavuša svoju mjcinu hvaji, zašto bih ja?!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 22:01 | opcije
Vega mislim da bi ti bilo i previše ono što ja imam::))
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 22:03 | opcije
MAJO JE SJAMEŽJIVA....ČEKAJ DA SE OPUSTI....MAJO JU JE SJAM.....UMESTO DA VEJI DA JA V OJIM KJETENA....PA ZAJ JE TO TAKO TEŠKO JEĆI????
Autor: kjele | 19.06.2011. u 22:03 | opcije
cccc Bobo ne se sam hvaliti
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 22:03 | opcije
BOBOSZ DAJ MAJKE TI JECI KAJ TI TO IMAŠ????
Autor: kjele | 19.06.2011. u 22:04 | opcije
takoc, volem kulen i dobru klopu:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 22:07 | opcije
Bobosz, moš imati i anakondu, niš ti to ne vrijedi bez fejomona i neodoljivog osmijeha :-)))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 22:07 | opcije
vjati vam se koka dočim opeje i navije kosu, mojam biti jepa, ipak idem u jodnu djžavu:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 22:09 | opcije
Ma ne hvalim se samo konstatiram na provokaciju da
nije baš kako vega kaže Šala mala hehehehehe+*
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 22:09 | opcije
HEHEHE,,,VIŠ KAKO JA SIJOTI I BEZ PITONA IMAM KOKA KO U PJIĆI,,,I SIGUJAN SAM DA ME SVE VOJE....DAKJEM BOBOSZ DUGAČKI JEBOTE KUJAC AK TI JE PAMET KJATKA.......MOŠ Z NJIM SAMO ČAVLE VADITI.........
Autor: kjele | 19.06.2011. u 22:09 | opcije
kjeje mislim da više vjedi ona sočna pusa od svih riječi:)))
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 22:10 | opcije
ČOKOJADICE PA ZNAŠ DA JA UVEK SVE JEPO IZJUBIM I POZZDJAVIM....NISAM KO NEKI OVDJE KOJI SAMO PITONE POKAZUJU.................P.S. GAJAVUŠU NAJVIŠE.
Autor: kjele | 19.06.2011. u 22:13 | opcije
hehehehe, kjeje tako i tjeba, gajavuša je pjava koka
Autor: bracoiseka | 19.06.2011. u 22:15 | opcije
PA JESI VIDJA KOJIKI JA PUT MOJAM PJEVAJIT??PUTUJEM DO NJE KO DA MI JE CUJA U SJOVENIJI................
Autor: kjele | 19.06.2011. u 22:17 | opcije
Kjele moja pamet je moja ma kako je ti smatrao dali sam budala ili glup
to je tvoje pravo da tako razmišljaš nadam se da imaš čime
jer po tvojim blogovima se neda baš zaključiti da je imaš previše.
Ma šalim se kjele samo te malo zezam+*
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 22:18 | opcije
JA BAJ PJIZNAM DA SAM JUŽAN I GJUP,,,,I NE HVAJIM SE.....SAMO KONSTATIJAM ČINJENIĆNO STANJE...AK IZAĐEŠ SAM SA 7 KOKA NA PIĆE MOJA DA NEKOG KUJCA VJEDIŠ...................
Autor: kjele | 19.06.2011. u 22:21 | opcije
Kjele nisam ovdje da vređam nikog pa ni tebe samo
se zezamo ja na to tako gledam izađi ti i s njih deset neka ti je sretno**
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 22:25 | opcije
PA JA I JESAM SJETAN ČOVJEK IMAM DIVNE PJIJATELJE I PJIJATELJICE...IMAM GAJAVUŠU IMAM SVE JA SAM SJETAN......
Autor: kjele | 19.06.2011. u 22:27 | opcije
Kjele drago mi je da si sretan čovjek i ljep pozdrav nemoj kaj zamjeriti
samo se šalimo pozdrav svima na ovom blogu nadam se da nisam nikog uvrjedio laku noč+*
Autor: bobosz | 19.06.2011. u 22:34 | opcije