VIŠ KAK SE NEKI LJUDI LIJEPO ZABAVLJAJU!



19.06.2011. u 20:28   |   Editirano: 19.06.2011. u 20:46   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

:)

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 20:32   |   opcije


Nagradno pitanje: koja je od ovih dole koji zavidno gledaju zabavu iskricara, _zena_?

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 20:34   |   opcije


...ne samo zabavu iskricara, nego i LAZNO okupljanje, hihi

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 20:37   |   opcije


Ne samo da se lazno okupljaju, nego i piju laznu cugu, bljak

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 20:38   |   opcije


mr no, misliš na ovu blještavog osmijeha?

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 20:39   |   opcije


Mr_no je zapravo htio pitati tko je ovaj sretan muškarac okružen ovim krasnim ženama ;-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 20:42   |   opcije


Znamo tko nije taj sretan muskarac, taj sretan muskarac nije _zenica_:))))

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 20:43   |   opcije


neki šeik.
dat ću ja tebi i marti paradu po repu
još da me iz crkvenog zbora izbace
samo čekam 1. travnja

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 20:46   |   opcije


Bogami si bila.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 20:47   |   opcije


Ah, maca se ne može nagledati... :-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 20:47   |   opcije


Kaj to ovaj sivo bijeli hladi macu?

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 20:48   |   opcije


ima nas još, dvi, tri smo bile ispod stoljnjaka kad je blic opalio, zato se on ovako blaženo smije

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 20:48   |   opcije


Baš je dobra fotka.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 20:48   |   opcije


žena bi stavila sliku, al iskrica ne dozvoljava toliki format
što ćeš, nije veličinama, tj s velikom lako

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 20:51   |   opcije


A na Papi nisi bila.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 20:52   |   opcije


zna ona da je branko vukšić izletio glavom kroz ekran pa neće

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 20:52   |   opcije


bila sam na papa testu pa nisam prošla

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 20:54   |   opcije


Bome ću od Clooneya tražit rentu za nick.Da nije bilo mog nicka...ne bi bilo ni seksa.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 20:54   |   opcije


na tvoj obraz seksa uokolo, u tvojim gaćama.
dogodine se neću zajebati. idem kod dr. obučena točno ko jadranka.
sva u crnini

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 20:56   |   opcije


Hehehe.Bila si i kvit.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 20:57   |   opcije


pa čula sam da ima slobodnih momaka tamo, neoženjenih i bez "prošlosti"

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 20:58   |   opcije


Tko zna kakvu kosu ima Jadranka, isto bijelu?

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 20:58   |   opcije


Vidiš da zahvaljuje.Konzumirana sto posto.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 20:59   |   opcije


obukla sam gaće SDB (dobila u stranci neke s greškom. cr(K)vene.
i to je značilo stidna do bola.
i onda ovaj pročita strogo povjerljiv dokument i nisam mogla ni blizu katedrale

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 21:00   |   opcije


ima golublje sivu

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 21:00   |   opcije


Jel to sex pao sinoc?
Bogme bi i ja zapalila svijecu na kamenitim vratima

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 21:00   |   opcije


O djelatnostima ispod stola postoji video zapis, ali njega ćemo na YouTube.

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:01   |   opcije


Petak, subota i nedjelja.Mašala.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 21:01   |   opcije


Ekipa ispod stola još nije izašla iz ormara.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 21:02   |   opcije


Ormar..stol pa fotka.polako.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 21:03   |   opcije


Eh, ali kad ispodstolna ekipa uparadira...!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:05   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 21:07   |   opcije


da bih riječ rekla i maca uživa:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:11   |   opcije


Hej, bis! Je, ali maca je ipak malo tužna jer je morala ostati doma :-((

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:12   |   opcije


Cekaj kad Kjele dodje, on bi to volio vidjeti, odmah mu rejting poskoci:))))

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 21:12   |   opcije


zašto nitko ne voli macu?:(

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 21:12   |   opcije


nisam ja, posudila sam bicikl jednoj s bloga
vratila ga bez sica

Autor: Milostiva   |   19.06.2011. u 21:14   |   opcije


ma kjeje ima da najaste ko digo, viš kak mu je bilo dobro s tri koke:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:14   |   opcije


