JUTROOOOOOOOOOO
Autor: raky03 | 27.06.2011. u 8:32 | opcije
Tmurnoooooooooo!
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 8:37 | opcije
E kod mene sunce nema vise bure , a bome i sparno
Autor: raky03 | 27.06.2011. u 8:38 | opcije
Kod mene ljeto nikako da uzme zamaha.
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 8:41 | opcije
LJeto je tek krenulo , ma danas su takva ljeta
Autor: raky03 | 27.06.2011. u 8:43 | opcije
Je, da, ljeta su novog kova, a ja starog :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 8:45 | opcije
sta starog kova --- unikatatnog kova
Autor: raky03 | 27.06.2011. u 8:51 | opcije
Aha. Ko starinski filigran ;-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 8:55 | opcije
Kao vino sta starije to bolje i ukusnije
Autor: raky03 | 27.06.2011. u 8:58 | opcije
Što sam starija, to brže omamljujem - vidim da se ljudima sve brže počne spavati uz mene ;-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 9:01 | opcije
ako je uz tebe onda je to ok ,
Autor: raky03 | 27.06.2011. u 9:01 | opcije
A i to što kažeš :-)))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 9:10 | opcije
nego , jeli ova maca popapila mljeko
Autor: raky03 | 27.06.2011. u 9:13 | opcije
Je. Sad se sprema malo kibicirati vrapce :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 9:17 | opcije
pari mi ka da napada tigra , ili se ljuti na jucerasnje mlijeko
Autor: raky03 | 27.06.2011. u 9:22 | opcije
Ah, ne može maca živjeti od mlijeka, treba i proteina :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 9:26 | opcije
je treba je ugojit brzo ce veljaca
Autor: raky03 | 27.06.2011. u 9:28 | opcije
Lako za veljaču, nego ti vrapci... Zna maca da je bolji vrabac u gupcu nego veljača na grani ;-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 9:37 | opcije
Tako mi dudha u prahu kidam na dijesno.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.06.2011. u 9:40 | opcije
Pazi, tamo ti je tijesno!
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 9:43 | opcije
DJ Tijesto. Ko Špageti western.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.06.2011. u 9:45 | opcije
Ružan, loš, zao i mijao.
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 9:55 | opcije
Dobar, loš, ružan.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.06.2011. u 10:00 | opcije
...ali nužan.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.06.2011. u 10:00 | opcije
Glavno da nije tužan :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 10:15 | opcije
ovaj ide direkt na mene, pomoććććć
Autor: biserna | 27.06.2011. u 11:21 | opcije
