još je bolje je biti tariguz...

Autor: dr_Sunshine   |   19.06.2011. u 23:04   |   opcije


dr_Sunshine, čudi me da je baš vama privlačno mjesto na kojem rijetko sunce sija.

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 23:04   |   opcije


hehe..

Autor: marta-marta   |   19.06.2011. u 23:07   |   opcije


ideja za nick...

Autor: dr_Sunshine   |   19.06.2011. u 23:08   |   opcije


Apsolutno romantično.

Autor: dudhaimurvimorus   |   19.06.2011. u 23:08   |   opcije


Ah, i kak ćeš ga odbiti od sise?!

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 23:09   |   opcije


mlika mu materna, nu ga di se smistija

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 23:11   |   opcije


Gdi ga ljulja nježno, krelec :-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 23:13   |   opcije


na dude gorko nešto...

Autor: dr_Sunshine   |   19.06.2011. u 23:14   |   opcije


ma svejedno, mlika joj materna (dobra mi poskočica)

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 23:14   |   opcije


A možda mu i miriše na mliko?

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 23:16   |   opcije


mačke sisaju do šest mejseci....iznad toga je kažnjivo...

Autor: dr_Sunshine   |   19.06.2011. u 23:19   |   opcije


Ma taj lukavi macan je obrlatio nevino djevojče, pobudio u njoj majčinske nagone i uvalio se gdje mu je najljepše, a viš - i cura sretna, gle kako se smije.

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 23:22   |   opcije


ma baš djevojče, a vid sisa

Autor: krelec   |   19.06.2011. u 23:24   |   opcije


To ti je GM.

Autor: vegavega8   |   19.06.2011. u 23:25   |   opcije


To nisu sise, to su baloni i to je balavica, a ne cura, jedino je macka ok, hihihi

Autor: juicy-mama   |   19.06.2011. u 23:38   |   opcije


Dodaj komentar