jutrooooooooooo i tebi sta ima uz kavicu
Autor: raky03 | 21.06.2011. u 7:45 | opcije
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, raky!!! Dobro nam se vratio :-))) Evo, niš naročito, malo surfam po internetu. A kod tebe?
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 7:46 | opcije
e kod mene strka , zbrka dolazim sebi ma dobro je
Autor: raky03 | 21.06.2011. u 7:48 | opcije
A gdje nije strka i zbrka? Šuti, ti se bar možeš okupati :-))
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 7:54 | opcije
je u pravu si bija sam jednom smocija se , ne veseli me , draza mi je ladovina i ledena piva , ali vridi i teleci pogled za naparit oci ,
Autor: raky03 | 21.06.2011. u 7:59 | opcije
Ufffff, zašto ljudi obično ne cijene ono što imaju?
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:00 | opcije
e da da fali , grintali bi da fali , kad se ima onda se i ne cijeni ,, lini za spustat se do mora .
a kako kazu fali more drze se kontinenta
Autor: raky03 | 21.06.2011. u 8:02 | opcije
A kad ćeš na kontinent?
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:05 | opcije
e kad mi izdaju novu putovnicu , treba cekat uffff za koji sedan dana , ma sve nove paprire trebam ali javim se kad budem zna
Autor: raky03 | 21.06.2011. u 8:07 | opcije
Hajde, javi, da ne ispadne da ja krećem u tvoje krajeve baš onda kad ti dolaziš u moje.
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:13 | opcije
ma ne brini znas da se javim kad budem tocno zna .a kad ti planiras na more
Autor: raky03 | 21.06.2011. u 8:15 | opcije
Ah, to ne mogu napisati na blogu.
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:17 | opcije
ma ok je , cujemo se necemo se mimoic u putu ,
Autor: raky03 | 21.06.2011. u 8:19 | opcije
dobrojutro
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:23 | opcije
A valjda nećemo ni zapeti na putu :-))
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:23 | opcije
Oooo, gosn krelec, dobro vam jutro! Jeste li isprali krpelje, zalili biljke, uspalili Candy?
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:24 | opcije
***krmelje
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:24 | opcije
uklopio se max. mrsko mi prstom do razmaknice
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:26 | opcije
Candy obavio svoje, svaka njemu čast i priznanje, kava na stolu
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:28 | opcije
Candy je (ipak!) muško? Ajd dobro, da je bar meni jedan takav koji ujutro kavu skuha... A ja svoju već skoro ispila, još malo pa moram guzomrdnuti.
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:32 | opcije
candy=šparet(šporet, šparhet, špaher)=muško
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:36 | opcije
uostalom ko i rdai, muško brajo, muško
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:37 | opcije
Ma daj, molim te, u našem tradicionalistički nadrkanom društvu svaka kuhalica je žensko! A kad bi bilo muško, pa s imenom Candy, eeeeeeee, svakakva pitanja bi se postavila...
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:39 | opcije
to je samo sporadična mutacija imena
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:40 | opcije
A kak glasi izvorno? Kandilo?
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:44 | opcije
trebal je biti u stvari Cando, nešto kao Končar, jelte
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:44 | opcije
da ti i Končar nije žensko, a
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:45 | opcije
Ovisi što piše ispred. Ako je Rade, onda nije.
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:47 | opcije
Nego, upravo se divim jednoj poruci. Veli on (nakon što je pročitao u mojem profilu da sam studirala književnost), "Književnost... to znači da voliš čitati?" I onda dodaje da je iz Beograda, iako mu u profilu piše da je iz Splita. I sad, ako mu ne odgovorim, ispadam šovinistica... :-((
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:49 | opcije
biće prije šovinistkinja, a navodno da vanjski suradnici iskerke nemaju mogućnost upisati ništa osim zadanih županija u profil, pa more bit svašta. A inače ljudi koji završe književnost gdjegdje ponešto i pročitaju, barem vele
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:53 | opcije
Ma nije, nekim ljudima lijepo piše da su iz inozemstva.
