OVO JE OD JUČER




23.06.2011. u 23:01   |   Editirano: 23.06.2011. u 23:40   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Juicy, znamo da voliš mlađe :-))))

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:03   |   opcije


Heheh...

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:07   |   opcije


Slavljenica se još bori sa žnjorama. A sad javlja da je ostala i bez signala.

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:09   |   opcije


i ja se pridružujem čestitkama !! .. (hahaha, baš prigodno, evo kod RI saznah da sam numerološki mačka)

Autor: ema-emily   |   23.06.2011. u 23:09   |   opcije


đusovača se nadrobila, samo školji na jedno okce

Autor: krelec   |   23.06.2011. u 23:10   |   opcije


Zalažem se za bežičan prijenos podataka!

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:12   |   opcije


Juicy nam je srnica, a ne ježek - ovaj malac joj namiguje, krelec jedan!

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:13   |   opcije


jel postoji rakija đusovača

Autor: krelec   |   23.06.2011. u 23:13   |   opcije


i moje čestitke:))

Autor: bracoiseka   |   23.06.2011. u 23:13   |   opcije


I ja sam tu sa čestikom:-)

Autor: biserna   |   23.06.2011. u 23:14   |   opcije


Nemere, marta, sad je našla žnjoru, ali je izgubila vezu :-((

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:14   |   opcije


Heh..

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:17   |   opcije


A štaš, poslije onakvog slavlja, nije ni čudo...

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:18   |   opcije


Hvala, hvala, dosla ipak, lezecki

Autor: juicy-mama   |   23.06.2011. u 23:18   |   opcije


hehehehe, čestitke slavljenici:)))

Autor: bracoiseka   |   23.06.2011. u 23:20   |   opcije


Ufff, provukla se ispod žice!

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:23   |   opcije


Glavno da nisi naježila, juicy :-))

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:23   |   opcije


Hvala svima, jos jednom, ma nije bas za slaviti, bolje se sakriti i ckomiti

Autor: juicy-mama   |   23.06.2011. u 23:26   |   opcije


Evo i slavljenice. Na pregači piše "Ovo nisu silikoni" :-))))))))))))

Autor: vevegaga08   |   23.06.2011. u 23:28   |   opcije


hehehheheh luuuuuuuudilo brale;)))

Autor: bracoiseka   |   23.06.2011. u 23:29   |   opcije


:) Prošlo.

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:29   |   opcije


A tu sam i ja, zahvalna za brizle :-))

Autor: vevegaga08   |   23.06.2011. u 23:30   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:31   |   opcije


Ostale sličke još lutaju bespućima digitalne stvarnosti...

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:32   |   opcije


vaaaaaau ljepe ste mi:)))

Autor: bracoiseka   |   23.06.2011. u 23:38   |   opcije


ccccc ipak sam ju vidjela

Autor: bracoiseka   |   23.06.2011. u 23:41   |   opcije


Hehehehe...

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:41   |   opcije


A evo i ostalih uzvanica ;-))

Autor: vevegaga08   |   23.06.2011. u 23:41   |   opcije


Haha, this one is good

Autor: juicy-mama   |   23.06.2011. u 23:44   |   opcije


Ormaruše:)

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:46   |   opcije


Jel'da? Noge puno govore o osobi. A i cipele :-))

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:46   |   opcije


A pregača je odlična.

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:47   |   opcije


možda bi se dalo i pogađati, ako ništa drugo ono broj noge

Autor: krelec   |   23.06.2011. u 23:50   |   opcije


Cipele su odlične.Sve.Zapravo su fora i ove parcijalne fotke.Onak..za analizirat.

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:50   |   opcije


Točno se vidi tko voli čvrsto stajati na zemlji; tko se voli ludirati; a tko je spreman patiti za svoje ideale ;-))

Autor: vegavega8   |   23.06.2011. u 23:53   |   opcije


NEGO KAJ SE JE PIJO????

Autor: kjele   |   23.06.2011. u 23:54   |   opcije


hahaha

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:54   |   opcije


Idem leć ljudi.Sinoć nisam mogla zaspati do pol tri..Cmok!

Autor: marta-marta   |   23.06.2011. u 23:56   |   opcije


Idem i ja sad, ova internet vezica je slaba...moram slikati i ja svoje nozice sa cipelicama, za one fetisiste koji bi ih lizali, haha...al to drugi put...laku noc svima

Autor: juicy-mama   |   23.06.2011. u 23:59   |   opcije


Stiglo sve što je poslano, dakle, i ja mogu mirno leći. Laka vam noć! :-))

Autor: vegavega8   |   24.06.2011. u 0:02   |   opcije


Dodaj komentar