A ŠTAŠ KAD NEMAŠ GODIŠNJI - PLIVAŠ DALJE!

20.06.2011. u 6:20 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ma kakv godišnji. ne može. triba platiti papin dolazak hehe
Autor: Milostiva | 20.06.2011. u 6:35 | opcije
ja paradu neću, ja sam tamo bila. ne mogu dati i znaš već što i pare.
svak daje što može i kako mu je najlakše.
Autor: Milostiva | 20.06.2011. u 6:36 | opcije
Ja ne paradiram, šutim i plivam dalje!
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 6:39 | opcije
je u kadi.nema godišnjeg.
a ko neće na godišnji, neće dobiti ni regres
Autor: Milostiva | 20.06.2011. u 6:51 | opcije
Netko omasti brke, a netko ih (z)brčka.
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 6:53 | opcije
hehe.
ajme, ne mogu se probuditi nikako.
nisam ni za svađe, zalila se kavom, beštimam malo po kući, a i to mlako
jebem ti ponediljak
Autor: Milostiva | 20.06.2011. u 6:58 | opcije
A štaš se buditi - odradiš svoje u bunilu i onda dođeš na Iskricu.
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 7:00 | opcije