nemam pojma što je bilo danas na blogu.
jedino što ću pročitati je marta i blog o svađama.
i opet me šiba, volim se valjda kažnjavati, na poncija pilata.
čim se rukavice spomenu.
vjerojatno promašen komentar, al znam da nećeš zamjeriti
Autor: Milostiva | 25.06.2011. u 23:01 | opcije
Nije promašen. Nilski konji su poznati kao najratobornije životinje, ali pogleč ovog mladunca kak se lijepo dojeral, u rukavicama :-))
Autor: vegavega8 | 25.06.2011. u 23:03 | opcije
jednom sam napisala da je dijete prokleto od začeća glavni glumac u činu raspeća
pa mi obrisali.
pojma nemam zašto
ne sjećam se imena razrednice, kamoli svojih kolega iz škole. onih iz maloljetničkog doma još manje.
ako hoćeš napraviti frankenštajna, samo oduzmi sjećanja.
zbrojiš tuge pa ih oduzmeš
i imaš savršeno biće s naslovnice
Autor: Milostiva | 25.06.2011. u 23:04 | opcije
haha.
otkud to da su ratoborni.
nikad to ne bih rekla.
rekla bih da im rukavice savršeno pristaju
Autor: Milostiva | 25.06.2011. u 23:05 | opcije
ide on na vojnu paradu.
ratnik u mirovini.
al iznenadit če se kad udari
Autor: Milostiva | 25.06.2011. u 23:07 | opcije
Milostiva, ajde spremi onaj komentar o zbrajanju i oduzimanju tuga, spremi za pjesmu - dobro je krenula.
Autor: vegavega8 | 25.06.2011. u 23:09 | opcije
Je, hipiji su mrgudi, navodno više ljudi pogine od njih nego od lavova i krokodila.
Autor: vegavega8 | 25.06.2011. u 23:10 | opcije
ma ne ide mi spremanje. opsesivno-kompulzivni.
sve sam bacila osim onog jaja i zastavice
čini ti se, to svi zbrajamo, ko godine i ko kredite.
nego hipiji, ne znam puno o tome.
ali znam da su djeca 60 i nekih tužna.
a nemam pojma zašto.
idem se zveknuti biblijom po glavi.
noć.
cmok
Autor: Milostiva | 25.06.2011. u 23:43 | opcije