Bi-la.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 21:15   |   opcije


vega drugi put i macu moraš povest:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:15   |   opcije


kokot.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 21:15   |   opcije


Tri koke iznad, a tek one ispod stola ;-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:16   |   opcije


milostiva kaj ti još nisi naučila da se vozno sredstvo nitkom ne posuđuje:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:16   |   opcije


e da na one tri zaboravih:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:16   |   opcije


Je, maca se jako nafunjila što je nisam povela. Drugi put šaponja ostaje čuvati kuću, a maca u provod! Na bijele bubrege :-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:16   |   opcije


ČETIRI, bis, ČETIRI!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:17   |   opcije


Znas kak švore voze bicikl - bez sica

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 21:17   |   opcije


eeeee pa to i ja volim:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:18   |   opcije


Voziti bez sica?

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 21:19   |   opcije


hehe..bludnice.

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 21:19   |   opcije


Majko mila a jeste opićene svaka vam čast samo tako baš
uživam čitajuči**

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 21:26   |   opcije


Voajer! ;-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:28   |   opcije


bobo, mi eto malo ko što kažu moje lale:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:28   |   opcije


marta bijele bubrege:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:29   |   opcije


Ne vrdaj, bis, neki dan si se hvalila na blogu kak voziš bicikl!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:33   |   opcije


Nisam Voajer nego sam nešto pisao pa se nisam štel mešati kad vama lijepo ide
super ste curke**

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 21:33   |   opcije


Kae, bobosz, i ti bi se malo baškario kao naš Caj? ;-))))))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:35   |   opcije


vega, misliš da moja ova velika guzica stane na biciklo bez sica:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:35   |   opcije


Naravno. Što veća rit, to bolja statika ;-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:36   |   opcije


Bolje imat guzicu, nego nemat, tako kaze nasa stara narodna poslovica:))))

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 21:36   |   opcije


kaj ti se ne činim dovoljno statičnom i dinamičnom:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:39   |   opcije


Malo sam ljubomoran na njega sam blaženi među ženama*
A bočje velika rit nego ko dva plivadona::))

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 21:40   |   opcije


e Bobo tjeba zasjužit biti Caj:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:42   |   opcije


Kod nas je sve veliko i izdašno, i duša i tijelo :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:42   |   opcije


Tak treba ima da ima a ne da mi treba povečalo**
Budem se potrudil biti car::))

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 21:44   |   opcije


kakvo povećalo, niti naočale ne trebaju:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:45   |   opcije


Hehe, samo pazi da te ne čuje Caj ;-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:47   |   opcije


istina vega, jer on čuva svoje koke:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:47   |   opcije


što je zgodan ovaj jepotan među ženama....................

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 21:49   |   opcije


Aaaa, evo Caja, čuvaj se uzujpatoje!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:50   |   opcije


Neču ja njemu uzeti njegove koke možda samo posuditi::))

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 21:51   |   opcije


A jel'? Oš i jaja posuditi?

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:52   |   opcije


eeee caje, da zgoooooodan

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 21:53   |   opcije


NEMOŽE NIKO DA DIJA MOJE KOKE,,,SAMO AK MU ONE DOPUSTE,,,,POGOTOVO NE OVE SA SJIKE....MOJAM BJZO MAMI POKAZATI DA I MENE NEKO VOJI...............

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 21:54   |   opcije


vega jaja imam netrebam posuđivati imam ja svoj alat::))

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 21:55   |   opcije


AJI TU NEMA JOŠ PAJ KOKA KOJE SU BIJE NAZOČNE......NEMA KAJ SVE VAS KJELE JUBI...........P.S. GAJAVUŠU NAJVIŠE...........

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 21:56   |   opcije


AJI NEMAŠ MJCINU.................

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 21:57   |   opcije


Je, Caje, aji one koje najviše vojiš skjivaš ispod stoja, sjam te bijo!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:58   |   opcije


Je, bobosz, mjcinu od 6 centimetaja, a svaki je mijimetaj kojistan ;-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 21:58   |   opcije


NIJE ISTINA....MAJTA I GAJAVA I ONE DVE SE NE VOJE SJIKATI,,,,,AJI JA I NJIH VOJIM............

