a jooj
Autor: trazimtejesitu | 28.06.2011. u 23:02 | opcije
Kaj jojčeš, pa viš kakvu si je lepu pucicu našal :-)))
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 23:03 | opcije
baš zato, slatki su
Autor: trazimtejesitu | 28.06.2011. u 23:04 | opcije
Pazi ovo nitko. Ja ih nekoliko znam. Čak i za savršeni scenarij.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:06 | opcije
Kad je ljubav posrijedi, nije teško prijeći preko nekih nedostataka, jel' tak?
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 23:07 | opcije
Ti vrapca, Svileni, ne znam jel da ti zavidim ili da te žalim...
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 23:07 | opcije
tako je!
Autor: trazimtejesitu | 28.06.2011. u 23:07 | opcije
Zapravo, malenoj je ovak čak i bolje: ne bude naskakivao na nju, nemre joj pokvariti friz, a njoj kad bude dosta, sam zbriše preko trave i kvit.
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 23:10 | opcije
Možeš oboje, a i ne moraš.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:11 | opcije
Ajd, molim te, opiši malo te savršene... Kakvi su? Jel imate o čemu pričati? Nije ti bed biti nesavršen pored nekog savršenog? Kak oni gledaju na tvoju nesavršenost? I ti na njihovu savršenost?
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 23:13 | opcije
Ja hodim u svom mraku, a oni u svom svijetlu.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:14 | opcije
(svjetlu)
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:14 | opcije
A kak komunicirate? Pipanjem?
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 23:15 | opcije
Nisam civiliziran i ne znam komunicirati. A i inače se nema što pričati s budalom.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:16 | opcije
Ja najradje komuniciram sa ...vau, vau
Autor: juicy-mama | 28.06.2011. u 23:18 | opcije
đusi, mau mau. O moni moni ma akademi fizifa. Uni epe epe epe, uni cepe cepe cepe.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:20 | opcije
Fizi fau fau fa miki mau mau ma.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:20 | opcije
LIjepa fotka :)
Autor: GeorgeClooney_pravi | 28.06.2011. u 23:21 | opcije
...nakon vau, vau, snif, snif, onda mrnjau, mrnjau, onda liz, liz i tako to...
Autor: juicy-mama | 28.06.2011. u 23:22 | opcije
Lijepa proteza.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:22 | opcije
Đusi, onda berboć!
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:23 | opcije
jel' oduzet od struka?:(
Autor: marta-marta | 28.06.2011. u 23:27 | opcije
ožujka, koji ćemu kurac struk pored takvog jezika?
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:28 | opcije
Kakav struk, jel vidis da je debeljuskast...:)))) a vidi mu nozica slatkih, srceko malo, poljubila bi ga
Autor: juicy-mama | 28.06.2011. u 23:29 | opcije
Dud, i to kaj veliš.
Autor: marta-marta | 28.06.2011. u 23:34 | opcije
MOJA DA JE SIJOTI SAV STJGAN OD NASKAKIVANJA....................
Autor: kjele | 28.06.2011. u 23:35 | opcije
Onda bimi ti trebal imati protezu...prica se po Zagrebu:)))))
Autor: juicy-mama | 28.06.2011. u 23:42 | opcije
Kojica..
Autor: marta-marta | 28.06.2011. u 23:43 | opcije
Bit će da je naskakivao pa pjomašio :-((
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 23:45 | opcije
I to na neku veeeeeejiiiiiku kujetinu.
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 23:45 | opcije
mazila sam danas bordošku dogu.Brr...
Autor: marta-marta | 28.06.2011. u 23:52 | opcije
Heh, a šaponju i mene jutros jedna istjerala iz parkića. Brrrrr... Idem zaklat ljubenic da se smirim ;-))
Autor: vegavega8 | 28.06.2011. u 23:53 | opcije
...a ja sam pio bordošku juhu. Jučer i danas, a ostalo i za sutra.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2011. u 23:54 | opcije
Dud, i to kaj veliš.
Autor: marta-marta | 28.06.2011. u 23:59 | opcije
