Ovo mora da je napravio onaj žabac. Iz bunara, a iz bajke. A ispod lijepi plavi Dunav.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.06.2011. u 23:14   |   opcije


Dije ovo ,brazil ili majami

Autor: keruan   |   26.06.2011. u 23:14   |   opcije


ajmo, ajmo strateški uzmak, nemere se u nas, pa ajmo alternativa

Autor: krelec   |   26.06.2011. u 23:15   |   opcije


To je moj tajni kutak za opuštanje. Sklonim se tam kad mi je pun kufer Iskrice :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 23:15   |   opcije


Ma, kurac ti je tajan, kad se vidi iz gugla earth.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.06.2011. u 23:16   |   opcije


Kaj, opet su me uslikali kak se golitarim? Voajeri belosvetski!

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 23:18   |   opcije


A veliš, i kurac se vidio? Joj, joj, joj, jojček, a lijepo sam mu rekla nek leži na trbuhu!

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 23:19   |   opcije


Uslikali su Amazonu s prorijeđenom prašumom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.06.2011. u 23:19   |   opcije


Sudanac s Kilimanđara a odaziva se na Snow.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.06.2011. u 23:19   |   opcije


No, dobro, bar je na ovoj slici sve čedno: martina djeca se brčkaju, a nas dvije smo u jacuzziju. Muški rade, jedan sprema koktele, drugi se ulji za masažu.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 23:24   |   opcije


a konobar iz dosade skače na glavu za 100$

Autor: krelec   |   26.06.2011. u 23:26   |   opcije


Ma ne, on to od sreće :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 23:27   |   opcije


jebeš ovaki odmor, bez dva- tri pasa i dvi- tri mačke..)

Autor: _korenat_   |   26.06.2011. u 23:28   |   opcije


Pa tu su i oni, eno mačke na palmi, a kučci su u kužini.

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 23:30   |   opcije


Moja mica voli sve gledat s visoka :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 23:31   |   opcije


Dragi moji, zovu me u saunu! A onda masaža, pa krevetac... mmmmmmmmmmmmm! Laka vam noć! :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2011. u 23:34   |   opcije


Ko ima para, kupa se u moru, a ko ih nema, doma u lavoru...jos kad je lavor ovak malo veci...

Autor: juicy-mama   |   27.06.2011. u 0:11   |   opcije


Dodaj komentar