jesi šašava:-)))))))
Jutro Vega , ali si spretana sa tim slikama;-)
Kava.. di je?

Autor: biserna   |   24.06.2011. u 8:36   |   opcije


spretna .....viš tak se smijem da i prstići skakutaju od smjeha:-)

Autor: biserna   |   24.06.2011. u 8:37   |   opcije


Kaj će ti kava, biserna, kad imaš skuhanog zamorca, ha? ;-)))))

Autor: vegavega8   |   24.06.2011. u 8:38   |   opcije


Ma to se ova dvojica samo igraju .
Bura dere ovdje i probudila me u 6 i pol....
Sad idem na kafe kod T ali sin kuha;-)

Autor: biserna   |   24.06.2011. u 8:45   |   opcije


A ne znam ja koliko je ovo igra, a koliko eksperiment - znaš čemu zamorci često posluže ;-)) Pozdravi mi sve kavopije!

Autor: vegavega8   |   24.06.2011. u 8:48   |   opcije


Znam al ne želim razmišljati o tome tako rano a i slikica je prelijepa.

Budem hvala:-)

Autor: biserna   |   24.06.2011. u 8:53   |   opcije


dobrojutro, naslov je mogao biti, kako sam ga zbarila

Autor: krelec   |   24.06.2011. u 8:58   |   opcije


U mojim krajevima se kaže "skuhala", ali može i "zbarila", pa čak i "obarila". Iako još nis čula da se ovo zadnje radi u čajniku.

Autor: vegavega8   |   24.06.2011. u 9:00   |   opcije


Hm. Naslov je mogao biti i "Ljubav ide kroz želudac".

Autor: vegavega8   |   24.06.2011. u 9:01   |   opcije


meni ti se nešto čini da susjeda sa kata iznad ima nešto protiv

Autor: krelec   |   24.06.2011. u 9:11   |   opcije


Men se čini da ta već dugo nije dobila porciju ljubavi.

Autor: vegavega8   |   24.06.2011. u 9:14   |   opcije


star i nemoćan, ja joj pomoći ne mogu

Autor: krelec   |   24.06.2011. u 9:26   |   opcije


Kaj, previše si žilav? ;-))

Autor: vegavega8   |   24.06.2011. u 9:28   |   opcije


Ja svoje zamorce pijem sa Natreenom....zbog debljanja :-)

Autor: juicy-mama   |   24.06.2011. u 9:52   |   opcije


Ja bez ičega, ali priznajem, ponekad su prilično gorki :-((

Autor: vegavega8   |   24.06.2011. u 9:58   |   opcije


Dodaj komentar