DDbro ti jutroooooooooooooooo
Autor: raky03 | 28.06.2011. u 8:10 | opcije
Jutaaaaaar! Jesi se ti razgibao, raky?
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 8:13 | opcije
Ma ne jos , jos okice nisam otvorija
Autor: raky03 | 28.06.2011. u 8:17 | opcije
Samo polako... Prvo samo prste, a onda sve ostalo :-))
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 8:21 | opcije
E da prvo prosetam prste , Uffff
Autor: raky03 | 28.06.2011. u 8:25 | opcije
A onda noge, do kuhinje i kupaonice.
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 8:27 | opcije
E da cini mi se da ce me moj pas prosetat i to dobro ili je ljutbez kave
Autor: raky03 | 28.06.2011. u 8:29 | opcije
dobrojutro, i ja ću sebe razgibati
Autor: krelec | 28.06.2011. u 8:31 | opcije
Bogu hvala, moj je star i spor! A za njegovu kavu ne moram brinuti, uvijek poliže od mačke.
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 8:31 | opcije
Ooooo, gosn krelec, kaj bu danas: kraul ili dupin stil?
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 8:32 | opcije
voda hladna, ne idem niti blizu (preventiva radi ćuke)
Autor: krelec | 28.06.2011. u 8:33 | opcije
E da, morski psi vole samo toplo more... Ajd ti malo protrljaj oči, štaš više. Moš i zaplakati, kao ona gore. Tako se mi građani suočavamo sa svijetom svakog jutra.
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 8:37 | opcije
plus svega insinuiraš dupin, ko će krme od 100 kila dignut iz vode
Autor: krelec | 28.06.2011. u 8:40 | opcije
A štaš se dizat, fino se nasučeš!
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 8:43 | opcije
Misliš da ne bi mogao skočiti zbog neke fine ribice?
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 8:44 | opcije
nemre, sila teža sve jača, valjda radi globalnog zatopljenja, ili.....
Autor: krelec | 28.06.2011. u 8:49 | opcije
Ili su teški metali, ili si teška srca...
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 8:50 | opcije
probavam nekaj ukrast sa torentom i odjedanput mi se ekran zabijeli, i moram ponovo. Otkad banda zabrani lime nemreš više ni krasti ko gospon
Autor: krelec | 28.06.2011. u 8:59 | opcije
probavam nekaj ukrast sa torentom i odjedanput mi se ekran zabijeli, i moram ponovo. Otkad banda zabrani lime nemreš više ni krasti ko gospon
Autor: krelec | 28.06.2011. u 8:59 | opcije
Ufatili lopova!
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 9:04 | opcije
ma tu za neku drkotinu od pjevača ganjaju ko vrag svoju mamu, a kopiraone u Zg zaustavile svaku prodaju stručne literature
Autor: krelec | 28.06.2011. u 9:06 | opcije
Ajme meni, što sve saznadoh iz jednog jedinog komentara: em je pjevač plod bezličnog i usputnog seksa, em je vrag zapraf incestuozan, em je Zagreb kriv za sve!
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 9:12 | opcije
ma prcaju (ZAMP i dr.) za svaku noticu da se plati, moliću, a neki se ubiše pišući, drugi trk u kopiraonu i tri kune za kopirača, a prava drugu titu valjda.
Autor: krelec | 28.06.2011. u 9:14 | opcije
Prekomplicirane transakcije! Mislim da je došlo vrijeme da razgibam noge, a mozak ću kasnije, još je trom.
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 9:20 | opcije
dobar jutar..vidjeh..razgibali već mozgiće ..ja ću polefko..:))
Autor: ANERAK | 28.06.2011. u 9:31 | opcije
ak nemreš na lime, odi na mju - još ti bolje, skidaš cijeli album (ponekad i kolekciju) odjednom
Autor: just_jane | 28.06.2011. u 9:48 | opcije
evo , ovako moram ja vježbati:-)
( lijep je , to moram dodat)
Autor: biserna | 28.06.2011. u 10:01 | opcije
