hot line
zovem poreznu odmah

Autor: Milostiva   |   20.06.2011. u 22:04   |   opcije


alo macane, ovdje crna maca iz tisuću i jedne noći

Autor: Milostiva   |   20.06.2011. u 22:05   |   opcije


glatka sam, sjajna i napaljena. djelomično opaljena

Autor: Milostiva   |   20.06.2011. u 22:05   |   opcije


Ne, ne, ne, ovo je fotka za javnu pravnobraniteljicu djece - maca ima jedva dva mjeseca!

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:07   |   opcije


Takav je i moj, iste velicine, samo mu je dlaka zuta...:))))

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:07   |   opcije


Eh, to ti je My Pussy, juicy ;-))

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:08   |   opcije


to ti se samo čini, nekad su mačke bile ispred telefona

Autor: krelec   |   20.06.2011. u 22:09   |   opcije


A ne, moj je musko:))))

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:09   |   opcije


...zivahan...

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:10   |   opcije


E ova je malo iza, krelec. Ali je brbljiva!

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:10   |   opcije


A ova je pomalo i wet pussy, juicy ;-))

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:11   |   opcije


đusi, ajd pitaj admine što ne mogu kod tebe na blog

Autor: Milostiva   |   20.06.2011. u 22:12   |   opcije


...mislis juicy, haha, here you are...

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:12   |   opcije


Juicy, u kojem browseru pišeš blog?

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:13   |   opcije


Evo, čim nije o spanđavanju, juicy me ignorira!

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:16   |   opcije


Firefox

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:17   |   opcije


jebene američanske navade

Autor: krelec   |   20.06.2011. u 22:17   |   opcije


Ja mogu babi pisati, a ona meni ne moze, sta je to...mafija sused, mafija

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:20   |   opcije


Milostiva, heeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! Nema tehničkih zapreka da pišeš kod juicy, a Firefox ti je i tak bolji nego Internet Explorer. I besplatan.

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:21   |   opcije


Ček, sad ću ja probati preko IE-a, baš da vidim je li štos u tome.

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:22   |   opcije


Ne, ja normalno pišem preko IE-a.

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:23   |   opcije


da nije babuška završila na ignorki kod džusice

Autor: krelec   |   20.06.2011. u 22:24   |   opcije


nikad nisi načisto s američanima

Autor: krelec   |   20.06.2011. u 22:25   |   opcije


Ma nije, provjereno...iako su mi se neki nasli, a da ih nikad nisam stavila (u ignore)...ne babicu nisam

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:26   |   opcije


Idem ja kod nje na blog, kad ona nemre kod mene

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:26   |   opcije


A ja i moja pussy idemo krevetariti :-))))

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:29   |   opcije


Aj laku noc ti i tvoja pussy i tvoj izgubljenik:))))vauuuuuu

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:33   |   opcije


Ma kakav izgubljenik, juicy, moj šaponja ne skida oka s mene - koliko puta sam se JA htjela izgubiti, ali nemere, ne da gazda, čuva on mene kao svoju lopticu :-))

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:35   |   opcije


Ma mislim ja onako na njegov izgubljeni pogled;-)

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:36   |   opcije


To ti je od staračke dalekovidnosti, juicy. Njegove, naravno :-))) Joooj, nikak da se odvučem u krpe, a my pussy već jedva čeka...

Autor: vegavega8   |   20.06.2011. u 22:46   |   opcije


Recy svojoj pussy nek ne bude tako nestrpljiva;-)

Autor: juicy-mama   |   20.06.2011. u 22:49   |   opcije


Dodaj komentar