MLIJEKOOOO

27.06.2011. u 8:16   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

JUTROOOOOOOOOOO

Autor: raky03   |   27.06.2011. u 8:32   |   opcije


Tmurnoooooooooo!

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 8:37   |   opcije


E kod mene sunce nema vise bure , a bome i sparno

Autor: raky03   |   27.06.2011. u 8:38   |   opcije


Kod mene ljeto nikako da uzme zamaha.

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 8:41   |   opcije


LJeto je tek krenulo , ma danas su takva ljeta

Autor: raky03   |   27.06.2011. u 8:43   |   opcije


Je, da, ljeta su novog kova, a ja starog :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 8:45   |   opcije


sta starog kova --- unikatatnog kova

Autor: raky03   |   27.06.2011. u 8:51   |   opcije


Aha. Ko starinski filigran ;-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 8:55   |   opcije


Kao vino sta starije to bolje i ukusnije

Autor: raky03   |   27.06.2011. u 8:58   |   opcije


Što sam starija, to brže omamljujem - vidim da se ljudima sve brže počne spavati uz mene ;-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 9:01   |   opcije


ako je uz tebe onda je to ok ,

Autor: raky03   |   27.06.2011. u 9:01   |   opcije


A i to što kažeš :-)))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 9:10   |   opcije


nego , jeli ova maca popapila mljeko

Autor: raky03   |   27.06.2011. u 9:13   |   opcije


Je. Sad se sprema malo kibicirati vrapce :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 9:17   |   opcije


pari mi ka da napada tigra , ili se ljuti na jucerasnje mlijeko

Autor: raky03   |   27.06.2011. u 9:22   |   opcije


Ah, ne može maca živjeti od mlijeka, treba i proteina :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 9:26   |   opcije


je treba je ugojit brzo ce veljaca

Autor: raky03   |   27.06.2011. u 9:28   |   opcije


Lako za veljaču, nego ti vrapci... Zna maca da je bolji vrabac u gupcu nego veljača na grani ;-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 9:37   |   opcije


Tako mi dudha u prahu kidam na dijesno.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.06.2011. u 9:40   |   opcije


Pazi, tamo ti je tijesno!

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 9:43   |   opcije


DJ Tijesto. Ko Špageti western.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.06.2011. u 9:45   |   opcije


Ružan, loš, zao i mijao.

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 9:55   |   opcije


Dobar, loš, ružan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.06.2011. u 10:00   |   opcije


...ali nužan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.06.2011. u 10:00   |   opcije


Glavno da nije tužan :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 10:15   |   opcije


ovaj ide direkt na mene, pomoććććć

Autor: biserna   |   27.06.2011. u 11:21   |   opcije


Dodaj komentar