u svakom žitu ima kukolja.

Autor: marta-marta   |   21.06.2011. u 23:56   |   opcije


A hebga... A toliko se pomučila da dođe do njega :-((

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 23:57   |   opcije


a čemu služe depilatori?

Autor: staranaivan   |   21.06.2011. u 23:58   |   opcije


A štaš.

Autor: marta-marta   |   21.06.2011. u 23:58   |   opcije


Možda otuda izreka "Ljubav je bol"?

Autor: vegavega8   |   21.06.2011. u 23:59   |   opcije


Stari naivčino, znaš kaj, nije ugodna ni popodnevna brada, a kamoli ovo.

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 0:00   |   opcije


uvjeravaju me da egipatska depilacija sa šečerom ne boli, pa si onak mislim, jel?

Autor: staranaivan   |   22.06.2011. u 0:03   |   opcije


Ne bih znala reći niš osim one stare, "Kilavom k**cu i dlaka smeta".

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 0:05   |   opcije


joj, tebi ni sto operacija ne bi pomoglo da lijepo izgledaš...a kamoli samo depilacija! ccccccc

Autor: ametist-   |   22.06.2011. u 0:08   |   opcije


Hehe, bit će da je bezvezna naletila na ovakvog ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 0:09   |   opcije


ahahhahaaaaa
gdje ga nadjes??
bit ce mnogo boli veceras!!

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 0:44   |   opcije


Dodaj komentar