Ma stavi kruzer ,ovo mi je jezovito,hahahaha

Autor: keruan   |   22.06.2011. u 17:46   |   opcije


ahahhahahaa, a samo je jedan
ali vrijedan

svaka cast !!!

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 17:46   |   opcije


izveo čovjek psa u šetnju?

Autor: zg-lav   |   22.06.2011. u 17:48   |   opcije


Neka, neka, sad će malo brže plivati, vratit će u boljoj formi ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 17:48   |   opcije


Jock, lave, pojurilo ga pseto!

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 17:49   |   opcije


mislite veslati:)))

Autor: bracoiseka   |   22.06.2011. u 17:50   |   opcije


da pojurilo....
urlam od smijeha ..vidis ima torpedo u guzici...

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 17:50   |   opcije


Tko će platiti ako mu ošteti čamac, da mi je znati? Gdje osung?

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 17:51   |   opcije


Plivati, bis, nemaju ti ovi naši čamce... A u Jadranu je 10-metarski kit ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 17:52   |   opcije


a tko'


GEPETTO ..VALJDA!!!
AHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 17:53   |   opcije


prije tridesetidevet godina, kad sam bio dječak i ja sam bio na moru

Autor: krelec   |   22.06.2011. u 17:57   |   opcije


Jes naučio plivati? Ili samo ronjaš?

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 17:58   |   opcije


a sto si sad djevojka?

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 17:58   |   opcije


hehehe krelec, jel ti ono hvali more drž se kraja, debele ladovine i kakve bukarice vina:)))

Autor: bracoiseka   |   22.06.2011. u 17:59   |   opcije


vidim ja da vi svi navijate za sharka ..ali priča ima drugačiji kraj i priču ...

Autor: RI41   |   22.06.2011. u 18:01   |   opcije


zahvaljujući škembi , plutam
a sad baš nešto i nisam dječak

Autor: krelec   |   22.06.2011. u 18:01   |   opcije


Hehe, pluta tik ispod površine, samo periskop viri ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:02   |   opcije


RI..ne kvari dozivljaj!!!

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 18:02   |   opcije


RI, to ti je zato jer nam smetaju klasne razlike: mrzimo jahtaše!

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:02   |   opcije


hahahahaha, plutaš, a jel sa raširenim rukama i nogama:)))

Autor: bracoiseka   |   22.06.2011. u 18:03   |   opcije


osjetim ja da vi mene malo prcukate, ali ja sam stvarno jednom bio na moru, kao dječak, mislim

Autor: krelec   |   22.06.2011. u 18:06   |   opcije


ovaj u kajaku je australski ribar koji je oslobodio m.psa iz mreže i kaže priča da su se sprijateljili .u članku iz kojeg je slika preuzeta ima i onih kako se dodiruju ustima ... i komuniciraju na bliskoj udaljenosti
ako ni9je photo shop ..
ali danas je taj uradak iz inboxa otišao u kantu za smeće pa ga ne mogu postaviti ..

vega bunt protiv
jahtaše ili sve koji žive uz more .....

Autor: RI41   |   22.06.2011. u 18:07   |   opcije


jel prcukanje , neka nova hr ..rijec?
to bi bilo kao negativisticki...

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 18:07   |   opcije


Jesi se sliko na magarcu kod mora?

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:07   |   opcije


slika je ljepa ali i opasna

Autor: milkaniki   |   22.06.2011. u 18:08   |   opcije


ajde Ri...
nije to islo gore....
ne pratis..)))

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 18:08   |   opcije


I onda.....ti se želja ispuni....i ugrize te...'crna udovica'.....tek onako, iz čiste zlobe.....hah :-)))

Autor: korala   |   22.06.2011. u 18:09   |   opcije


Ja našla samo sliku bez članka, RI, ali priča je neuvjerljiva, kak god zemeš... Bunt protiv svih koji mogu uživati u blagodatima mora, zloba, zavist i zloća uzrokovani frustracijama na betonu, eto, takva sam, mrzim asfalt a tu se nasukah... :-((

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:09   |   opcije


hehehe vega, ja bih ko iz topa odgovorila, jašta je za uspomenu

Autor: bracoiseka   |   22.06.2011. u 18:09   |   opcije


Za crnu udovicu ima vakcina ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:10   |   opcije


valjda sam upao u nešto što ne shvaćam ..ah plavušan


i još opušten ..na odmoru ...mozak radi samo za osnovne životne funkcije ...
nirvana

Autor: RI41   |   22.06.2011. u 18:12   |   opcije


ah seka,
i mene se smatra zlobnom ,
pa da odradim moj lik do kraja....)))

