u svakom žitu ima kukolja.
Autor: marta-marta | 21.06.2011. u 23:56 | opcije
A hebga... A toliko se pomučila da dođe do njega :-((
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 23:57 | opcije
a čemu služe depilatori?
Autor: staranaivan | 21.06.2011. u 23:58 | opcije
A štaš.
Autor: marta-marta | 21.06.2011. u 23:58 | opcije
Možda otuda izreka "Ljubav je bol"?
Autor: vegavega8 | 21.06.2011. u 23:59 | opcije
Stari naivčino, znaš kaj, nije ugodna ni popodnevna brada, a kamoli ovo.
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 0:00 | opcije
uvjeravaju me da egipatska depilacija sa šečerom ne boli, pa si onak mislim, jel?
Autor: staranaivan | 22.06.2011. u 0:03 | opcije
Ne bih znala reći niš osim one stare, "Kilavom k**cu i dlaka smeta".
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 0:05 | opcije
joj, tebi ni sto operacija ne bi pomoglo da lijepo izgledaš...a kamoli samo depilacija! ccccccc
Autor: ametist- | 22.06.2011. u 0:08 | opcije
Hehe, bit će da je bezvezna naletila na ovakvog ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 0:09 | opcije
ahahhahaaaaa
gdje ga nadjes??
bit ce mnogo boli veceras!!
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 0:44 | opcije