A književnost - ma kakvo čitanje! Opće je poznato da to upisuju cure koje se hoće dobro udati. Tak naučimo čitati recepte. Kulinarske, of skroz. I titlove ispod sapunica.
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 8:56 | opcije
a mene napale samo poruke krajnje lascivnih sadržaja, te aj plati kavu, bili me vodio na večeru, aj me vodi na ljetovanje, moraću na kraju tu sramotu prijaviti, što je previše eee...
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:56 | opcije
slovko po slovko, koji gutljaj kave, i eto mene, probudi se ja, onako posve
Autor: krelec | 21.06.2011. u 8:57 | opcije
Mene bi posve probudio samo jedan energičan seks, ali nema, hebga... Uzet ću si keks! :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 9:00 | opcije
Doduše, pasalo bi i plivanje u moru... Ali nema ni toga, hebga! Niš, idem u kadu :-((
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 9:00 | opcije
Djutrooo:-)........biljke su dobile vodu, kokice doručak, pa sam si oprala ruke i obrisala 8 puta i to jako....e sad sam ja na redu za kafe:-))
Autor: biserna | 21.06.2011. u 9:01 | opcije
Nego, krelec, nisil ti došo ovamo baš zbogradi lascivnosti? Štaš sad žališ, aaaa? Više ti paše taj tvoj Cando nego neka lascivnjača?
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 9:02 | opcije
+ 30 u hladu, rana zora, a ti bi energično, ma nemoj
Autor: krelec | 21.06.2011. u 9:02 | opcije
Jutro, biserna! A evo, u ovim krajevima nahranjena nejačad, sad se čeka šetnja. Ruke obrisane na svim krznastim površinama, kava ispijena, ali sad će tebi Cando skuhati novu :-))
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 9:03 | opcije
Kod mene je ugodnije, a kod vas uspaljenih se temperatura diže od ranoga jutra ;-))
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 9:03 | opcije
baš sam nešto lascivan ovih dana, sve ne znam koji mi je vragec, uh jebote
Autor: krelec | 21.06.2011. u 9:04 | opcije
inače sam lascivan, izrazito, ali ovih dana, eeee
Autor: krelec | 21.06.2011. u 9:05 | opcije
Hodajte tako da vas može sjena pratiti:-)
Autor: biserna | 21.06.2011. u 9:05 | opcije
ma nešto kao lasica (jel dobro ili sam opet zajebo)
Autor: krelec | 21.06.2011. u 9:05 | opcije
To ti je od Candy. Sve si mislim, dobro bi ti došla neka frigidnjača.
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 9:06 | opcije
bis, ovih energičnih dana brži od sjene svoje sam
Autor: krelec | 21.06.2011. u 9:06 | opcije
Kod mene je trenutno 20 celzijevaca, biserna, najljepše za šetnju. Stvarno moram mrdnut dupe dok nije upeklo, trebam još i po špeceraj, a možda padne i neka lubenica :-))
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 9:07 | opcije
i na samom kraju da te podsjetim, nema špareta do Candy špareta, samo Candy je pravi šparet sve ostalo su privremeni podgijavači jela, napitaka, i još nečega, a ne mogu se sjetiti sad, napisaću poslije sigurno te jako zanima
Autor: krelec | 21.06.2011. u 9:08 | opcije
zaboravi jedno r, ali u žurbi se svašta događa, moram sad do burze kupovat neke obveznice i namjernice
Autor: krelec | 21.06.2011. u 9:10 | opcije
Hvataj ju za repić , povuci na sebe i pokrij se jer je jako vrućeeeee Krelec :-)
Autor: biserna | 21.06.2011. u 9:10 | opcije
Ajd, dobro udomi namjernice, a ja ću namjerno meštrije od tržnice. Baj!
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 9:11 | opcije
