OVO JE OD JUČER




23.06.2011. u 23:01 | Editirano: 23.06.2011. u 23:40 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Juicy, znamo da voliš mlađe :-))))
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:03 | opcije
Heheh...
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:07 | opcije
Slavljenica se još bori sa žnjorama. A sad javlja da je ostala i bez signala.
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:09 | opcije
i ja se pridružujem čestitkama !! .. (hahaha, baš prigodno, evo kod RI saznah da sam numerološki mačka)
Autor: ema-emily | 23.06.2011. u 23:09 | opcije
đusovača se nadrobila, samo školji na jedno okce
Autor: krelec | 23.06.2011. u 23:10 | opcije
Zalažem se za bežičan prijenos podataka!
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:12 | opcije
Juicy nam je srnica, a ne ježek - ovaj malac joj namiguje, krelec jedan!
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:13 | opcije
jel postoji rakija đusovača
Autor: krelec | 23.06.2011. u 23:13 | opcije
i moje čestitke:))
Autor: bracoiseka | 23.06.2011. u 23:13 | opcije
I ja sam tu sa čestikom:-)
Autor: biserna | 23.06.2011. u 23:14 | opcije
Nemere, marta, sad je našla žnjoru, ali je izgubila vezu :-((
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:14 | opcije
Heh..
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:17 | opcije
A štaš, poslije onakvog slavlja, nije ni čudo...
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:18 | opcije
Hvala, hvala, dosla ipak, lezecki
Autor: juicy-mama | 23.06.2011. u 23:18 | opcije
hehehehe, čestitke slavljenici:)))
Autor: bracoiseka | 23.06.2011. u 23:20 | opcije
Ufff, provukla se ispod žice!
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:23 | opcije
Glavno da nisi naježila, juicy :-))
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:23 | opcije
Hvala svima, jos jednom, ma nije bas za slaviti, bolje se sakriti i ckomiti
Autor: juicy-mama | 23.06.2011. u 23:26 | opcije
Evo i slavljenice. Na pregači piše "Ovo nisu silikoni" :-))))))))))))
Autor: vevegaga08 | 23.06.2011. u 23:28 | opcije
hehehheheh luuuuuuuudilo brale;)))
Autor: bracoiseka | 23.06.2011. u 23:29 | opcije
:) Prošlo.
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:29 | opcije
A tu sam i ja, zahvalna za brizle :-))
Autor: vevegaga08 | 23.06.2011. u 23:30 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:31 | opcije
Ostale sličke još lutaju bespućima digitalne stvarnosti...
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:32 | opcije
vaaaaaau ljepe ste mi:)))
Autor: bracoiseka | 23.06.2011. u 23:38 | opcije
ccccc ipak sam ju vidjela
Autor: bracoiseka | 23.06.2011. u 23:41 | opcije
Hehehehe...
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:41 | opcije
A evo i ostalih uzvanica ;-))
Autor: vevegaga08 | 23.06.2011. u 23:41 | opcije
Haha, this one is good
Autor: juicy-mama | 23.06.2011. u 23:44 | opcije
Ormaruše:)
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:46 | opcije
Jel'da? Noge puno govore o osobi. A i cipele :-))
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:46 | opcije
A pregača je odlična.
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:47 | opcije
možda bi se dalo i pogađati, ako ništa drugo ono broj noge
Autor: krelec | 23.06.2011. u 23:50 | opcije
Cipele su odlične.Sve.Zapravo su fora i ove parcijalne fotke.Onak..za analizirat.
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:50 | opcije
Točno se vidi tko voli čvrsto stajati na zemlji; tko se voli ludirati; a tko je spreman patiti za svoje ideale ;-))
Autor: vegavega8 | 23.06.2011. u 23:53 | opcije
NEGO KAJ SE JE PIJO????
Autor: kjele | 23.06.2011. u 23:54 | opcije
hahaha
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:54 | opcije
Idem leć ljudi.Sinoć nisam mogla zaspati do pol tri..Cmok!
Autor: marta-marta | 23.06.2011. u 23:56 | opcije
Idem i ja sad, ova internet vezica je slaba...moram slikati i ja svoje nozice sa cipelicama, za one fetisiste koji bi ih lizali, haha...al to drugi put...laku noc svima
Autor: juicy-mama | 23.06.2011. u 23:59 | opcije
Stiglo sve što je poslano, dakle, i ja mogu mirno leći. Laka vam noć! :-))
Autor: vegavega8 | 24.06.2011. u 0:02 | opcije