ZA SVE VAS KOJI STE SAD NA MORU (IZ ČISTE ZAVISTI I ZLOBE)

22.06.2011. u 17:45 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Ma stavi kruzer ,ovo mi je jezovito,hahahaha
Autor: keruan | 22.06.2011. u 17:46 | opcije
ahahhahahaa, a samo je jedan
ali vrijedan
svaka cast !!!
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 17:46 | opcije
izveo čovjek psa u šetnju?
Autor: zg-lav | 22.06.2011. u 17:48 | opcije
Neka, neka, sad će malo brže plivati, vratit će u boljoj formi ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 17:48 | opcije
Jock, lave, pojurilo ga pseto!
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 17:49 | opcije
mislite veslati:)))
Autor: bracoiseka | 22.06.2011. u 17:50 | opcije
da pojurilo....
urlam od smijeha ..vidis ima torpedo u guzici...
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 17:50 | opcije
Tko će platiti ako mu ošteti čamac, da mi je znati? Gdje osung?
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 17:51 | opcije
Plivati, bis, nemaju ti ovi naši čamce... A u Jadranu je 10-metarski kit ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 17:52 | opcije
a tko'
GEPETTO ..VALJDA!!!
AHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 17:53 | opcije
prije tridesetidevet godina, kad sam bio dječak i ja sam bio na moru
Autor: krelec | 22.06.2011. u 17:57 | opcije
Jes naučio plivati? Ili samo ronjaš?
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 17:58 | opcije
a sto si sad djevojka?
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 17:58 | opcije
hehehe krelec, jel ti ono hvali more drž se kraja, debele ladovine i kakve bukarice vina:)))
Autor: bracoiseka | 22.06.2011. u 17:59 | opcije
vidim ja da vi svi navijate za sharka ..ali priča ima drugačiji kraj i priču ...
Autor: RI41 | 22.06.2011. u 18:01 | opcije
zahvaljujući škembi , plutam
a sad baš nešto i nisam dječak
Autor: krelec | 22.06.2011. u 18:01 | opcije
Hehe, pluta tik ispod površine, samo periskop viri ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:02 | opcije
RI..ne kvari dozivljaj!!!
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 18:02 | opcije
RI, to ti je zato jer nam smetaju klasne razlike: mrzimo jahtaše!
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:02 | opcije
hahahahaha, plutaš, a jel sa raširenim rukama i nogama:)))
Autor: bracoiseka | 22.06.2011. u 18:03 | opcije
osjetim ja da vi mene malo prcukate, ali ja sam stvarno jednom bio na moru, kao dječak, mislim
Autor: krelec | 22.06.2011. u 18:06 | opcije
ovaj u kajaku je australski ribar koji je oslobodio m.psa iz mreže i kaže priča da su se sprijateljili .u članku iz kojeg je slika preuzeta ima i onih kako se dodiruju ustima ... i komuniciraju na bliskoj udaljenosti
ako ni9je photo shop ..
ali danas je taj uradak iz inboxa otišao u kantu za smeće pa ga ne mogu postaviti ..
vega bunt protiv
jahtaše ili sve koji žive uz more .....
Autor: RI41 | 22.06.2011. u 18:07 | opcije
jel prcukanje , neka nova hr ..rijec?
to bi bilo kao negativisticki...
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 18:07 | opcije
Jesi se sliko na magarcu kod mora?
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:07 | opcije
slika je ljepa ali i opasna
Autor: milkaniki | 22.06.2011. u 18:08 | opcije
ajde Ri...
nije to islo gore....
ne pratis..)))
