a jooj

Autor: trazimtejesitu   |   28.06.2011. u 23:02   |   opcije


Kaj jojčeš, pa viš kakvu si je lepu pucicu našal :-)))

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 23:03   |   opcije


baš zato, slatki su

Autor: trazimtejesitu   |   28.06.2011. u 23:04   |   opcije


Pazi ovo nitko. Ja ih nekoliko znam. Čak i za savršeni scenarij.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:06   |   opcije


Kad je ljubav posrijedi, nije teško prijeći preko nekih nedostataka, jel' tak?

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 23:07   |   opcije


Ti vrapca, Svileni, ne znam jel da ti zavidim ili da te žalim...

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 23:07   |   opcije


tako je!

Autor: trazimtejesitu   |   28.06.2011. u 23:07   |   opcije


Zapravo, malenoj je ovak čak i bolje: ne bude naskakivao na nju, nemre joj pokvariti friz, a njoj kad bude dosta, sam zbriše preko trave i kvit.

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 23:10   |   opcije


Možeš oboje, a i ne moraš.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:11   |   opcije


Ajd, molim te, opiši malo te savršene... Kakvi su? Jel imate o čemu pričati? Nije ti bed biti nesavršen pored nekog savršenog? Kak oni gledaju na tvoju nesavršenost? I ti na njihovu savršenost?

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 23:13   |   opcije


Ja hodim u svom mraku, a oni u svom svijetlu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:14   |   opcije


(svjetlu)

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:14   |   opcije


A kak komunicirate? Pipanjem?

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 23:15   |   opcije


Nisam civiliziran i ne znam komunicirati. A i inače se nema što pričati s budalom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:16   |   opcije


Ja najradje komuniciram sa ...vau, vau

Autor: juicy-mama   |   28.06.2011. u 23:18   |   opcije


đusi, mau mau. O moni moni ma akademi fizifa. Uni epe epe epe, uni cepe cepe cepe.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:20   |   opcije


Fizi fau fau fa miki mau mau ma.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:20   |   opcije


LIjepa fotka :)

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   28.06.2011. u 23:21   |   opcije


...nakon vau, vau, snif, snif, onda mrnjau, mrnjau, onda liz, liz i tako to...

Autor: juicy-mama   |   28.06.2011. u 23:22   |   opcije


Lijepa proteza.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:22   |   opcije


Đusi, onda berboć!

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:23   |   opcije


jel' oduzet od struka?:(

Autor: marta-marta   |   28.06.2011. u 23:27   |   opcije


ožujka, koji ćemu kurac struk pored takvog jezika?

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:28   |   opcije


Kakav struk, jel vidis da je debeljuskast...:)))) a vidi mu nozica slatkih, srceko malo, poljubila bi ga

Autor: juicy-mama   |   28.06.2011. u 23:29   |   opcije


Dud, i to kaj veliš.

Autor: marta-marta   |   28.06.2011. u 23:34   |   opcije


MOJA DA JE SIJOTI SAV STJGAN OD NASKAKIVANJA....................

Autor: kjele   |   28.06.2011. u 23:35   |   opcije


Onda bimi ti trebal imati protezu...prica se po Zagrebu:)))))

Autor: juicy-mama   |   28.06.2011. u 23:42   |   opcije


Kojica..

Autor: marta-marta   |   28.06.2011. u 23:43   |   opcije


Bit će da je naskakivao pa pjomašio :-((

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 23:45   |   opcije


I to na neku veeeeeejiiiiiku kujetinu.

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 23:45   |   opcije


mazila sam danas bordošku dogu.Brr...

Autor: marta-marta   |   28.06.2011. u 23:52   |   opcije


Heh, a šaponju i mene jutros jedna istjerala iz parkića. Brrrrr... Idem zaklat ljubenic da se smirim ;-))

Autor: vegavega8   |   28.06.2011. u 23:53   |   opcije


...a ja sam pio bordošku juhu. Jučer i danas, a ostalo i za sutra.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2011. u 23:54   |   opcije


Dud, i to kaj veliš.

Autor: marta-marta   |   28.06.2011. u 23:59   |   opcije


Dodaj komentar