nemam pojma što je bilo danas na blogu.
jedino što ću pročitati je marta i blog o svađama.
i opet me šiba, volim se valjda kažnjavati, na poncija pilata.
čim se rukavice spomenu.
vjerojatno promašen komentar, al znam da nećeš zamjeriti

Autor: Milostiva   |   25.06.2011. u 23:01   |   opcije


Nije promašen. Nilski konji su poznati kao najratobornije životinje, ali pogleč ovog mladunca kak se lijepo dojeral, u rukavicama :-))

Autor: vegavega8   |   25.06.2011. u 23:03   |   opcije


jednom sam napisala da je dijete prokleto od začeća glavni glumac u činu raspeća
pa mi obrisali.
pojma nemam zašto
ne sjećam se imena razrednice, kamoli svojih kolega iz škole. onih iz maloljetničkog doma još manje.
ako hoćeš napraviti frankenštajna, samo oduzmi sjećanja.
zbrojiš tuge pa ih oduzmeš
i imaš savršeno biće s naslovnice

Autor: Milostiva   |   25.06.2011. u 23:04   |   opcije


haha.
otkud to da su ratoborni.
nikad to ne bih rekla.
rekla bih da im rukavice savršeno pristaju

Autor: Milostiva   |   25.06.2011. u 23:05   |   opcije


ide on na vojnu paradu.
ratnik u mirovini.
al iznenadit če se kad udari

Autor: Milostiva   |   25.06.2011. u 23:07   |   opcije


Milostiva, ajde spremi onaj komentar o zbrajanju i oduzimanju tuga, spremi za pjesmu - dobro je krenula.

Autor: vegavega8   |   25.06.2011. u 23:09   |   opcije


Je, hipiji su mrgudi, navodno više ljudi pogine od njih nego od lavova i krokodila.

Autor: vegavega8   |   25.06.2011. u 23:10   |   opcije


ma ne ide mi spremanje. opsesivno-kompulzivni.
sve sam bacila osim onog jaja i zastavice
čini ti se, to svi zbrajamo, ko godine i ko kredite.
nego hipiji, ne znam puno o tome.
ali znam da su djeca 60 i nekih tužna.
a nemam pojma zašto.
idem se zveknuti biblijom po glavi.
noć.
cmok

Autor: Milostiva   |   25.06.2011. u 23:43   |   opcije


Dodaj komentar