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 18:12   |   opcije


znači RI ni tebi nije loše:)))

Autor: bracoiseka   |   22.06.2011. u 18:13   |   opcije


RI...nesanica bila malo zesca?

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 18:13   |   opcije


ajd da ti dođem u goste da ti pokvarim odmor:)))

Autor: bracoiseka   |   22.06.2011. u 18:13   |   opcije


RI, pamtim ovo! I imam sliku posebno za tebe - strepi, bejbi, strepi!

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:14   |   opcije


jbg
život nije pravedan ,netko ima jadran a netko jarun

Autor: RI41   |   22.06.2011. u 18:14   |   opcije


Sve je dobro dok ima vode tekućice, al ni to neće vječno.

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:17   |   opcije


ima i jos puno toga..osim Jaruna....)))

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 18:17   |   opcije


Onda prelazimo na vino :-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:17   |   opcije


vega
kriva adresa za neki strah ili nemir ,rado slikica , volim publicitet ... prije mi je nestrpljivost da vidim kako me doživljavaš ...

cyb
a ne ubio oko do 10 ...zato smo se borili ..

Bis
nešto si obećavala ,a u međuvremenu je zoona izgorila slično kao i Mitnica pred par godina

Autor: RI41   |   22.06.2011. u 18:18   |   opcije


Eeeeee, onda ću te iscrpljivati iščekivanjem, RI. Ali, jednog dana, kad se najmanje budeš nadao... ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:20   |   opcije


znači RI niš od ćevapa, hahaha ali ja sam na dijeti, dobro bi došao i kakav dobar rižoto, ili neka neko stavi recept za biljeli rižoto od sipe:)))

Autor: bracoiseka   |   22.06.2011. u 18:22   |   opcije


Frigajte se vi dalje na vašem moru, ja sad idem u kadu pa neš izjesti, aha, kako vam je sad, crkavajte, neka, neka... :-))))

Autor: vegavega8   |   22.06.2011. u 18:28   |   opcije


važi vega iznenadi me

BIS
Rižot od sipe
Sastojci:

60 dag očišćenih sipa
4 žlice maslinovog ulja
2 veća luka
5 češnjeva češnjaka
40 dag rajčica
8 dl ribljeg temeljca ili vode
1 dl bijelog vina
30 dag riže
1 vezica peršina
5 dag maslaca
1 žlica ribanog sira
sol
papar

Priprema:

Na zagrijanom ulju popržite sitno nasjeckani luk dok ne dobije zlatnožutu boju.

Zatim dodajte sitno nasjeckani češnjak i oguljenu rajčicu narezanu na kockice, podlijte temeljcem, posolite i popaprite.

Kad temeljac prokuha dodajte 1 dl bijelog vina i pirjajte dok sipe napola ne omekšaju.

Zatim dodajte očišćenu i opranu rižu i kuhajte povremeno miješajući oko 20-25 min ovisno o vrsti riže.

Po potrebi podlijevajte temeljcem, a kad je riža već gotovo kuhana umiješajte sitno nasjeckani peršin i maslac.

Rižot dobro izmiješajte da se maslac rastopi i poslužite toplo s ribanim sirom.

Autor: RI41   |   22.06.2011. u 18:32   |   opcije


super i ja na uljepsavanje..pa na cugicu ...)))

Autor: cyberlady   |   22.06.2011. u 18:32   |   opcije


hvala RI

Autor: bracoiseka   |   22.06.2011. u 19:11   |   opcije


hahaha .. koji biser na, ups, u moru ;))

Autor: ema-emily   |   22.06.2011. u 20:15   |   opcije


Dodaj komentar