NEKAD SU TELEFONI BILI VEĆI, A MAČKE MANJE

20.06.2011. u 22:01 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
hot line
zovem poreznu odmah
Autor: Milostiva | 20.06.2011. u 22:04 | opcije
alo macane, ovdje crna maca iz tisuću i jedne noći
Autor: Milostiva | 20.06.2011. u 22:05 | opcije
glatka sam, sjajna i napaljena. djelomično opaljena
Autor: Milostiva | 20.06.2011. u 22:05 | opcije
Ne, ne, ne, ovo je fotka za javnu pravnobraniteljicu djece - maca ima jedva dva mjeseca!
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:07 | opcije
Takav je i moj, iste velicine, samo mu je dlaka zuta...:))))
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:07 | opcije
Eh, to ti je My Pussy, juicy ;-))
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:08 | opcije
to ti se samo čini, nekad su mačke bile ispred telefona
Autor: krelec | 20.06.2011. u 22:09 | opcije
A ne, moj je musko:))))
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:09 | opcije
...zivahan...
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:10 | opcije
E ova je malo iza, krelec. Ali je brbljiva!
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:10 | opcije
A ova je pomalo i wet pussy, juicy ;-))
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:11 | opcije
đusi, ajd pitaj admine što ne mogu kod tebe na blog
Autor: Milostiva | 20.06.2011. u 22:12 | opcije
...mislis juicy, haha, here you are...
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:12 | opcije
Juicy, u kojem browseru pišeš blog?
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:13 | opcije
Evo, čim nije o spanđavanju, juicy me ignorira!
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:16 | opcije
Firefox
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:17 | opcije
jebene američanske navade
Autor: krelec | 20.06.2011. u 22:17 | opcije
Ja mogu babi pisati, a ona meni ne moze, sta je to...mafija sused, mafija
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:20 | opcije
Milostiva, heeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! Nema tehničkih zapreka da pišeš kod juicy, a Firefox ti je i tak bolji nego Internet Explorer. I besplatan.
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:21 | opcije
Ček, sad ću ja probati preko IE-a, baš da vidim je li štos u tome.
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:22 | opcije
Ne, ja normalno pišem preko IE-a.
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:23 | opcije
da nije babuška završila na ignorki kod džusice
Autor: krelec | 20.06.2011. u 22:24 | opcije
nikad nisi načisto s američanima
Autor: krelec | 20.06.2011. u 22:25 | opcije
Ma nije, provjereno...iako su mi se neki nasli, a da ih nikad nisam stavila (u ignore)...ne babicu nisam
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:26 | opcije
Idem ja kod nje na blog, kad ona nemre kod mene
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:26 | opcije
A ja i moja pussy idemo krevetariti :-))))
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:29 | opcije
Aj laku noc ti i tvoja pussy i tvoj izgubljenik:))))vauuuuuu
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:33 | opcije
Ma kakav izgubljenik, juicy, moj šaponja ne skida oka s mene - koliko puta sam se JA htjela izgubiti, ali nemere, ne da gazda, čuva on mene kao svoju lopticu :-))
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:35 | opcije
Ma mislim ja onako na njegov izgubljeni pogled;-)
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:36 | opcije
To ti je od staračke dalekovidnosti, juicy. Njegove, naravno :-))) Joooj, nikak da se odvučem u krpe, a my pussy već jedva čeka...
Autor: vegavega8 | 20.06.2011. u 22:46 | opcije
Recy svojoj pussy nek ne bude tako nestrpljiva;-)
Autor: juicy-mama | 20.06.2011. u 22:49 | opcije