Trebalo bi zabraniti zavaravanje zivotinja...
Autor: juicy-mama | 23.06.2011. u 8:58 | opcije
Ma pusti, juicy, možda je to maci kao nama vibrator ;-))
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 8:59 | opcije
U frižideru imam pladenj kremšnit( guštiraj hihihi), zamisli da ih stavim na stol i ne smijem jesti...krutooooo, jako krutoo mljac:-))))
Autor: biserna | 23.06.2011. u 10:02 | opcije
ne zovu džabe ćunu miško
Autor: -rozmarinababa | 23.06.2011. u 11:50 | opcije
