Jel se sječaš mog Srečota?
KO DA JE ON.....:-)

Autor: biserna   |   27.06.2011. u 23:30   |   opcije


Hehe, sjećam se, kako ne! Dobro je imati nekoga tko te upozori kad prekrdašiš ;-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 23:32   |   opcije


Ne mogu shvatiti da je isti ON, isto to mi je radio ali ipak znam da nije to on.Sad mi to drugi rade, imam ih još:-))))))

Autor: biserna   |   27.06.2011. u 23:36   |   opcije


Meni srećom (još!) ne liježe po prstima na tipkovnici, ali se fino nasadi točno ispred monitora, tak da gledam NJU, micu-ljepoticu, a ne tam neke bedastoće na Iskrici :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 23:38   |   opcije


Jel mojoj ljubavi dlaka narasla ?

Autor: biserna   |   27.06.2011. u 23:45   |   opcije


Je, još gušća i duža nego prije. Da sad vidiš gaćure u moje mačure :-)))))))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 23:49   |   opcije


Sad me čeka za juriš po stanu prije spavanja, već se dvaput pobunila što ne mrdam... Moram mrdnuti! Laka ti noćka, dobro obriši ruke o svoje najmekše :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2011. u 23:50   |   opcije


Budem...laka noćka i tebi:-)

Autor: biserna   |   27.06.2011. u 23:52   |   opcije


Dodaj komentar