Dobro je umočio!
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 22:39 | opcije
tak ja auto, poslije zime, ispiranje donjeg postroja, a i šire
Autor: krelec | 23.06.2011. u 22:52 | opcije
Lako za auto, ali pogleč ti ovu facu: da je kuja, svakakve (zlo)namjere bi joj pripisali!
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 22:57 | opcije
Odlična ideja.
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 22:57 | opcije
Sad tek vidim, pa pesek je napravio slovo V od mlaza! Hm. Meni u čast? ;-))
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 22:58 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 22:58 | opcije
E, sad ću ovu zamijeniti jednom posvećenom juicy...
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:00 | opcije
svaka čast njemu
Autor: krelec | 23.06.2011. u 23:00 | opcije
