jesi šašava:-)))))))
Jutro Vega , ali si spretana sa tim slikama;-)
Kava.. di je?
Autor: biserna | 24.06.2011. u 8:36 | opcije
spretna .....viš tak se smijem da i prstići skakutaju od smjeha:-)
Autor: biserna | 24.06.2011. u 8:37 | opcije
Kaj će ti kava, biserna, kad imaš skuhanog zamorca, ha? ;-)))))
Autor: vegavega8 | 24.06.2011. u 8:38 | opcije
Ma to se ova dvojica samo igraju .
Bura dere ovdje i probudila me u 6 i pol....
Sad idem na kafe kod T ali sin kuha;-)
Autor: biserna | 24.06.2011. u 8:45 | opcije
A ne znam ja koliko je ovo igra, a koliko eksperiment - znaš čemu zamorci često posluže ;-)) Pozdravi mi sve kavopije!
Autor: vegavega8 | 24.06.2011. u 8:48 | opcije
Znam al ne želim razmišljati o tome tako rano a i slikica je prelijepa.
Budem hvala:-)
Autor: biserna | 24.06.2011. u 8:53 | opcije
dobrojutro, naslov je mogao biti, kako sam ga zbarila
Autor: krelec | 24.06.2011. u 8:58 | opcije
U mojim krajevima se kaže "skuhala", ali može i "zbarila", pa čak i "obarila". Iako još nis čula da se ovo zadnje radi u čajniku.
Autor: vegavega8 | 24.06.2011. u 9:00 | opcije
Hm. Naslov je mogao biti i "Ljubav ide kroz želudac".
Autor: vegavega8 | 24.06.2011. u 9:01 | opcije
meni ti se nešto čini da susjeda sa kata iznad ima nešto protiv
Autor: krelec | 24.06.2011. u 9:11 | opcije
Men se čini da ta već dugo nije dobila porciju ljubavi.
Autor: vegavega8 | 24.06.2011. u 9:14 | opcije
star i nemoćan, ja joj pomoći ne mogu
Autor: krelec | 24.06.2011. u 9:26 | opcije
Kaj, previše si žilav? ;-))
Autor: vegavega8 | 24.06.2011. u 9:28 | opcije
Ja svoje zamorce pijem sa Natreenom....zbog debljanja :-)
Autor: juicy-mama | 24.06.2011. u 9:52 | opcije
Ja bez ičega, ali priznajem, ponekad su prilično gorki :-((
Autor: vegavega8 | 24.06.2011. u 9:58 | opcije
