jutrooooooooooo i tebi sta ima uz kavicu

Autor: raky03   |   21.06.2011. u 7:45   |   opcije


Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, raky!!! Dobro nam se vratio :-))) Evo, niš naročito, malo surfam po internetu. A kod tebe?

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 7:46   |   opcije


e kod mene strka , zbrka dolazim sebi ma dobro je

Autor: raky03   |   21.06.2011. u 7:48   |   opcije


A gdje nije strka i zbrka? Šuti, ti se bar možeš okupati :-))

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 7:54   |   opcije


je u pravu si bija sam jednom smocija se , ne veseli me , draza mi je ladovina i ledena piva , ali vridi i teleci pogled za naparit oci ,

Autor: raky03   |   21.06.2011. u 7:59   |   opcije


Ufffff, zašto ljudi obično ne cijene ono što imaju?

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:00   |   opcije


e da da fali , grintali bi da fali , kad se ima onda se i ne cijeni ,, lini za spustat se do mora .
a kako kazu fali more drze se kontinenta

Autor: raky03   |   21.06.2011. u 8:02   |   opcije


A kad ćeš na kontinent?

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:05   |   opcije


e kad mi izdaju novu putovnicu , treba cekat uffff za koji sedan dana , ma sve nove paprire trebam ali javim se kad budem zna

Autor: raky03   |   21.06.2011. u 8:07   |   opcije


Hajde, javi, da ne ispadne da ja krećem u tvoje krajeve baš onda kad ti dolaziš u moje.

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:13   |   opcije


ma ne brini znas da se javim kad budem tocno zna .a kad ti planiras na more

Autor: raky03   |   21.06.2011. u 8:15   |   opcije


Ah, to ne mogu napisati na blogu.

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:17   |   opcije


ma ok je , cujemo se necemo se mimoic u putu ,

Autor: raky03   |   21.06.2011. u 8:19   |   opcije


dobrojutro

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:23   |   opcije


A valjda nećemo ni zapeti na putu :-))

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:23   |   opcije


Oooo, gosn krelec, dobro vam jutro! Jeste li isprali krpelje, zalili biljke, uspalili Candy?

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:24   |   opcije


***krmelje

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:24   |   opcije


uklopio se max. mrsko mi prstom do razmaknice

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:26   |   opcije


Candy obavio svoje, svaka njemu čast i priznanje, kava na stolu

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:28   |   opcije


Candy je (ipak!) muško? Ajd dobro, da je bar meni jedan takav koji ujutro kavu skuha... A ja svoju već skoro ispila, još malo pa moram guzomrdnuti.

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:32   |   opcije


candy=šparet(šporet, šparhet, špaher)=muško

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:36   |   opcije


uostalom ko i rdai, muško brajo, muško

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:37   |   opcije


Ma daj, molim te, u našem tradicionalistički nadrkanom društvu svaka kuhalica je žensko! A kad bi bilo muško, pa s imenom Candy, eeeeeeee, svakakva pitanja bi se postavila...

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:39   |   opcije


to je samo sporadična mutacija imena

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:40   |   opcije


A kak glasi izvorno? Kandilo?

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:44   |   opcije


trebal je biti u stvari Cando, nešto kao Končar, jelte

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:44   |   opcije


da ti i Končar nije žensko, a

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:45   |   opcije


Ovisi što piše ispred. Ako je Rade, onda nije.

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:47   |   opcije


Nego, upravo se divim jednoj poruci. Veli on (nakon što je pročitao u mojem profilu da sam studirala književnost), "Književnost... to znači da voliš čitati?" I onda dodaje da je iz Beograda, iako mu u profilu piše da je iz Splita. I sad, ako mu ne odgovorim, ispadam šovinistica... :-((

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:49   |   opcije


biće prije šovinistkinja, a navodno da vanjski suradnici iskerke nemaju mogućnost upisati ništa osim zadanih županija u profil, pa more bit svašta. A inače ljudi koji završe književnost gdjegdje ponešto i pročitaju, barem vele

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:53   |   opcije


Ma nije, nekim ljudima lijepo piše da su iz inozemstva.

A književnost - ma kakvo čitanje! Opće je poznato da to upisuju cure koje se hoće dobro udati. Tak naučimo čitati recepte. Kulinarske, of skroz. I titlove ispod sapunica.

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 8:56   |   opcije


a mene napale samo poruke krajnje lascivnih sadržaja, te aj plati kavu, bili me vodio na večeru, aj me vodi na ljetovanje, moraću na kraju tu sramotu prijaviti, što je previše eee...

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:56   |   opcije


slovko po slovko, koji gutljaj kave, i eto mene, probudi se ja, onako posve

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 8:57   |   opcije


Mene bi posve probudio samo jedan energičan seks, ali nema, hebga... Uzet ću si keks! :-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 9:00   |   opcije


Doduše, pasalo bi i plivanje u moru... Ali nema ni toga, hebga! Niš, idem u kadu :-((

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 9:00   |   opcije


Djutrooo:-)........biljke su dobile vodu, kokice doručak, pa sam si oprala ruke i obrisala 8 puta i to jako....e sad sam ja na redu za kafe:-))

Autor: biserna   |   21.06.2011. u 9:01   |   opcije


Nego, krelec, nisil ti došo ovamo baš zbogradi lascivnosti? Štaš sad žališ, aaaa? Više ti paše taj tvoj Cando nego neka lascivnjača?

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 9:02   |   opcije


+ 30 u hladu, rana zora, a ti bi energično, ma nemoj

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 9:02   |   opcije


Jutro, biserna! A evo, u ovim krajevima nahranjena nejačad, sad se čeka šetnja. Ruke obrisane na svim krznastim površinama, kava ispijena, ali sad će tebi Cando skuhati novu :-))

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 9:03   |   opcije


Kod mene je ugodnije, a kod vas uspaljenih se temperatura diže od ranoga jutra ;-))

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 9:03   |   opcije


baš sam nešto lascivan ovih dana, sve ne znam koji mi je vragec, uh jebote

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 9:04   |   opcije


inače sam lascivan, izrazito, ali ovih dana, eeee

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 9:05   |   opcije


Hodajte tako da vas može sjena pratiti:-)

Autor: biserna   |   21.06.2011. u 9:05   |   opcije


ma nešto kao lasica (jel dobro ili sam opet zajebo)

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 9:05   |   opcije


To ti je od Candy. Sve si mislim, dobro bi ti došla neka frigidnjača.

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 9:06   |   opcije


bis, ovih energičnih dana brži od sjene svoje sam

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 9:06   |   opcije


Kod mene je trenutno 20 celzijevaca, biserna, najljepše za šetnju. Stvarno moram mrdnut dupe dok nije upeklo, trebam još i po špeceraj, a možda padne i neka lubenica :-))

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 9:07   |   opcije


i na samom kraju da te podsjetim, nema špareta do Candy špareta, samo Candy je pravi šparet sve ostalo su privremeni podgijavači jela, napitaka, i još nečega, a ne mogu se sjetiti sad, napisaću poslije sigurno te jako zanima

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 9:08   |   opcije


zaboravi jedno r, ali u žurbi se svašta događa, moram sad do burze kupovat neke obveznice i namjernice

Autor: krelec   |   21.06.2011. u 9:10   |   opcije


Hvataj ju za repić , povuci na sebe i pokrij se jer je jako vrućeeeee Krelec :-)

Autor: biserna   |   21.06.2011. u 9:10   |   opcije


Ajd, dobro udomi namjernice, a ja ću namjerno meštrije od tržnice. Baj!

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 9:11   |   opcije


Dodaj komentar