dobrojutro
Autor: krelec | 22.06.2011. u 9:02 | opcije
biće dobra batina, kad je takva otimačina
Autor: krelec | 22.06.2011. u 9:03 | opcije
Bogme, bit će da je, navalilo sve, i staro i mlado!
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 9:13 | opcije
Nego, jel se sad dolazi na kavu? Ja svoju već popila, sama i usamljena, šmrc! :-((
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 9:13 | opcije
dobre batine su oduvijek izazivale brojne sukobe
Autor: krelec | 22.06.2011. u 9:15 | opcije
Istina. Al mislim da je još gore kad nema dobre batine.
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 9:21 | opcije
ja već popio pola, i to marke gloria, žensko je žensko
Autor: krelec | 22.06.2011. u 9:21 | opcije
Candy, Gloria... blažen ti među ženskim imenima! Viš, ja ti pijem Jacobsa. Imam još šlug pa gibam dok nije pripeklo u ovijem krajevima.
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 9:23 | opcije
a i stari žmukljer, jeftinije par lipovica
Autor: krelec | 22.06.2011. u 9:23 | opcije
Ma, bitno je da se ne štediš u bitnijim stvarima.
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 9:25 | opcije
odoh i ja do burze, dok se indexi nisu uzburkali, moram kupit štogod obveznica i pokoju namjernicu
Autor: krelec | 22.06.2011. u 9:26 | opcije
Ajd, držim fige da što bolje prođeš s tim namjernicama... A ne ko stari naivčina, 400 kunića trebalo ili ne ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 9:27 | opcije
viš kak si oni pomažu? baš su cakani
Autor: tewaniia | 22.06.2011. u 9:37 | opcije
