još je bolje je biti tariguz...
Autor: dr_Sunshine | 19.06.2011. u 23:04 | opcije
dr_Sunshine, čudi me da je baš vama privlačno mjesto na kojem rijetko sunce sija.
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 23:04 | opcije
hehe..
Autor: marta-marta | 19.06.2011. u 23:07 | opcije
ideja za nick...
Autor: dr_Sunshine | 19.06.2011. u 23:08 | opcije
Apsolutno romantično.
Autor: dudhaimurvimorus | 19.06.2011. u 23:08 | opcije
Ah, i kak ćeš ga odbiti od sise?!
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 23:09 | opcije
mlika mu materna, nu ga di se smistija
Autor: krelec | 19.06.2011. u 23:11 | opcije
Gdi ga ljulja nježno, krelec :-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 23:13 | opcije
na dude gorko nešto...
Autor: dr_Sunshine | 19.06.2011. u 23:14 | opcije
ma svejedno, mlika joj materna (dobra mi poskočica)
Autor: krelec | 19.06.2011. u 23:14 | opcije
A možda mu i miriše na mliko?
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 23:16 | opcije
mačke sisaju do šest mejseci....iznad toga je kažnjivo...
Autor: dr_Sunshine | 19.06.2011. u 23:19 | opcije
Ma taj lukavi macan je obrlatio nevino djevojče, pobudio u njoj majčinske nagone i uvalio se gdje mu je najljepše, a viš - i cura sretna, gle kako se smije.
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 23:22 | opcije
ma baš djevojče, a vid sisa
Autor: krelec | 19.06.2011. u 23:24 | opcije
To ti je GM.
Autor: vegavega8 | 19.06.2011. u 23:25 | opcije
To nisu sise, to su baloni i to je balavica, a ne cura, jedino je macka ok, hihihi
Autor: juicy-mama | 19.06.2011. u 23:38 | opcije
