ma kakv godišnji. ne može. triba platiti papin dolazak hehe

Autor: Milostiva   |   20.06.2011. u 6:35   |   opcije


ja paradu neću, ja sam tamo bila. ne mogu dati i znaš već što i pare.
svak daje što može i kako mu je najlakše.

Autor: Milostiva   |   20.06.2011. u 6:36   |   opcije


Ja ne paradiram, šutim i plivam dalje!

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 6:39   |   opcije


je u kadi.nema godišnjeg.
a ko neće na godišnji, neće dobiti ni regres

Autor: Milostiva   |   20.06.2011. u 6:51   |   opcije


Netko omasti brke, a netko ih (z)brčka.

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 6:53   |   opcije


hehe.
ajme, ne mogu se probuditi nikako.
nisam ni za svađe, zalila se kavom, beštimam malo po kući, a i to mlako
jebem ti ponediljak

Autor: Milostiva   |   20.06.2011. u 6:58   |   opcije


A štaš se buditi - odradiš svoje u bunilu i onda dođeš na Iskricu.

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 7:00   |   opcije


Dodaj komentar