jutro veve

Autor: YBCT10   |   29.06.2011. u 8:38   |   opcije


Tko je tu šef, šefica?

Autor: juicy-mama   |   29.06.2011. u 8:42   |   opcije


Jutreko! :-))

Autor: vegavega8   |   29.06.2011. u 8:44   |   opcije


Ne znam, juicy, fali prasac - nije se stigao istuširati za slikanje.

Autor: vegavega8   |   29.06.2011. u 8:44   |   opcije


A kokoši isto nisu pustili jer su se stalno kljucale.

Autor: vegavega8   |   29.06.2011. u 8:45   |   opcije


Kaj znaci to kljucanje, jel to neka vrsta sexa?

Autor: juicy-mama   |   29.06.2011. u 8:47   |   opcije


...ako jeste, ja se nisam kljucala vec jako dugo

Autor: juicy-mama   |   29.06.2011. u 8:48   |   opcije


Nije, juicy, pobrkala si tucanje i kljucanje. Kljucanje ti je ono kad jedna koka misli da je druga koka popalila njeno zrno.

Autor: vegavega8   |   29.06.2011. u 8:50   |   opcije


Haha, onda je ok da se nisam kljucala, nije kljucanje za one zaboravljive, uvijek im je prvi i jedini put

Autor: juicy-mama   |   29.06.2011. u 8:57   |   opcije


To ti je zato, juicy, jer si odmah pokljucala zrnce mudrosti :-)))

Autor: vegavega8   |   29.06.2011. u 8:59   |   opcije


zakaj mene ova kovrčava tak milo gleda?

Autor: roman10   |   29.06.2011. u 9:23   |   opcije


evo prelazim na tele2

Autor: roman10   |   29.06.2011. u 9:28   |   opcije


Možda je treba pomusti?

Autor: vegavega8   |   29.06.2011. u 9:28   |   opcije


Ma jooooooj, a onda buš samo bla-bla, a od muže niš! :-((

Autor: vegavega8   |   29.06.2011. u 9:29   |   opcije


Dodaj komentar