dobrojutro

Autor: krelec   |   22.06.2011. u 9:02   |   opcije


biće dobra batina, kad je takva otimačina

Autor: krelec   |   22.06.2011. u 9:03   |   opcije


Bogme, bit će da je, navalilo sve, i staro i mlado!

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 9:13   |   opcije


Nego, jel se sad dolazi na kavu? Ja svoju već popila, sama i usamljena, šmrc! :-((

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 9:13   |   opcije


dobre batine su oduvijek izazivale brojne sukobe

Autor: krelec   |   22.06.2011. u 9:15   |   opcije


Istina. Al mislim da je još gore kad nema dobre batine.

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 9:21   |   opcije


ja već popio pola, i to marke gloria, žensko je žensko

Autor: krelec   |   22.06.2011. u 9:21   |   opcije


Candy, Gloria... blažen ti među ženskim imenima! Viš, ja ti pijem Jacobsa. Imam još šlug pa gibam dok nije pripeklo u ovijem krajevima.

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 9:23   |   opcije


a i stari žmukljer, jeftinije par lipovica

Autor: krelec   |   22.06.2011. u 9:23   |   opcije


Ma, bitno je da se ne štediš u bitnijim stvarima.

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 9:25   |   opcije


odoh i ja do burze, dok se indexi nisu uzburkali, moram kupit štogod obveznica i pokoju namjernicu

Autor: krelec   |   22.06.2011. u 9:26   |   opcije


Ajd, držim fige da što bolje prođeš s tim namjernicama... A ne ko stari naivčina, 400 kunića trebalo ili ne ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 9:27   |   opcije


viš kak si oni pomažu? baš su cakani

Autor: tewaniia   |   22.06.2011. u 9:37   |   opcije


Dodaj komentar