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 21:59   |   opcije


VEGA ....ZABOJAVIJA SI NAPISATI DA JE MJCINA OD 6 CM U EJEKTIVNOM STAMJU..................

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 22:00   |   opcije


Neka Gajavuša svoju mjcinu hvaji, zašto bih ja?!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 22:01   |   opcije


Vega mislim da bi ti bilo i previše ono što ja imam::))

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 22:03   |   opcije


MAJO JE SJAMEŽJIVA....ČEKAJ DA SE OPUSTI....MAJO JU JE SJAM.....UMESTO DA VEJI DA JA V OJIM KJETENA....PA ZAJ JE TO TAKO TEŠKO JEĆI????

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 22:03   |   opcije


cccc Bobo ne se sam hvaliti

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 22:03   |   opcije


BOBOSZ DAJ MAJKE TI JECI KAJ TI TO IMAŠ????

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 22:04   |   opcije


takoc, volem kulen i dobru klopu:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 22:07   |   opcije


Bobosz, moš imati i anakondu, niš ti to ne vrijedi bez fejomona i neodoljivog osmijeha :-)))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 22:07   |   opcije


vjati vam se koka dočim opeje i navije kosu, mojam biti jepa, ipak idem u jodnu djžavu:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 22:09   |   opcije


Ma ne hvalim se samo konstatiram na provokaciju da
nije baš kako vega kaže Šala mala hehehehehe+*

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 22:09   |   opcije


HEHEHE,,,VIŠ KAKO JA SIJOTI I BEZ PITONA IMAM KOKA KO U PJIĆI,,,I SIGUJAN SAM DA ME SVE VOJE....DAKJEM BOBOSZ DUGAČKI JEBOTE KUJAC AK TI JE PAMET KJATKA.......MOŠ Z NJIM SAMO ČAVLE VADITI.........

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 22:09   |   opcije


kjeje mislim da više vjedi ona sočna pusa od svih riječi:)))

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 22:10   |   opcije


ČOKOJADICE PA ZNAŠ DA JA UVEK SVE JEPO IZJUBIM I POZZDJAVIM....NISAM KO NEKI OVDJE KOJI SAMO PITONE POKAZUJU.................P.S. GAJAVUŠU NAJVIŠE.

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 22:13   |   opcije


hehehehe, kjeje tako i tjeba, gajavuša je pjava koka

Autor: bracoiseka   |   19.06.2011. u 22:15   |   opcije


PA JESI VIDJA KOJIKI JA PUT MOJAM PJEVAJIT??PUTUJEM DO NJE KO DA MI JE CUJA U SJOVENIJI................

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 22:17   |   opcije


Kjele moja pamet je moja ma kako je ti smatrao dali sam budala ili glup
to je tvoje pravo da tako razmišljaš nadam se da imaš čime
jer po tvojim blogovima se neda baš zaključiti da je imaš previše.
Ma šalim se kjele samo te malo zezam+*

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 22:18   |   opcije


JA BAJ PJIZNAM DA SAM JUŽAN I GJUP,,,,I NE HVAJIM SE.....SAMO KONSTATIJAM ČINJENIĆNO STANJE...AK IZAĐEŠ SAM SA 7 KOKA NA PIĆE MOJA DA NEKOG KUJCA VJEDIŠ...................

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 22:21   |   opcije


Kjele nisam ovdje da vređam nikog pa ni tebe samo
se zezamo ja na to tako gledam izađi ti i s njih deset neka ti je sretno**

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 22:25   |   opcije


PA JA I JESAM SJETAN ČOVJEK IMAM DIVNE PJIJATELJE I PJIJATELJICE...IMAM GAJAVUŠU IMAM SVE JA SAM SJETAN......

Autor: kjele   |   19.06.2011. u 22:27   |   opcije


Kjele drago mi je da si sretan čovjek i ljep pozdrav nemoj kaj zamjeriti
samo se šalimo pozdrav svima na ovom blogu nadam se da nisam nikog uvrjedio laku noč+*

Autor: bobosz   |   19.06.2011. u 22:34   |   opcije


Dodaj komentar