RAZGIBAVANJE

28.06.2011. u 7:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

DDbro ti jutroooooooooooooooo

Autor: raky03   |   28.06.2011. u 8:10   |   opcije


Jutaaaaaar! Jesi se ti razgibao, raky?

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 8:13   |   opcije


Ma ne jos , jos okice nisam otvorija

Autor: raky03   |   28.06.2011. u 8:17   |   opcije


Samo polako... Prvo samo prste, a onda sve ostalo :-))

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 8:21   |   opcije


E da prvo prosetam prste , Uffff

Autor: raky03   |   28.06.2011. u 8:25   |   opcije


A onda noge, do kuhinje i kupaonice.

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 8:27   |   opcije


E da cini mi se da ce me moj pas prosetat i to dobro ili je ljutbez kave

Autor: raky03   |   28.06.2011. u 8:29   |   opcije


dobrojutro, i ja ću sebe razgibati

Autor: krelec   |   28.06.2011. u 8:31   |   opcije


Bogu hvala, moj je star i spor! A za njegovu kavu ne moram brinuti, uvijek poliže od mačke.

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 8:31   |   opcije


Ooooo, gosn krelec, kaj bu danas: kraul ili dupin stil?

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 8:32   |   opcije


voda hladna, ne idem niti blizu (preventiva radi ćuke)

Autor: krelec   |   28.06.2011. u 8:33   |   opcije


E da, morski psi vole samo toplo more... Ajd ti malo protrljaj oči, štaš više. Moš i zaplakati, kao ona gore. Tako se mi građani suočavamo sa svijetom svakog jutra.

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 8:37   |   opcije


plus svega insinuiraš dupin, ko će krme od 100 kila dignut iz vode

Autor: krelec   |   28.06.2011. u 8:40   |   opcije


A štaš se dizat, fino se nasučeš!

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 8:43   |   opcije


Misliš da ne bi mogao skočiti zbog neke fine ribice?

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 8:44   |   opcije


nemre, sila teža sve jača, valjda radi globalnog zatopljenja, ili.....

Autor: krelec   |   28.06.2011. u 8:49   |   opcije


Ili su teški metali, ili si teška srca...

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 8:50   |   opcije


probavam nekaj ukrast sa torentom i odjedanput mi se ekran zabijeli, i moram ponovo. Otkad banda zabrani lime nemreš više ni krasti ko gospon

Autor: krelec   |   28.06.2011. u 8:59   |   opcije


probavam nekaj ukrast sa torentom i odjedanput mi se ekran zabijeli, i moram ponovo. Otkad banda zabrani lime nemreš više ni krasti ko gospon

Autor: krelec   |   28.06.2011. u 8:59   |   opcije


Ufatili lopova!

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 9:04   |   opcije


ma tu za neku drkotinu od pjevača ganjaju ko vrag svoju mamu, a kopiraone u Zg zaustavile svaku prodaju stručne literature

Autor: krelec   |   28.06.2011. u 9:06   |   opcije


Ajme meni, što sve saznadoh iz jednog jedinog komentara: em je pjevač plod bezličnog i usputnog seksa, em je vrag zapraf incestuozan, em je Zagreb kriv za sve!

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 9:12   |   opcije


ma prcaju (ZAMP i dr.) za svaku noticu da se plati, moliću, a neki se ubiše pišući, drugi trk u kopiraonu i tri kune za kopirača, a prava drugu titu valjda.

Autor: krelec   |   28.06.2011. u 9:14   |   opcije


Prekomplicirane transakcije! Mislim da je došlo vrijeme da razgibam noge, a mozak ću kasnije, još je trom.

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 9:20   |   opcije


dobar jutar..vidjeh..razgibali već mozgiće ..ja ću polefko..:))

Autor: ANERAK   |   28.06.2011. u 9:31   |   opcije


ak nemreš na lime, odi na mju - još ti bolje, skidaš cijeli album (ponekad i kolekciju) odjednom

Autor: just_jane   |   28.06.2011. u 9:48   |   opcije


evo , ovako moram ja vježbati:-)
( lijep je , to moram dodat)

Autor: biserna   |   28.06.2011. u 10:01   |   opcije


Dodaj komentar