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 18:08 | opcije
I onda.....ti se želja ispuni....i ugrize te...'crna udovica'.....tek onako, iz čiste zlobe.....hah :-)))
Autor: korala | 22.06.2011. u 18:09 | opcije
Ja našla samo sliku bez članka, RI, ali priča je neuvjerljiva, kak god zemeš... Bunt protiv svih koji mogu uživati u blagodatima mora, zloba, zavist i zloća uzrokovani frustracijama na betonu, eto, takva sam, mrzim asfalt a tu se nasukah... :-((
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:09 | opcije
hehehe vega, ja bih ko iz topa odgovorila, jašta je za uspomenu
Autor: bracoiseka | 22.06.2011. u 18:09 | opcije
Za crnu udovicu ima vakcina ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:10 | opcije
valjda sam upao u nešto što ne shvaćam ..ah plavušan
i još opušten ..na odmoru ...mozak radi samo za osnovne životne funkcije ...
nirvana
Autor: RI41 | 22.06.2011. u 18:12 | opcije
ah seka,
i mene se smatra zlobnom ,
pa da odradim moj lik do kraja....)))
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 18:12 | opcije
znači RI ni tebi nije loše:)))
Autor: bracoiseka | 22.06.2011. u 18:13 | opcije
RI...nesanica bila malo zesca?
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 18:13 | opcije
ajd da ti dođem u goste da ti pokvarim odmor:)))
Autor: bracoiseka | 22.06.2011. u 18:13 | opcije
RI, pamtim ovo! I imam sliku posebno za tebe - strepi, bejbi, strepi!
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:14 | opcije
jbg
život nije pravedan ,netko ima jadran a netko jarun
Autor: RI41 | 22.06.2011. u 18:14 | opcije
Sve je dobro dok ima vode tekućice, al ni to neće vječno.
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:17 | opcije
ima i jos puno toga..osim Jaruna....)))
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 18:17 | opcije
Onda prelazimo na vino :-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:17 | opcije
vega
kriva adresa za neki strah ili nemir ,rado slikica , volim publicitet ... prije mi je nestrpljivost da vidim kako me doživljavaš ...
cyb
a ne ubio oko do 10 ...zato smo se borili ..
Bis
nešto si obećavala ,a u međuvremenu je zoona izgorila slično kao i Mitnica pred par godina
Autor: RI41 | 22.06.2011. u 18:18 | opcije
Eeeeee, onda ću te iscrpljivati iščekivanjem, RI. Ali, jednog dana, kad se najmanje budeš nadao... ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:20 | opcije
znači RI niš od ćevapa, hahaha ali ja sam na dijeti, dobro bi došao i kakav dobar rižoto, ili neka neko stavi recept za biljeli rižoto od sipe:)))
Autor: bracoiseka | 22.06.2011. u 18:22 | opcije
Frigajte se vi dalje na vašem moru, ja sad idem u kadu pa neš izjesti, aha, kako vam je sad, crkavajte, neka, neka... :-))))
Autor: vegavega8 | 22.06.2011. u 18:28 | opcije
važi vega iznenadi me
BIS
Rižot od sipe
Sastojci:
60 dag očišćenih sipa
4 žlice maslinovog ulja
2 veća luka
5 češnjeva češnjaka
40 dag rajčica
8 dl ribljeg temeljca ili vode
1 dl bijelog vina
30 dag riže
1 vezica peršina
5 dag maslaca
1 žlica ribanog sira
sol
papar
Priprema:
Na zagrijanom ulju popržite sitno nasjeckani luk dok ne dobije zlatnožutu boju.
Zatim dodajte sitno nasjeckani češnjak i oguljenu rajčicu narezanu na kockice, podlijte temeljcem, posolite i popaprite.
Kad temeljac prokuha dodajte 1 dl bijelog vina i pirjajte dok sipe napola ne omekšaju.
Zatim dodajte očišćenu i opranu rižu i kuhajte povremeno miješajući oko 20-25 min ovisno o vrsti riže.
Po potrebi podlijevajte temeljcem, a kad je riža već gotovo kuhana umiješajte sitno nasjeckani peršin i maslac.
Rižot dobro izmiješajte da se maslac rastopi i poslužite toplo s ribanim sirom.
Autor: RI41 | 22.06.2011. u 18:32 | opcije
super i ja na uljepsavanje..pa na cugicu ...)))
Autor: cyberlady | 22.06.2011. u 18:32 | opcije
hvala RI
Autor: bracoiseka | 22.06.2011. u 19:11 | opcije
hahaha .. koji biser na, ups, u moru ;))
Autor: ema-emily | 22.06.2011. u 20:15 | opcije