Dobro je umočio!

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 22:39   |   opcije


tak ja auto, poslije zime, ispiranje donjeg postroja, a i šire

Autor: krelec   |   23.06.2011. u 22:52   |   opcije


Lako za auto, ali pogleč ti ovu facu: da je kuja, svakakve (zlo)namjere bi joj pripisali!

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 22:57   |   opcije


Odlična ideja.

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 22:57   |   opcije


Sad tek vidim, pa pesek je napravio slovo V od mlaza! Hm. Meni u čast? ;-))

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 22:58   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 22:58   |   opcije


E, sad ću ovu zamijeniti jednom posvećenom juicy...

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:00   |   opcije


svaka čast njemu

Autor: krelec   |   23.06.2011. u 23:00   |   opcije


Dodaj komentar