Jel se sječaš mog Srečota?
KO DA JE ON.....:-)
Autor: biserna | 27.06.2011. u 23:30 | opcije
Hehe, sjećam se, kako ne! Dobro je imati nekoga tko te upozori kad prekrdašiš ;-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 23:32 | opcije
Ne mogu shvatiti da je isti ON, isto to mi je radio ali ipak znam da nije to on.Sad mi to drugi rade, imam ih još:-))))))
Autor: biserna | 27.06.2011. u 23:36 | opcije
Meni srećom (još!) ne liježe po prstima na tipkovnici, ali se fino nasadi točno ispred monitora, tak da gledam NJU, micu-ljepoticu, a ne tam neke bedastoće na Iskrici :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 23:38 | opcije
Jel mojoj ljubavi dlaka narasla ?
Autor: biserna | 27.06.2011. u 23:45 | opcije
Je, još gušća i duža nego prije. Da sad vidiš gaćure u moje mačure :-)))))))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 23:49 | opcije
Sad me čeka za juriš po stanu prije spavanja, već se dvaput pobunila što ne mrdam... Moram mrdnuti! Laka ti noćka, dobro obriši ruke o svoje najmekše :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2011. u 23:50 | opcije
Budem...laka noćka i tebi:-)
Autor: biserna | 27.06.2011. u 23:52 | opcije
