IMAL' KOGA?

26.06.2011. u 7:40   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Nikoga! Već sat vremena... Moram spavati duže.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:41   |   opcije


Samo napaljeni pevetaši. Ali bez inspiracije.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:41   |   opcije


"Simpa profil", kaže. Jel'? I?

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:41   |   opcije


"Smetam?" Ne, ali nisi ni od koristi.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:42   |   opcije


"Kako je dama?" Pojma nemam, još spava.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:42   |   opcije


"Dali je madam za upoznavanje?" Aha, uz naplatu kad je posjetite u bordelu, ali ne znam broj računa. U svakom slučaju, daj (aluzija na "dali", što je ili prezime slavnog umjetnika, ili glagol "dati" u krnjem prošlom obliku.)

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:44   |   opcije


"Bok tako si dobra i u stvarnosti?" Kako?

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:45   |   opcije


"d jutro damo zanimljiv profil" DJ, bit će.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:45   |   opcije


"Dobar dan" Kad li je tek taj ustao?!

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:46   |   opcije


"hej kako smo,kaj se radi,nije se na vikend na more..." Hmm... baš zagonteno! Što se to penje i na vikend i na more? Ovaj moj mišek se jedva i na ovaj cvijetak uspentrao.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:47   |   opcije


"bok tebe tražim" Naš'o pa zanijemio!

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:49   |   opcije


"AJD A S VIDJAMO" Jooooj, još mi je prerano za rješavanje anagrama!

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:50   |   opcije


Ima još, ali očito sama sa sobom ipak najbolje komuniciram.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:50   |   opcije


A ona iznad mene se žesti kaj rulja ne fura stil koji bi ona htjela furati, ali nemre samostalno... Ccccc... Sad bi ona sve na total makeover pa da joj se svide!

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:52   |   opcije


Medu ispod nemrem čitati, dosadan je i po danu, a mogu mislit kakva su mu tek noćna razmišljanja. Valjda ko noćna polucija.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:53   |   opcije


Milostivu moram nazvati da čujem kaj je bilo i tko to "ima curu", a sigurno nije dečko.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 8:54   |   opcije


A viš, sad sam odgonetnula onu poruku s Dalijem! Dakle, ovo treba u sve medije: Salvador Dali je zapravo madame za upoznavanje, ilitiga voditeljica neke službe za ljubavno posredovanje! Mislim da to dobrim dijelom objašnjava njegove zagonetne slike :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 9:10   |   opcije


Prestali slati... Ili su na klonji, ili su pročitali ovo što pišem.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 9:11   |   opcije


'bok !
kako si ?
jel imas vremena za dosadnog crnog decka??
barem par min da te zagnjavi??
:)))'

Autor: juicy-mama   |   26.06.2011. u 9:24   |   opcije


;Malo si nafrljena, ali mi djeluješ - super.
Baš sam se opustio čitajući dio tvog profila..
lp'

Autor: juicy-mama   |   26.06.2011. u 9:25   |   opcije


Hehe, juicy, bit će da je ovaj drugi svršio! ;-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 9:26   |   opcije


A mozda je i zaspao, vis da kaze da se opustio, kud ces ljepse stivo za opustanje...

Autor: juicy-mama   |   26.06.2011. u 9:28   |   opcije


Ako je tako, onda te usnio i u snu ti zahvalio :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 9:30   |   opcije


....sinoc sam opet gledala film, neki americki film, ne bi ga niti gledala, jer je ratni, ali sam onda vidjela da je o ovom nasem zadnjem ratu....zavrsio je oko jedan, skoro da sam opet napravila gresku i pocela novi - ali nisam, opet ne bi spavala do jutra

Autor: juicy-mama   |   26.06.2011. u 9:35   |   opcije


Mene je san opet rano shrvao i opet sam se rano probudila. A evo, sad sam se i razbudila, punim kadu, kupanjac-uživanjac, i onda malo noge protegnuti...

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 9:38   |   opcije


Tebe Saponja spasava, prisili te da odes van po suncu i po kisi....ajde uzivaj uzivanjac, a ja odoh uzivati u ovom sto mogu

Autor: juicy-mama   |   26.06.2011. u 9:41   |   opcije


Dodaj komentar