Ovo mora da je napravio onaj žabac. Iz bunara, a iz bajke. A ispod lijepi plavi Dunav.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.06.2011. u 23:14 | opcije
Dije ovo ,brazil ili majami
Autor: keruan | 26.06.2011. u 23:14 | opcije
ajmo, ajmo strateški uzmak, nemere se u nas, pa ajmo alternativa
Autor: krelec | 26.06.2011. u 23:15 | opcije
To je moj tajni kutak za opuštanje. Sklonim se tam kad mi je pun kufer Iskrice :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2011. u 23:15 | opcije
Ma, kurac ti je tajan, kad se vidi iz gugla earth.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.06.2011. u 23:16 | opcije
Kaj, opet su me uslikali kak se golitarim? Voajeri belosvetski!
Autor: vegavega8 | 26.06.2011. u 23:18 | opcije
A veliš, i kurac se vidio? Joj, joj, joj, jojček, a lijepo sam mu rekla nek leži na trbuhu!
Autor: vegavega8 | 26.06.2011. u 23:19 | opcije
Uslikali su Amazonu s prorijeđenom prašumom.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.06.2011. u 23:19 | opcije
Sudanac s Kilimanđara a odaziva se na Snow.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.06.2011. u 23:19 | opcije
No, dobro, bar je na ovoj slici sve čedno: martina djeca se brčkaju, a nas dvije smo u jacuzziju. Muški rade, jedan sprema koktele, drugi se ulji za masažu.
Autor: vegavega8 | 26.06.2011. u 23:24 | opcije
a konobar iz dosade skače na glavu za 100$
Autor: krelec | 26.06.2011. u 23:26 | opcije
Ma ne, on to od sreće :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2011. u 23:27 | opcije
jebeš ovaki odmor, bez dva- tri pasa i dvi- tri mačke..)
Autor: _korenat_ | 26.06.2011. u 23:28 | opcije
Pa tu su i oni, eno mačke na palmi, a kučci su u kužini.
Autor: vegavega8 | 26.06.2011. u 23:30 | opcije
Moja mica voli sve gledat s visoka :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2011. u 23:31 | opcije
Dragi moji, zovu me u saunu! A onda masaža, pa krevetac... mmmmmmmmmmmmm! Laka vam noć! :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2011. u 23:34 | opcije
Ko ima para, kupa se u moru, a ko ih nema, doma u lavoru...jos kad je lavor ovak malo veci...
Autor: juicy-mama | 27.06.2011. u 0:11 | opcije
